Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Zdjecie blokady NPC

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222

    Zdjecie blokady NPC

    Proponuję, by NPC nie blokowały dostępu do miejsc, czy całych map postaciom, które mają zbyt niski poziom, gdy inna postać tego samego konta już ten poziom osiągnęła. Przykład:

    Gracz A zakłada konto, gra wojownikiem, wbija 65lv i postanawia zagrać magiem
    Robi nową postać, chce szybko ubić Niebieską Galaretę, bo z tej postaci 65lv przerzucił sobie super uzbrojenie +4 i by pobił rekord poziomowy pokonania bossa - ale nie może, bo NPC go nie chce wpuścić twierdząc, że nie da rady

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez OmiteczqWoj ; 19-10-2015 o 11:25 Powód: Nie wiem czemu mi scentrowało tekst

  2. #2
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Mogłoby wejść

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    myślę, że admini jeszcze tego nie wprowadzili ze względu na "problemy techniczne"

  4. #4
    Te limity poziomowe są po to, by nowy gracz nie zniechęcił się, próbując pokonać żelatynę na pierwszym poziomie. Jakiś mądry człowiek (nie pamiętam już kto) wyliczył nie tak dawno, że nie da rady pokonać nimfy na poziomie <10, jak jest z galaretą nie wiem, ale zakładam, że podobnie. Propozycja na nie, bo te limity nikogo jakoś poważnie nie krzywdzą, a jedynie prowadzą nowych za rączkę, aby się nie sparzyli i nie odeszli do margonemuf

  5. #5
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    niebieskiej galarety nie da się zabić <5 lv

  6. #6
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Te limity poziomowe są po to, by nowy gracz nie zniechęcił się, próbując pokonać żelatynę na pierwszym poziomie. Jakiś mądry człowiek (nie pamiętam już kto) wyliczył nie tak dawno, że nie da rady pokonać nimfy na poziomie <10, jak jest z galaretą nie wiem, ale zakładam, że podobnie. Propozycja na nie, bo te limity nikogo jakoś poważnie nie krzywdzą, a jedynie prowadzą nowych za rączkę, aby się nie sparzyli i nie odeszli do margonemuf
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Gdy nimfa uzyje zawsze lodu nie pocisk- jest na skraj skrajow wykonalne
    Czyli jest wykonalne "podobno" :P ubic nimfe na 9 lvl

    JA NA TAK
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 19-10-2015 o 19:43

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Te limity poziomowe są po to, by nowy gracz nie zniechęcił się, próbując pokonać żelatynę na pierwszym poziomie. Jakiś mądry człowiek (nie pamiętam już kto) wyliczył nie tak dawno, że nie da rady pokonać nimfy na poziomie <10, jak jest z galaretą nie wiem, ale zakładam, że podobnie. Propozycja na nie, bo te limity nikogo jakoś poważnie nie krzywdzą, a jedynie prowadzą nowych za rączkę, aby się nie sparzyli i nie odeszli do margonemuf
    Lisu, przeczytałeś całą propozycję?

    Gracz A zakłada konto, gra wojownikiem, wbija 65lv i postanawia zagrać magiem
    Robi nową postać, chce szybko ubić Niebieską Galaretę, bo z tej postaci 65lv przerzucił sobie super uzbrojenie +4 i by pobił rekord poziomowy pokonania bossa - ale nie może, bo NPC go nie chce wpuścić twierdząc, że nie da rady

  8. #8
    Cytat Napisał Cold Zobacz post
    Lisu, przeczytałeś całą propozycję?
    Tak, dlaczego myślisz że nie? To czy ktoś chce dostać się gdzieś pierwszą czy kolejną postacią jest tu bez znaczenia, o ile wg można uzależnić npc od tego która to postać, to wciąż wprowadzanie tego do gry mija się z celem.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    No cóż, gracz z postacią z 65 lvlem raczej nie przejdzie do 'margonemuf' po nieudanej próbie ubicia nimfy na 9 lvlu, a będzie próbował dalej, lub po prostu wbije następny poziom i ubije nimfę na 10.

    Dla 'doświadczonego' gracza starczy słowne ostrzeżenie, nie trzeba mu nic blokować.

  10. #10
    Cytat Napisał Cold Zobacz post
    No cóż, gracz z postacią z 65 lvlem raczej nie przejdzie do 'margonemuf' po nieudanej próbie ubicia nimfy na 9 lvlu, a będzie próbował dalej, lub po prostu wbije następny poziom i ubije nimfę na 10.

    Dla 'doświadczonego' gracza starczy słowne ostrzeżenie, nie trzeba mu nic blokować.
    Dlaczego doświadczony gracz ma mieć większe możliwości od nowego? Dalej skoro wbije następny poziom i ubije tą nimfę na 10, to po co to wprowadzać? Żeby można było pobiegać sobie po mapce poziom niżej? Dla mnie szkoda tracić na to czasu

  11. #11
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Dlaczego doświadczony gracz ma mieć większe możliwości od nowego? Dalej skoro wbije następny poziom i ubije tą nimfę na 10, to po co to wprowadzać? Żeby można było pobiegać sobie po mapce poziom niżej? Dla mnie szkoda tracić na to czasu
    Takim tokiem myślenia to ranking pokonanego bossa jest nie potrzebny

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •