Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś tę opcję w grze

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    38 88.37%
  • Nie

    5 11.63%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Kolorowarka skinów

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Kolorowarka skinów

    Proponuję dodanie narzędzia, które jest w RPG Makerze XP.
    Dzięki niemu będziemy mieć wiele wariantów jednego stroju i MFO stanie się piękniejsze i bardziej kolorowe

    Dla tych którzy nie wiedzą co to robi:
    Nazwa:  O3PJbsK.png
Wyświetleń: 394
Rozmiar:  27.6 KB

    Narzędzie może być odpłatne. Uważam, że fanów kolorowania na pewno nie zabraknie

  2. #2
    Caliste
    Konto usunięte
    Dobry pomysł. Troche wniesie kolorków do tego świata co będzie dość ciekawym zabiegiem kosmetycznym ~

  3. #3
    Oczywiscie na tak. Proponuje rozwiązanie korzystne zarowno dla adm jak i zwyklych graczy czyli dajmy na to jeden element wygladu gracza bedzie z mozliwoscia edycji za darmo, a pelna kustomizacja za $$. Najlepiej obydwa rozwiazania z pelna paleta barw RGB.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Bardzo fajny pomysł, moj skin bedzie zajebiaszczo wyglądac z różowymi włosami~.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Uważam, że też nie można z tym przeginać. 1 albo 2 kolory zmienne (pewnie najczesciej włosy albo ubranko). Fajnie by było, bo na pewno byłoby to niesamowite urozmaicenie. Ponadto każdy mógłby mieć swój unikatowy out.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Fajny pomysł ale max 2-3 warianty danego outa.

  7. #7
    Dlaczego do takiego stopnia chcecie ograniczyc mozliwosc wyboru koloru? Jak juz cos zmieniac to w taki sposob aby wysilek wlozony w dodanie jakiejs funkcji sie oplacil, a dodanie raptem 2-3 kolorow jak sugerujecie niewiele by zmienilo.

  8. #8
    fajne by było jak by każdy wyglądał troche inaczej ;D jestem za

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Uważam, że też nie można z tym przeginać. 1 albo 2 kolory zmienne (pewnie najczesciej włosy albo ubranko). Fajnie by było, bo na pewno byłoby to niesamowite urozmaicenie. Ponadto każdy mógłby mieć swój unikatowy out.
    W kolorowarce tylko przeciąga się pasek, który zmienia nasycenie barw w całej grafice. Nie ma kolorowania poszczególnych elementów, ale to nic złego

  10. #10
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jak dla mnie bardzo fajne jak najbardziej za.

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W kolorowarce tylko przeciąga się pasek, który zmienia nasycenie barw w całej grafice. Nie ma kolorowania poszczególnych elementów, ale to nic złego
    Wychowany na dofusie jestem a tam tworzyło się postać i można było własnie na wybranym schemacie zmieniać 3 kolory (najczesciej skórę/włosy/ubranie) i rozpatrywalem to w ten sposób . Nie mniej jestem za tym, zeby kazdy mógł niejako "stworzyć" swój własny out, chociażby na schematach juz dodanych (czyli wybieramy outfit i przy kupnie dostosowujemy kolory do wlasnego widzimi sie, kolory samego outa moglyby byc jako domyslne).

  12. #12
    Nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się, że żadne przeciąganie paska czy wybieranie dowolnego koloru nie przejdzie, bo renderowanie będzie zbyt dużym obciążeniem dla innych graczy.

    Czyli zapewne trzeba będzie tworzyć wersje kolorystyczne każdego outka i je wrzucać na serwer.

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jeżeli by się poswieciło trochę pracy nad tym i - przykładowo - zwiększył ilosc mozliwosci outów z 1 do 3 (lub 5) to mamy w tym momencie większe bogactwo wyboru, a taka zmiana na pewno byłaby lepsza niż po prostu wybór jednego outa, beż możliwosci wybierania jego kolorowania.

    Mysle, ze wybór 1 z 3 układów kolorystycznego tego samego outfitu byłoby rzeczą jak najbardziej inplus.

  14. #14
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jestem na nie, bo tego nie potrzebuję.

    No bo po co mi zmiana kolorów stroju, skoro jest cały różowy?!

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się, że żadne przeciąganie paska czy wybieranie dowolnego koloru nie przejdzie, bo renderowanie będzie zbyt dużym obciążeniem dla innych graczy.

    Czyli zapewne trzeba będzie tworzyć wersje kolorystyczne każdego outka i je wrzucać na serwer.
    Tak, musiało by gdzieś to zapisywać, bo obróbka grafik "w locie" jest kosztowna i przy większej liczbie takich obiektów mogło by nie być ciekawie pod względem wydajności przeglądarki.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •