Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Dodatkowa opcja wyszukiwania przedmiotów na aukcji.

  1. #1
    Honorus
    Konto usunięte

    Pomysł Dodatkowa opcja wyszukiwania przedmiotów na aukcji.

    Proponuję wyszukiwanie przedmiotów po auto statusie:

    Regeneracja
    Bariera
    -||- Magiczna
    Refleks
    Pomyślność
    Precyzja
    Przyśpieszenie
    Zatrucie
    Nietykalność


    Po wybraniu statusu np.refleks wyskoczą nam
    ciało/głowa/broń//dodatek/nogi z tym statusem
    Jeśli zaznaczymy opcje np. ciało wyskoczą nam tylko zbroje z tym statusem
    Ostatnio edytowane przez Honorus ; 21-10-2015 o 12:31 Powód: Nogi nogi nogi <3

  2. #2
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Będzie to bardzo wygodne, jestem na tak

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Co cóż, będzie to wygodne, lecz nie wydaje mi się, że będzie to często wykorzystywane.

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Nie ma tak dużo eq ze statusami. Za to jest dużo statusów. Można się nauczyć tych paru autostatusowych na dany lev postaci.
    Na nie.

  5. #5
    Honorus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Nie ma tak dużo eq ze statusami. Za to jest dużo statusów. Można się nauczyć tych paru autostatusowych na dany lev postaci.
    Na nie.
    Jeśli chcesz stworzyć EQ pod expienie bez resetowania statystyk bierzesz EQ nawet na 30 poziom by miało ten status a dawało np. atak/szybkość której ci brakuje

    A co do częstości używania na pewno będzie częściej używane niż opcja [Artefakt] na aukcji...

  6. #6
    Cytat Napisał Honorus Zobacz post
    Jeśli chcesz stworzyć EQ pod expienie bez resetowania statystyk bierzesz EQ nawet na 30 poziom by miało ten status a dawało np. atak/szybkość której ci brakuje

    A co do częstości używania na pewno będzie częściej używane niż opcja [Artefakt] na aukcji...
    Popieram sic, o eq powinno się myśleć już kilka poziomów wstecz, dodatkowo tego eq nie jest tak wiele i raczej nie będzie (defowe, magdefowe, speedowe, luckowe, + może dwie kombinacje na dany poziom), więc nie sądzę by było to potrzebne.

    Z opcją "artefakt" jest inaczej, konieczne było wprowadzenie wyszukiwarki według klasy przedmiotu, czyli zwykły/unikat/artefakt, więc ta opcja wyszukiwania artefaktów ma swoje miejsce, mimo że nie jest raczej używana. Gdyby tego artefaktu tam nie było, to tak jakby miała wejść Twoja propozycja, byłaby wyszukiwarka według autostatusu, ale z pominięciem autosatusu bariera.

  7. #7
    Tenkatte
    Konto usunięte
    Na nie. Po co to komu? Tak ciężko się nauczyć co ma autostatus a co nie?

  8. #8
    Honorus
    Konto usunięte
    @Lisu
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem...

  9. #9
    Cytat Napisał Honorus Zobacz post
    @Lisu
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem...
    przeczytałem raz, tyle wystarczy, jeśli masz problemy z rozszyfrowaniem tego co napisałem, w skróconej wersji: Na nie, jest to niepotrzebne.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •