Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Przedlozyc czas na zmiane eq na arenie /

  1. #16
    Ta propozycja już dawno powinna wejść do gry, te 90s nawet zamiast 60s na przygotowanie sporo naprawdę pomoże, bo czasem się zdarza nie zdążyć czegoś ustawić.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Ta propozycja już dawno powinna wejść do gry, te 90s nawet zamiast 60s na przygotowanie sporo naprawdę pomoże, bo czasem się zdarza nie zdążyć czegoś ustawić.
    Potwierdzam.

  3. #18
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Jak dla mnie czasu jest wystarczająco, jeszcze z minimum 15s zostaje mi zawsze. Wystarczy mieć po 3 profile na każdą profesję. Także jestem na nie, 60 s to wystarczająco dużo czasu.
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 07-06-2016 o 20:20

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ja ustawiłem w 2 sekundy, potem jest tyle czekania na przeciwnika, że często przełączałem kartę i zapomniałem, że jest walka. Powinno być 10 sekund na przygotowanie, a nie godzina.

  5. #20
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ja ustawiłem w 2 sekundy, potem jest tyle czekania na przeciwnika, że często przełączałem kartę i zapomniałem, że jest walka. Powinno być 10 sekund na przygotowanie, a nie godzina.
    no to jesteś złym przykładem, nie przygotowujesz się do walki i Ci w ogóle na niej nie "zależy"
    Jak dla mnie czasu jest wystarczająco, jeszcze z 15s mi zostanie zawsze. Wystarczy mieć po 3 profile na każdą profesję. Także jestem na nie, 60 s to wystarczająco dużo czasu.
    owszem, wystarczy jak się w trybie czuwania i od razu się zareaguje, w większości przypadków starczyłoby nawet 15-30 sekund na przygotowanie z gotowymi profilami(no i jak będzie się miało podłączoną myszkę), ale co jak się siedzi na innej karcie albo na moment odejdzie od komputera? no i trafia się też na specyficznych przeciwników(jakaś dziki hiter, rózgi garu i inne badziewia), a wtedy ciężko mieć profil na jednego gracza
    teraz już w sumie jest ten komfort, że można dobrać domyślny profil na manu, ale i tak uważam, że nie zaszkodzi wydłużyć tego czasu(głównie ze względu na słabe powiadamianie o walce z innej karty-nie raz 30 sekund by mnie uratowało).

  6. #21
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Antek, jesteś złym przykładem, nie zależy ci na walce, dlatego pewnie byłeś w topce -_-
    Jh, właśnie Antek jest dobrym przykładem tego, że można się przygotować wcześniej.

    //eee, hiter w eq defowym+koralowa rózga, nie pamiętam innej konfiguracji w jego wykonaniu, więc nie jest dobrym przykładem aktywnego pvp, no i imo dalej to nie kwestionuje potrzeby rekompensaty nieefektywnego powiadamiania o walce na innej karcie ~Jeahok

    Mógłbyś edytować swój post, a nie czyjeś? -_-
    popatrz na to, co piszesz:
    "A problem rekompensaty straty czasu na przygotowanie, gdy się siedzi na innej karcie dalej pozostaje.~Jeahok"
    TY potrzebujesz "rekompensaty", my nie.
    MY nie chcemy dłuższego czekania na walkę, ale TY twierdzisz, że zamiast grając w emefo, grać w emefo, to lepiej, jak admini dadzą rekompensatę graczom, którzy grając w emefo, tak naprawdę w to nie grają.
    Zamiast śmiesznej rekompensaty, znajdź przeglądarkę, w której to działa (u mnie np. chrome).
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 07-06-2016 o 21:38

  7. #22
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    no to jesteś złym przykładem, nie przygotowujesz się do walki i Ci w ogóle na niej nie "zależy"

    owszem, wystarczy jak się w trybie czuwania i od razu się zareaguje, w większości przypadków starczyłoby nawet 15-30 sekund na przygotowanie z gotowymi profilami(no i jak będzie się miało podłączoną myszkę), ale co jak się siedzi na innej karcie albo na moment odejdzie od komputera? no i trafia się też na specyficznych przeciwników(jakaś dziki hiter, rózgi garu i inne badziewia), a wtedy ciężko mieć profil na jednego gracza
    teraz już w sumie jest ten komfort, że można dobrać domyślny profil na manu, ale i tak uważam, że nie zaszkodzi wydłużyć tego czasu(głównie ze względu na słabe powiadamianie o walce z innej karty-nie raz 30 sekund by mnie uratowało).
    Na telefonie te 60 s też jest dla mnie wystarczające. W 90 s to można nowy skrypt średniej jakości napisać, a chyba nie o to chodzi? Przed manu jak chcecie to sobie zwiększajcie, ale przy auto mówię stanowcze nie. Przy okazji, można wprowadzić poddanie się w oknie walki od razu, skoro chcecie wydłużać czas. Jestem w trakcie wymiany, to nie uśmiecha mi się czekać 90 s czy więcej, na kogoś, kto ma "żółwie" tempo.

    //nic nowego nie napisałeś oprócz tego jak ogromnie wpłynie na ciebie te opcjonalne 30/60sekund czekania, w wielu przypadkach będzie jak u Ciebie i gracze będą skracać to zgłoszeniem przygotowania(przycisk), a jeszcze będzie to częstsze zjawisko w przypadku, gdy oboje będą siedzieli na karcie gry-jeden wymieniając, drugi atakując. A problem rekompensaty straty czasu na przygotowanie, gdy się siedzi na innej karcie dalej pozostaje.~Jeahok
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 07-06-2016 o 21:27

  8. #23
    eh, to skoro jednomyślność wymagana to wywalam, zadowolę się wybieraniem domyślnych profili na manu

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •