Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 51

Temat: Odbicie

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Na nie ;p może jeszcze wprowadzić symulowanie walki z danym graczem, żeby było wiadomo kogo unikać? ;p

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Gdyby były podane obrażenia, to łatwo by było policzyć ilosc obron, a to imo trochę za dużo zdradza .

  3. #18
    W zasadzie nigdzie nie masz podanych wartości obrażeń jakie mogą być zadane, to tak samo powinno być z runami, kamieniami, wzmocnionymi atakami, normalnymi atakami.
    Osobiście motyw ryzyka mi się tu podoba i niczego bym nie zmieniał, aby mieć pewność, że odbicie się opłaci musisz zrobić rozpoznanie ile przeciwnik obrywa czystym atrem fizycznym i magicznym, a ile ty.

  4. #19
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Nie.

  5. #20
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tenkatte Zobacz post
    Brak słów po prostu. Powiedziałbym coś, ale bana dostanę. Zdecydowanie na nie.
    Dobrze ujęte. Ja to bym dał jeszcze magowi na równym lvlu + 50 pktów do stat,bo woj ma przewagę ogromną
    Na nie. I z niecierpliwością doczekuje magicznego odbicia

  6. #21

  7. #22
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    taka taktyka od dawna znana, ale nie polega na magicznym odbiciu, a jedynie odbiciu kamyka na bryzie

  8. #23
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Dobrze ujęte. Ja to bym dał jeszcze magowi na równym lvlu + 50 pktów do stat,bo woj ma przewagę ogromną
    Na nie. I z niecierpliwością doczekuje magicznego odbicia
    Popieram.

  9. #24
    StiQ
    Konto usunięte
    wiecie co jest zwalone w odbiciu?? walisz kolesia z włóczni mając +25 a on -25 przez to zadajesz mu duże Ciosy a on mówi ze jesteś hiter (współczynnik atrybutu powinien być odliczony od odbicia i po prostu zadawać tyle ile się zadało proste) ... no ale grając speederem z większym hitem ale liczysz na dubla częstego dajesz wtedy mało obrony. przez co nie da się ułożyć swoich stat tylko wszyscy maja prawie takie same takie same. mnie śmieszy strasznie i przez to nie mam ochoty nawet grać. wale kolesia Krytykiem 1400 sam się dziwie czemu bo broń mam +0 xDDD a on mi z odbicia 2,6.... wtf
    Odbicie najgorsza zdolność jaka jest w Grze przez co nie da się pograć spokojnie. Pozdrawiam Odbicie jest do Dupy xD wręcz mógł bym napisać gorzej bo i tak za 2 dni Konto moje zniknie z mfo pozdrawiam Yoh ,,Walcie Odbiciem" xD

    - - - - - - - - - -

    po za tym zrobić anty woja i jazda wojownik nie ma szans bo ma mniej obrony xD walczysz bez eq by otrzymywać większe obrażenia ale masz 180 obrony fizycznej a ktoś 70 więc ten pada na hita xDDD

  10. #25
    Fakt faktem, atr nie powinien mieć aż takiego wpływu na odbicie

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Fakt faktem, atr nie powinien mieć aż takiego wpływu na odbicie
    Tak samo jak na siłę zdolności wojownika.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Dokładnie, atr powinien mieć na to znacznie mniejszy wplyw, defer majac przeciwny atr musi dostawac wiecej i wykorzystuje to w 100%, nie chce wklepywac raportow, ale jest tego troche

  13. #28
    StiQ
    Konto usunięte
    no atr ma za duze znaczenie. innym normalnym graczom zadaje po 700 a jakimś noobką bez eq i z lipnymi statami po 1000 (1400 z Kryta) a taki mi odbicie i mnie 2,3k xDDD śmieszne xD zawsze grałem stylem eq tylko z szybkością rezygnując z obrony a tu bum odbicie przegina gdy zadam zwalonego Krytyka wtedy padam i koniec przyjemności z gry

  14. #29
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Tak samo jak na siłę zdolności wojownika.
    Dlaczego wojownika?

    @ Yoh pomyśl że przeciwnik też chciał mieć 'przyjemność z gry' xd

  15. #30
    Tak samo jak na siłę zdolności wojownika.
    A często wpadasz magiem na -25% atra woja?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •