Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za?

Głosujących
115. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    43 37.39%
  • Nie

    72 62.61%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 104

Temat: Przywrócenie wypadania uzbrojenia w bójkach.

  1. #16
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Nie po to wypadanie eq zostało wyłączone by teraz je z powrotem włączać.
    Nie po to wypadanie eq zostało włączone, by je wyłączać.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    A nie można tak po prostu wyłączyć wypadania tylko dla itemów +3 lub lepszych?
    Podobnie można zrobić też z gemami.

  3. #18
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Boberak Zobacz post
    A nie można tak po prostu wyłączyć wypadania tylko dla itemów +3 lub lepszych?
    Podobnie można zrobić też z gemami.
    I to już jest coś.
    I jeszcze jakiś limit ekwipunku, żeby ludzie nie zapychali go itemkani na 1lv.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Boberak Zobacz post
    A nie można tak po prostu wyłączyć wypadania tylko dla itemów +3 lub lepszych?
    To niech te itemki +3 i wyżej będą przypisane do konta i niewypadywalne

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Ja bym był za 100% dropem przedmiotu podczas wygranej bójki. Dałbym również możliwość na zdobycie do 5 przedmiotów.

  6. #21
    Na tak, bez ograniczeń. Antek nie obraź się, ale jeżeli boisz się stracić itemek +8 i wg. zakładasz że stracisz go bez zysku, to co Ty człowieku robisz w topce jakichkolwiek walk? Wyzwania złe, wypadanie eq złe, wszystko złe. Może lepiej sprzedaj całe eq i śpij spokojnie? Pomijam już fakt, że z takim eq od randoma z tysiącem ataku powinieneś padać raz na 100 walk. To policz ile zyskasz, a ile ewentualnie możesz stracić. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a wiadomo że im więcej masz, tym więcej ryzykujesz. Zawsze można nie wchodzić na lokacje bójkowe, do przejścia fabuły nie jest to konieczne.

    Wszystkie propozycje mające na celu uatrakcyjnienie gry zawsze NA TAK

  7. #22
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Wszystkie propozycje mające na celu uatrakcyjnienie gry zawsze NA TAK
    Raczej zepsucie gry xd

  8. #23
    Zwiększenie dropu golda za bójki całkiem fajne.

  9. #24
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Można też zrobić ranking bójkowicza, a wywalić te oszukane arenowe.

  10. #25
    Magician
    Konto usunięte
    zwiększyć drop golda ? po co takie coś, skoro wszyscy kase trzymają na banku a jak to wejdzie, to już każdy grosz będą trzymać na banku i o co tak narzekacie, że niby ktoś kto sobie doładuje milion ataku może przyfarcić, czy każdy w tej grze jest hiterem ? Zresztą wątpię by ktoś taki rzucał się na kogoś mocnego a nawet jeśli tak to osoba z tym genialnym eq, jeśli myśli to rozwali tego hitera na spokojnie, nie ma teraz żadnego ryzyka na iś, nie dosyć, że tvt już umarło, jedynie iś coś tam jeszcze podtrzymują to teraz na spokojnie sobie można na nie chodzić bez obaw, że się cokolwiek straci

  11. #26
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Nie. Nowi gracze nie mają dobrego EQ, dlaczego mają jeszcze je tracić tylko dlatego, że atakuje ich dużo mocniejszy gracz?

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    52
    Jestem na NIE - nie każdy powiększa depozyt, nie każdy robi uzbrojenie +8 ale każda strata uzbrojenia boli gracza który coś sobie zakupił czy zdobył a przez to że wszedł np na mini aby komuś pomóc traci coś dobrego, ciekawego

  13. #28
    Cytat Napisał DĘBOWE MOCNE Zobacz post
    Jestem na NIE - nie każdy powiększa depozyt, nie każdy robi uzbrojenie +8 ale każda strata uzbrojenia boli gracza który coś sobie zakupił czy zdobył a przez to że wszedł np na mini aby komuś pomóc traci coś dobrego, ciekawego
    Zgadzam się, również jestem na NIE z tych samych powodów.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2015
    Postów
    13
    są dwie strony medalu możesz stracić eq możesz zyskać eq jak najbardziej na TAK!!!!!!!!!!!

  15. #30
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ja mam już wszystko czego pragnąłem. Poza tym wiem jak to wygląda w praktyce i najwięcej tracą najbogatsi.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •