Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Ranking top15

  1. #1
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668

    Ranking top15

    Mam pewną propozycję, ponieważ niedługo często będzie się zdarzać, że w top15 znajdować się bedzie 1/2/3 postacie jednego gracza na 65 poziomie, który unika walk z jednymi i blokuje walki z nimi innymi postaciami. Może zróbmy tak, aby wisząc na jednej postaci jednocześnie był do złapania na innej lub jak kto woli, gracz łapiąc wybierałby sobie (chociaż to mogłoby być bardziej niefair) ale wszystko jest do dopracowania. Mam tu jedynie na myśli ten sam rodzaj rankingu, tj. 2 postacie w topce manualnej lub 2 postacie w topce automatycznej. Jestem ciekaw Waszej opinii

    A i jestem też zdania by zwiększyć topkę auto do conajmniej 25, ze względu na low levele.
    Ostatnio edytowane przez Atronis ; 17-10-2015 o 21:33

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Wybór postaci byłby dobrym rozwiązaniem. Nie powinno być tak, że jeden gracz zajmuje kilka miejsc w top15.

  3. #3
    Lonely
    Konto usunięte
    Moim zdaniem też dobre rozwiązanie,będzie mniej cwaniaczków co przerzucają eq z postaci na postać i unikają walk


    +

  4. #4
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    nice try

  5. #5
    Nie podoba mi się ten pomysł, dobrze jest jak jest.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    To zobaczysz ze za 2/3 miesiące topke zaleją kolejne osoby które teraz mają jedną postać i wtedy ze świecą bedziesz szukał kogoś na wyzwaniu. Skoro ktoś chce mieć 2/3 postacie, to niech sobie zrobi 2/3 sety

  7. #7
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    nice try
    xD

    można ranking uzależnić od konta, zamiast od postaci, ale jak tam chcecie, ja i tak za słaby na topke ;-;

  8. #8
    xd
    Mi sie podoba sama idea nieuchronności i wszechobecnej rzezi. Kiedyś też padła propozycja, żeby wyzwanie obejmowało nie postać, a gracza Ktoś docierający do top15 nie ma kilkunastu przeciwników, a kilku, bo 3-4 graczy siedzi w tej topce z uwagi na swoje możliwości.

    Jednak wdrożenie czegoś takiego niby likwiduje jeden problem (dużo tej samej osoby na tak małej powierzchni zwłaszcza w obszarze jednego przedziału lvl) a generuje mnóstwo innych (np. łapiący "cwaniaczek" mógłby się jak najbardziej ustawić pod tę postać która mu odpowiada).
    No i nie oszukujmy się, fakt istnienia kilku postaci tego samego gracza w top15 jest po części efektem ogólnego poziomu pvp czy nawet tego, że można mieć kilka postaci i że jest to opłacalne. Poza tym jest nas mało więc prędzej czy później pojawiają się takie sytuacje.

    Skoro ktoś chce mieć 2/3 postacie, to niech sobie zrobi 2/3 sety
    hehehehe
    no ale tak, racja

  9. #9
    Pirrat
    Konto usunięte
    Leczcie swoje problemy personalne w innym sposób. Jestem na Nie.

  10. #10
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Leczcie swoje problemy personalne w innym sposób. Jestem na Nie.
    A jak tam terapia dotycząca programu wyszukującego eq? Lepiej już jest? Skoro jesteś w stanie mieć 2/3 postacie w top 15 to znaczy,że na spokojnie też ogarniesz sobie itemy aby nie unikać walk
    To nie zaszkodzi,a pomoże.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    To nie był temat w którym macie po sobie cisnąć, także pirat i platyn skończcie najeżdżać : )

  12. #12
    Jest to pewien problem, bo gdy ma się parę postaci można celowo wystawiać inną postać do walki z konkretną osobą, ale z drugiej strony czegokolwiek się nie zrobi gracz drugą postacią będzie stał na granicy wyzwania lub spadał do niej jak zbierze eq gdzie indziej, a na tej postaci będzie przegrywał.

    Jako, że należę do grupy w którą celowana jest ta propozycja - tu nawet nie chodzi o stanie w topce(Nawet inaczej bycie w topce to minus, bo chcesz sobie pochodzić ,a tu ktoś Cię łapie wyzwaniem), tylko na granicy golda, dolnego golda manu i dolnego diamentu auto nie sięgają wyzwania więc mimo wszystko ta propozycja by wiele nie zmieniła.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •