Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby moja propozycja została wprowadzona?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 34.78%
  • Nie

    15 65.22%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Aukcja - Licytuj

  1. #1
    Scarlet Blade
    Konto usunięte

    Aukcja - Licytuj

    Cześć, chciałbym wam przedstawić propozycję dotyczącą aukcji -> "Licytowania".

    Proponuję żeby po zalicytowaniu (na przykład) punktów MF --- załóżmy : 2kk

    Był pod/nad/obok napis "Wycofaj się" - czy coś w tym stylu, czasami gdy coś zalicytujemy - okaże się po prostu że jest coś na rynku
    co w danej chwili bardziej nam się przyda.

    Zapraszam do dyskusji i brania udziału w ankiecie.

    Z góry dzięki.
    Ostatnio edytowane przez Scarlet Blade ; 04-11-2015 o 21:00 Powód: Literówka

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Popieram.
    Czasem zdarza mi się znaleźć podobny item w niższej cenie, a nie mogę zrezygnować z aukcji dopóki ktoś mnie nie przelicytuje, co jest irytujące.

  3. #3
    może być, jeśli wycofanie będzie wiązało się ze stratą wrzuconego golda

  4. #4
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    może być, jeśli wycofanie będzie wiązało się ze stratą wrzuconego golda
    Oczywiście popieram, zalicytowanie przedmiotu wiąże się z odpowiedzialnością, propozycja jest nie do przyjęcia. Podajcie przykład aukcji, z której można się wycofać?

  5. #5
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Oczywiście popieram, zalicytowanie przedmiotu wiąże się z odpowiedzialnością, propozycja jest nie do przyjęcia. Podajcie przykład aukcji, z której można się wycofać?
    Tak jak Soshy napisała, czasami się zalicytuje, a dwa dni później jest ten sam item (czasami) nawet dużo taniej, jednak nie warto licytować ponieważ tamta aukcja dalej się ciągnie.

    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Popieram.
    Czasem zdarza mi się znaleźć podobny item w niższej cenie, a nie mogę zrezygnować z aukcji dopóki ktoś mnie nie przelicytuje, co jest irytujące.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Propozycja jest nierealna.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    wyłączenie widoczności postaci też było nierealne

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To może prowadzić do nadużyć w postaci podbijaniu komuś ceny.

  9. #9
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    To może prowadzić do nadużyć w postaci podbijaniu komuś ceny.
    Hmm, można by było zrobić:

    Jest cena 2kk (startowa) zalicytujesz, -> Potem ktoś inny i znowu ty -> Jest załóżmy 2,5kk ... Jeśli anulujesz cena spada do poprzedniej ceny licytowania i poprzedni "licytant" wychodzi na "prowadzenie".

  10. #10
    a poprzedni licytant już kupił dany przedmiot i nie było go, żeby również anulować, a jeśli dalej by anulował to wróciło by do ciebie itd.

    Takie coś mogłoby ewentualnie istnieć jako obustronna zgoda na anulowanie(kupujący i sprzedający), datę zakończenia aukcji znasz od razu, więc co za problem wstrzymać się z licytacją

  11. #11
    Nie popieram, same przekręty będą na aukcjach jakby to weszło.
    Cytat Napisał ForeverYou Zobacz post
    Tak jak Soshy napisała, czasami się zalicytuje, a dwa dni później jest ten sam item (czasami) nawet dużo taniej, jednak nie warto licytować ponieważ tamta aukcja dalej się ciągnie.
    Więc dam wam wskazówkę. Najlepiej licytować pod koniec aukcji gdy czasu zostało nie wiele i jest się pewnym, że nic tańszego się nie pojawi zaraz. W przeciwnym wypadku trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje czyny (czyt. licytowanie).
    Every auction comes with a price.

  12. #12
    Nie popieram.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •