Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Przedlozyc czas na zmiane eq na arenie /

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303

    Przedlozyc czas na zmiane eq na arenie /

    Proponuje przedlozyc czas na zmiane eq do 1,30 albo 2,00 poniewaz czesto mam sytuacje jak np na profilu do pvp na woje mam zalozony topor a mam nabity tez miecz i musze sprawdzic jakim atrem bije przeciwnik pozniej zmienic na miecz gdy bije wlocznia zmienic skrypt gdy ma przeciwny atrybut poniewaz bedzie mial wtedy o 50% wieksze dmg i jeszcze trudniej musza miec wieksze lvl tak mysle

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    zrób sobie kilka profili i po sprawie.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja się wyrabiam w 60

  4. #4
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Ja na w miarę sprawnym kompie też, ale np. na laptopie jestem w stanie zrobić tylko podstawowe rzeczy i o sprawdzaniu raportów czy czegokolwiek mogę zapomnieć.

  5. #5
    Interpunkcja R.I.P., ale co do samej idei propozycji jestem na tak. Dawno, dawno temu było mniej zdolności, mniej slotów na gemy, wtedy dało radę przygotować się w te 60 sekund. Teraz zajmuje to troszkę więcej czasu, ja przy moich kilku profilach sam czasem nie wyrabiam sprawdzić atrybutów, ubrać się pod atrybut, a jeszcze zdolności. Dodatkowe 30 sekund nie zaszkodzi, tym bardziej że jest opcja zgłoszenia przygotowania, więc czemu nie.

    Tak kończąc, ta propozycja teraz wydaje się potrzebna na jakieś 60%, ale w Nordii, gdzie według moich obliczeń zaczną opłacać się gemy atrybutowe, ta minuta to będzie zdecydowanie za mało.

  6. #6
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    według mnie 60 sek to duzo czasu na wybór eq gemow itp i nawet na ogl raportów xd Ale od 15-30 sek można przedłożyc jak wam to przeszkadza xd

  7. #7
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    To dajcie 20sek + średni poziom walczącch aby rosło wraz z lvlem (teraz na 65 to byłoby 85sek, na poziomie 80 100sekund)

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Ten czas był przewidziany na szybkie sprawdzenie raportów przeciwnika i wybranie odpowiedniego profilu EQ. Jeśli w tym czasie robione jest coś więcej to faktycznie może go nie starczać. Jeśli jest jednomyślność to można podnieść.

  9. #9
    Tenkatte
    Konto usunięte
    Taaa przedłużymy czas przygotowania to broniący na arenie dostanie po pazurkach w postaci obcięcia bonusu rankingowego za walkę. Niby więcej czasu by się przydało, ale za coś ten bonus powinien być, także nie jestem przekonany do tej propozycji.

  10. #10
    Hm więc w czasie tych 60s sprawdza się atrybuty, ogląda raporty itd.? To już wiem dlaczego tak przegrywam xd

    A poważnie, na tak
    @up atakujący też się, z założenia, przygotowuje bo nie wie kogo łapie na arenie (po coś jest to ukrycie zapisanych)

  11. #11
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Na ich poziomach dobrze wiedzą kogo biją, nadal mało czasu mają =]

  12. #12
    Powinno być przedłużone, chwile można stracić na zorientowanie się, że ktoś nas zaatakował, później jeszcze czas na ogarnięcie kto nas zaatakował(wgląd w raporty), później wybór profilu i jego ewentualna korekta(gdzie samo wyszukanie odpowiednich gemów trochę trwa, gdy ma się ich dużo).
    W przypadku bójek spokojnie można to wydłużyć dwukrotnie albo nawet jeszcze więcej.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2015
    Postów
    66
    Moim zdaniem widocznośc raportów dla innych powinna być być blokowana jedynie dodanie ich do dodania "ulubione" została by udostępniona dla publiki.
    60s w zupełnosci mi wystarczy.
    Nie ogladam raportów przeciwnika by sprawdzic jakim atrem bije. Sprawdzam czy eq/zdolki/gemy sa na swoim miejscu. I akceptuje.

    Więc wracając do tematu na NIE.

  14. #14
    Tenkatte
    Konto usunięte
    Tobie wystarcza, innym nie. Jednemu patrzenie na atrybut niepotrzebne, innemu w szczególności wojowi już tak. Ty jako mag masz 1 rózgę, woj ma 2 albo i 3 rodzaje broni, które zakłada naprzemiennie. Musi chociaż zerknąć na te parę rapów jak nie zna przeciwnika. Oczywiście przed walką można strzelić parę walk z potworami jako "podpuchę" więc zajrzenie na 3 lub 4 stronę z rapkami też jest wskazane, a to zabiera czas. Oglądanie rapków zawsze było elementem taktycznym tak jak i fake'owanie walk z potworami w niektórych przypadkach albo "chowanie" broni na specjalnego gracza tak żeby nie mógł się przygotować na walkę pod względem atry. Nie wiem czemu by zabierać te dodatkowe smaczki i bądź co bądź urozmaicenia a także generalnie (nie w powyższych przypadkach ) ułatwienia pvp.
    Ostatnio edytowane przez Tenkatte ; 15-10-2015 o 00:22

  15. #15
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Ten czas był przewidziany na szybkie sprawdzenie raportów przeciwnika i wybranie odpowiedniego profilu EQ. Jeśli w tym czasie robione jest coś więcej to faktycznie może go nie starczać. Jeśli jest jednomyślność to można podnieść.
    jednomyślności to nigdy nie będzie, ale może jednak zwiększyć czas na przygotowanie przy arenie/bójkach? ;>
    tym bardziej, że ostatnio są problemy z komunikowaniem o walce gdy się siedzi na innej karcie
    pół minuty, czy minuta boleć nie będzie, a zawsze jest przycisk potwierdzający przygotowanie na skrócenie tego

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •