Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przywroceniem remisów na arenie?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK !

    22 53.66%
  • NIE ;S

    19 46.34%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Przywrócenie proponowania remisó na arenie

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    aż dziw że jeszcze nic nie ma o przewadze magów/wojów
    #przewagawojów

    Wyzwanie jest potrzebne, żeby w topce nie siedziały ciągle te same osoby.

    A remisy mogłyby wrócić, ale z drugiej strony dobrze, że nie będzie sytuacji gdzie przeciwnik chciał remis a potem atakował z nabitymi atrybutami lub wyzywa, gdy nie chcesz dać remisu.
    Ostatnio edytowane przez SoShy ; 12-10-2015 o 16:48

  2. #17
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    A remisy mogłyby wrócić, ale z drugiej strony dobrze, że nie będzie sytuacji gdzie przeciwnik chciał remis a potem atakował z nabitymi atrybutami lub wyzywa, gdy nie chcesz dać remisu.
    tak to tylko Farben się zachowywał xd

  3. #18
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    tak to tylko Farben się zachowywał xd
    nie walczyłeś z ForeverYou

  4. #19
    Co do remisów na arenie, samemu zdarzyło mi się dawać remis bo jakiś gałgan się źle ubrał, ja mam pisiąt profili, więc tego problemu nie miałem. Remisy były przydatne, szkody nie było, ale ich brak zdaje się być bardziej logiczny niż ich możliwość. W końcu to arena, czysto definicyjnie powinny się na niej odbywać walki "do końca", czyli poddanie lub zgon arena to nie pojedynek czy bójka. Z innej strony, zmiany bójek sprawiły, ze definicja bójki nie jest spełniana, więc przydałaby się jakaś konsekwencja, albo tak, albo tak.

    Ciągnąc dalej off-top, wydaje mi się ze forma wyzwań jest dobra. Na pewno jest logiczna, najlepszym można rzucić wyzwanie, na które musza odpowiedzieć. Z reszta głównie topka ma tendencje do marudzenia, że mało walk, itd. Te wyzwania dają przynajmniej walki. Ja zrobiłbym jeszcze inaczej, skoro już wyzwania są przymusowe, topka powinna dostawać jakieś wynagrodzenie za nie, tak byłoby względnie sprawiedliwie, oraz opłacalnie. Tzn "darmowe" walki za wyzwania, czyli w tych walkach system zwraca nam wszystkie miksturki, oraz bonus dajmy na to złota jest zwiększony o zużycie eq. Wtedy bycie w samej topce byłoby bardziej opłacalne, niż teraz. Na razie jest w zasadzie tylko prestiż. Coś takiego ma szansę wejść?

  5. #20
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Walki są wystarczająco opłacalne debilu głupi.

    Nawet gdybym dostawał 100kk za walkę na wyzwaniu to bym był niepocieszony, bo wyzwania tylko przeszkadzają w grze.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Nawet gdybym dostawał 100kk za walkę na wyzwaniu to bym był niepocieszony, bo wyzwania tylko przeszkadzają w grze.
    Zresetuj rank i po problemie.

  7. #22
    Tenkatte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    No to niech będzie wymagane wincyj (z 7) walk, żeby nie spaść z rankingiem. I wymagane więcej walk na nagrodę za ligę.
    Na łeb upadłeś. Wtedy nie byłoby sensu w ogóle nabijać ranku na <65. Jak ludzie czasem już w srebrnej lidze nie mają tej 1 walki na tydzień, to co dopiero 7?! czy nawet 3...

    20:02
    Doktor Lewatywa
    [...]
    20:03
    Doktor Lewatywa
    zero [...] mózgu
    Ach ten poziom naszego Antybristlerka...
    Ostatnio edytowane przez Fausis ; 13-10-2015 o 21:31

  8. #23
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    https://mfo3.pl/r/bef85406f

    Co tam opcja remisów, po co to komu?

  9. #24
    Niby nie ma remisów, ale w teorii, jak ktoś będzie chciał rema to i tak zrobi:
    https://mfo3.pl/r/bef85406f

    Wiec wyłączenie proponowania remisów bez sensu było.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    bez remisów gra jest piękniejsza

    #potwierdzoneinfo

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •