Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Pokaż raporty z graczem

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143

    Pokaż raporty z graczem

    Przydałby się przycisk, który po kliknięciu pokaże wszystkie raporty z danym graczem...

    (wersja dla nietęgich umysłowo)

    Wchodzisz na profil gracza, np. Fanta i obok przycisku "Raporty z walk" jest drugi przycisk (nazwij go jak chcesz),
    po kliknięciu którego pokazywałyby się raporty tylko z graczem, który kliknie ten przycisk Komprende?


    Małe udogodnienie, a jakby ucieszyło.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Przydałby się przycisk, który po kliknięciu pokaże wszystkie raporty z danym graczem...

    (wersja dla nietęgich umysłowo)

    Wchodzisz na profil gracza, np. Fanta i obok przycisku "Raporty z walk" jest drugi przycisk (nazwij go jak chcesz),
    po kliknięciu którego pokazywałyby się raporty tylko z graczem, który kliknie ten przycisk Komprende?


    Małe udogodnienie, a jakby ucieszyło.
    ryli? wchodzisz na raporty gracza fanta, masz wyszukiwarkę, wpisujesz sb dowolny nick gracza

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Tak trudno wpisać swój nick w wyszukiwarkę w cudzych raportach?

  4. #4
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Przydałby się przycisk, który po kliknięciu pokaże wszystkie raporty z danym graczem...

    (wersja dla nietęgich umysłowo)

    Wchodzisz na profil gracza, np. Fanta i obok przycisku "Raporty z walk" jest drugi przycisk (nazwij go jak chcesz),
    po kliknięciu którego pokazywałyby się raporty tylko z graczem, który kliknie ten przycisk Komprende?


    Małe udogodnienie, a jakby ucieszyło.
    Jestem na tak.

    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Tak trudno wpisać swój nick w wyszukiwarkę w cudzych raportach?
    Tak, bardzo trudna czynność tym bardziej jeśli jest odliczany czas na arenie a chcesz sprawdzić czym ostatnio bił <-- Przykład.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał ForeverYou Zobacz post
    Tak, bardzo trudna czynność tym bardziej jeśli jest odliczany czas na arenie a chcesz sprawdzić czym ostatnio bił <-- Przykład.
    Tak bardzo trudną czynnością jest przygotowanie sobie paru różnych profilów na wojowników/magów? Zwykle zostaje koło 20 sekund, sprawdzając ostatnie 3 walki auto/manu. A jak nie potrafisz zdecydować się w takim okresie czasu, to i tak minuta nie pomoże.

  6. #6
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Tak bardzo trudną czynnością jest przygotowanie sobie paru różnych profilów na wojowników/magów? Zwykle zostaje koło 20 sekund, sprawdzając ostatnie 3 walki auto/manu. A jak nie potrafisz zdecydować się w takim okresie czasu, to i tak minuta nie pomoże.
    To było moje zdanie nie musisz go krytykować.

    Nadal jestem na tak.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Przecież tu nie chodzi o to czy trudno czy nie... tylko PO CO?

    Chyba tutaj niektórzy nie rozumieją pewnej idei tego Działu na Forum, a to że Leonia i Trysia trajkoczą jednym głosem dziwne nie jest - w końcu ta wzajemna adoracja trwa od "popularności" uroczej polany (przynajmniej od tamtego momentu JA to pamiętam). Nie mniej - to tylko opinia 2 ludków, która tak na prawdę jest o kant dupy,
    gdyż ich argumenty nie są rzeczowe - takie 'nie, bo nie', 'jestem trollem i jest nowy temat. oooo to tego debila fanty - to trzeba hejcić!'.

    To samo ten Sindbad. Forum czytam pobieżnie, a zawsze się w czymś wpierdzieli, co jest przeważnie nie na temat.

    Zrozumcie dzieciaki, że ta gra jest ciągle w fazie rozwijania, a tego typu propozycje usprawniają korzystanie z jej zasobów.
    Równie dobrze można powiedzieć: "po co są widżety?", "po co są skróty klawiaturowe?"

    Zieloni - nie spać.

  8. #8
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Przecież tu nie chodzi o to czy trudno czy nie... tylko PO CO?

    Chyba tutaj niektórzy nie rozumieją pewnej idei tego Działu na Forum, a to że Leonia i Trysia trajkoczą jednym głosem dziwne nie jest - w końcu ta wzajemna adoracja trwa od "popularności" uroczej polany (przynajmniej od tamtego momentu JA to pamiętam). Nie mniej - to tylko opinia 2 ludków, która tak na prawdę jest o kant dupy,
    gdyż ich argumenty nie są rzeczowe - takie 'nie, bo nie', 'jestem trollem i jest nowy temat. oooo to tego debila fanty - to trzeba hejcić!'.

    To samo ten Sindbad. Forum czytam pobieżnie, a zawsze się w czymś wpierdzieli, co jest przeważnie nie na temat.

    Zrozumcie dzieciaki, że ta gra jest ciągle w fazie rozwijania, a tego typu propozycje usprawniają korzystanie z jej zasobów.
    Równie dobrze można powiedzieć: "po co są widżety?", "po co są skróty klawiaturowe?"

    Zieloni - nie spać.
    Więc zaproponuj poruszanie się na "wasd", można to uzasadnić tym, że jest to wygodniejsze, gdyż większość graczy nie ogranicza się tylko do mfo, a ten sposób poruszania postacią jest najpopularniejszy. Tutaj argument "po co?" jest tak samo słuszny jak w przypadku tej propozycji. Jest możliwość wyszukania raportów z daną osobą, na tym temat powinien się zakończyć. To propozycja z szerokiej grupy (90%?) propozycji niepotrzebnych, które mają usprawnić coś co już działa, aby jednej osobie żyło się lepiej i zamiast wpisywać pięcioliterowe słowo mogła kliknąć guzik. Na nie.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Uważam że propozycja jest zbędna.

    Teraz mnie zhejtuj

  10. #10
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    To świetnie, ale od kiedy temat w dziale Propozycje jest tematem do głosowania na tak i nie?
    Co to za moda się zrobiła - czy na serio sądzicie, że kogoś to obchodzi?
    Gdyby Admin chciał poznać zdanie wszystkich na dany temat - to w panelu logowania byłaby ankieta z możliwością oddania głosu.
    "Ale.. ale... przecież nie ma ankiety w panelu!!!11" - już wiesz dlaczego

    lisu - Skąd te dane, że jednej osobie? Brat Platyny o dziwo jest 2 osobą, KTÓRA SIĘ WYPOWIEDZIAŁA.
    A może masz jeszcze takie dane: ile osób jest grających i jednocześnie zaglądających na forum?
    Gdybyś miał choć trochę rozumu, to byś wiedział, że pisanie takich rzeczy jest po prostu przejawem Twojej ignorancji.

    Uważam, że zrobienie czegoś takiego jak przycisk do bardzo czasochłonnych nie należy.
    Jeśli któryś z Adminów tu zagląda i przeczyta - sam podejmie decyzję czy to dobra czy zła propozycja i w sumie dlatego jest ten temat.
    Nigdzie nie napisałem, 'co myślicie?' Skąd w tych dzieciakach to przekonanie, że każdy temat jest od tego, żeby tam coś napisać.

    Trochę niezbyt dobrze to świadczy o moderatorach. Widać, że Starej Gwardii na MFO już nie ma.
    Takie pionki znały swoje miejsce ;D
    Ostatnio edytowane przez Fanta ; 23-10-2015 o 01:25 Powód: literówka

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    To świetnie, ale od kiedy temat w dziale Propozycje jest tematem do głosowania na tak i nie?
    Co to za moda się zrobiła - czy na serio sądzicie, że kogoś to obchodzi?
    Nie wiem czy kogoś to obchodzi, ale ten dział to miejsce, w którym każdy może wyrazić swoją opinię na temat danej propozycji. Nawet jeśli ogranicza się ona do "na tak" lub "na nie".

  12. #12

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    To samo ten Sindbad. Forum czytam pobieżnie, a zawsze się w czymś wpierdzieli, co jest przeważnie nie na temat.
    nie rozumiem zbytnio o co ci tutaj chodzi, ja tylko powiedziałem, że istnieje taka opcja, może w trochę inny sposób, ale istnieje, nie wypowiedziałem się nawet, czy jestem za, czy nie. Owszem byłoby przydatne, chociaż ja i tak bym z tego nie korzystał, więc jestem neutralny.
    Zrozumcie dzieciaki
    Odezwał się...
    To, że ktoś wyraża swoje zdanie, to nie znaczy, że należy go od razu wyzywać, tym bardziej, że go nie znasz.

  14. #14
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Koniec odbiegania od tematu. Przypominam o możliwosci zgłaszania postów.

    Fanta - to, że jestes założycielem tematu nie daje Ci mozliwosci prowokowania konfliktów i offtopicowania. To samo Lisu. Dyskusja zachodzi za daleko - jeżeli nie potraficie dyskutować na podany w temacie problem, to lepiej nic nie pisać.
    ------------------------------

    Co do samego tematu, uważam, że funkcja nie jest niezbędna, może nadawać się np. do pakietu premium (w sensie, że istnienie opcja podobna, ale bardziej czasochłonna i skomplikowana, a w premium gracz na po 1 kliknięciu.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Nie wiem czy kogoś to obchodzi, ale ten dział to miejsce, w którym każdy może wyrazić swoją opinię na temat danej propozycji. Nawet jeśli ogranicza się ona do "na tak" lub "na nie".
    Swoją opinię wypada poprzeć argumentami. Od głosowania TAK/NIE są ankiety, której w tym temacie celowo nie ma.
    Ta propozycja to nie jest ZMIANA godząca w graczy, tylko usprawniająca korzystanie z jej funkcji.

    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Wyjdź, bo śmiecisz.

    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    nie rozumiem zbytnio o co ci tutaj chodzi, ja tylko powiedziałem, że istnieje taka opcja, może w trochę inny sposób, ale istnieje, nie wypowiedziałem się nawet, czy jestem za, czy nie. Owszem byłoby przydatne, chociaż ja i tak bym z tego nie korzystał, więc jestem neutralny.

    Odezwał się...
    To, że ktoś wyraża swoje zdanie, to nie znaczy, że należy go od razu wyzywać, tym bardziej, że go nie znasz.
    Hmm... popełniłem literówkę i biedaku przez to sensu nie mogłeś znaleźć.
    "a zawsze się Z czymś wpierdzieli" <-- tak miało być. Ale gafa!

    Jeśli nadal nie rozumiesz, to zdradzę Ci tajemnicę - ten Twój 'trochę inny sposób' to jest JEDYNY istniejący sposób. Szok, co nie?

    Rozumiem, że określenie 'dzieciaki' jest wg Ciebie wyzwiskiem?
    Ręce opadają patrząc jaki poziom niektórzy sobą reprezentują. Wstyd!


    EOT.
    Jeśli ktoś chce się tu jeszcze wypowiedzieć, bez argumentowania swojego zdania - niech lepiej odrobi lekcje.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •