Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przywroceniem remisów na arenie?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK !

    22 53.66%
  • NIE ;S

    19 46.34%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Przywrócenie proponowania remisó na arenie

  1. #1

    Przywrócenie proponowania remisó na arenie

    Od dnia 9 października 2015 roku weszła taka zmiana dotycząca areny:
    "Zmiany na arenie:
    1. gracz zapisany w obronie topki (wyzwania) nie otrzymuje +50% bonusu do ranku
    2. nie można proponować remisów"
    Zakaz dawania remisów na arenie, jest bez sensu moim zdaniem. Często była przydatna ta opcja np. gdy któryś z graczy nie zdążył w minute się przygotować dobrze, albo w danej chwili nie miał czasu bo np. wymienia ostatniego mini bossa.
    Jestem za przywróceniem remisów na arenie.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ogólnie coś bym zmienił z tymi wyzwaniami, ale nie wiem co.
    No kurde lepiej być w średniej lidze i walczyć kiedy się chce. Takie zmuszanie to psuje całą przyjemność z gry i właśnie niszczy wymiany mini.

    W sumie to przy systemie elo wyzwania są niepotrzebne - kto będzie unikał walk przecież nie dostanie tygodniowego bonusu i spadnie mu rank.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    To zbij sobie rank i po problemie hehehe

  4. #4
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Dokladnie zgadzam sie z pumplem. Nie raz mi sie przytrafilo ze zabraklo czasu na zmienie profilu, albo po prostu zwykla pomylka w jego wybraniu. Jestem za przywroceniem remisow.

  5. #5
    W sumie to przy systemie elo wyzwania są niepotrzebne - kto będzie unikał walk przecież nie dostanie tygodniowego bonusu i spadnie mu rank.
    Wystarczy jedna (chybaaa) walka, żeby nic nie spadło. Nawet najbardziej nędzny trzymacz sobie gdzieś tę walkę zorganizuje.

    Remisy - mam ambiwalentne uczucia, bo faktycznie, zmiana bije w afkerów, ludzi łażących bez eq i innych ktorych trzeba tępić a jednocześnie pozwala na pozbycie się niezbyt komfortowych sytuacji, kiedy ktoś chciał z kimś innym, ale nie trafił, albo mu atr nie pasuje czy cośtam.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Aż tyle jest walk gdzie jedna strona mówi "jestem nieprzygotowany/a. Daj remis" a druga osoba "ok" i dają obie remis? Bo prędzej spodziewałbym się zachowania "ahahahah to poddaj".


    Najlepiej poproszę tak z 7 raportów

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    https://mfo3.pl/r/b0e5364d6
    masz qwiker walka o rank byla

  8. #8

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wystarczy jedna (chybaaa) walka, żeby nic nie spadło. Nawet najbardziej nędzny trzymacz sobie gdzieś tę walkę zorganizuje.
    No to niech będzie wymagane wincyj (z 7) walk, żeby nie spaść z rankingiem. I wymagane więcej walk na nagrodę za ligę.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Chlopaki, ale tak serio, skoro chce ktos byc w tej topce to musi sie tego spodziewac, że ktoś zaatakuje. Nie jestes przygotowany lub chcesz zaafczyc to idz se na banka i tyle, a jak nie masz miksów to po walce masz 60minut, żeby jee nabyć. Jesteście demonami pvp przecież

  11. #11
    Z tym wyzwaniem to troche offtop

    Wyzwanie a walki potrzebne do uzyskania jakiejś korzyści to dwie zupełnie różne sprawy. Zresztą nie wydaje mi się, żeby taka ilość przeszła z uwagi na stale zbyt małą ilość dostępnych przeciwników zwłaszcza, że mają to być walki na arenie. Wyrzucenie wyzwania może spowodować sytuację, że niektóre postaci staną się wręcz nietykalne, będą atakowały wyłącznie przygotowane (bo wciąż łatwo przewidzieć, kto wisi na arenie), zapisywać się nie będą, bo po co im liczenie na bonus, skoro wynik walki i tak jest do przewidzenia. Całkowicie bezpieczne miasta, dowolne roszady eq, przebijanie atrów, antyki, ple ple. To taki argument ogólny mający na celu "dobro społeczności". Jeśli "zmuszanie" psuje przyjemność z gry, to co z bójkami podczas wymian? Też wyłączyć, bo chce się wymienić mini, a tu przyłażą tacy obszarpańcy i biją poczciwych fabularzy? Nooo....


    Hmm obecnie w ankiecie mamy 10 głosów za cofnięciem zmiany. Może jakieś argumenty, bo temat zboczył, aż dziw że jeszcze nic nie ma o przewadze magów/wojów
    Ostatnio edytowane przez tosenevrati ; 12-10-2015 o 13:41

  12. #12
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Na NIE

    Nie powinno być remisów od samego początku i nie bylo by teraz problemu
    Broniący już ma to +20 czy tam +50% wiecej rang za obrone a teraz ma mieć jeszcze czas i wszystko na przygotowanie sie do walki mając już ten bonus na starcie ? . Na nie po raz 2

  13. #13
    Nie chcecie remów, to dajcie chociaż 15 sekund więcej na przygotowanie przed walką. By było tak z 75s. Minuta była dobra za czasów Langeburga, gdzie było mało gemów, zdolek, eq i profili.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Tu się z Toba zgodze w 100% rump, mozebyc i nawet 120 sekund, jeden bedzie gotowy to da akcept a drugi niech sie ubiera : )

  15. #15
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    75-90 sek okej ale nie 120 90 mogło by być

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •