Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z propozycją?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    38 84.44%
  • Nie

    7 15.56%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Podkręcenie AP niszowym potworkom

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Podkręcenie AP niszowym potworkom

    Proponuję zwiększyć o 100% AP potworów, które nie respią żadnego mini, ani uni. Sama karta to za mała zachęta, zawsze lepiej będzie energię spalić na zrespienia mini-bossa choćby z poprzedniego przedziału levelowego.

    Potworki, które niczego nie respią, ale dropią jakieś perły, skóry, mięso czy inne rzeczy niech mają +50% AP.

    Będzie to ciekawą i równie opłacalną alternatywą dla ludzi, którzy nie mają czasu na wymiany mini.

  2. #2
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Jestem za.

  3. #3
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Nwm czy dokładnie takie wartości, jakie podajesz, ale przydałaby się jakaś rekompensata.

  4. #4
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Nwm czy dokładnie takie wartości, jakie podajesz, ale przydałaby się jakaś rekompensata.
    Zgadzam sie. Wartosci moze troche za duze, ale na pewno by sie to przydalo.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    zwiększyć u takich potworków exp/gold/AP o max. 20%, ale nie samo AP o 100%.
    grupa 3x orangutan daje 159AP. z proponowanym bonusem to byłoby 318AP, +pierek specjalisty to 636AP kosztem 3pkt energi. pozdro
    jeszcze gdyby event policzyć x2 dropu, to byłoby wtedy 1,272AP za 3eny

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Na pewno nie 100%, ale pomysł fajny. No i nie "wszystkim potworkom co nic nie respią", tylko trzeba to będzie raczej ustalać ręcznie; takie Orangutany dają dobrego expa przy średnim poziomie trudności, więc nawet bym im nie próbował go dawać. Jedyne mobki, które wchodzą w grę dla bonusu AP+50% to Morskie Gnomy i Pluskwy (Syreny dają "tylko" Perły co czyni je prawie najopłacalniejszymi mobkami!). I to by było w miarę fajne biorąc pod uwagę m.in. ich poziom trudności.

    Trochę więcej roboty na niższych poziomach - wydaje mi się, że potwory, które przegrywają mocno z konkurencją można zlistować i im popodbijać AP w drodze wyjątku. Trolle, Zielone Poczwary - musowo (Wilczy Sługa jeszcze daje sobie radę!). Leśny Gnom.. i tyle. Podbicie AP Rozbójnikowi to ogromna pomyłka (w grupie x3 daje sporo expa i jest łatwy)

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    zwiększyć u takich potworków exp/gold/AP o max. 20%, ale nie samo AP o 100%.
    grupa 3x orangutan daje 159AP. z proponowanym bonusem to byłoby 318AP, +pierek specjalisty to 636AP kosztem 3pkt energi. pozdro
    jeszcze gdyby event policzyć x2 dropu, to byłoby wtedy 1,272AP za 3eny
    ta, 100% to przesada, ja bym dał 20%, ale jednym tylko ap, innym tylko expa, a innym tylko golda

  8. #8
    Tenkatte
    Konto usunięte
    Ja jestem zdania, że ap i gold owszem, ale exp nie. Generalnie zdecydowanie za.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tylko podkręcanie AP ma sens.

  10. #10
    Lonely
    Konto usunięte
    i frytki jeszcze dorzućmy magom,bo mają za mało korzyści
    na nie

  11. #11
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    AP jest nie tylko dla magów, zdolności i gemy też potrzebują AP

  12. #12
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    AP jest nie tylko dla magów, zdolności i gemy też potrzebują AP
    Wszystkie zdolności które wyszły już wbiłem na max więc przez czas który administracja tworzy Nordie mag zdąży wbić wszystkie 4 zaklęcia i będzie znów kolejna przewaga

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Można by było podzielić potwory na grupy: pierwszą by była grupa potworów respiących MB / dropiących itemy, np. skalne golemy, wampiry, lisy, lwy. Kolejne grupy miałyby podkręconą 1 właściwość kosztem innej - szansa na kartę kosztem golda, większy exp kosztem Ap, więcej Ap kosztem expa, większy gold kosztem szansy na kartę itp. ;D

  14. #14
    Potate
    Konto usunięte
    Jestem za, może nie akurat 100% ale jakiś bonus stworzy z tych potworków fajną alternatywę.

    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Wszystkie zdolności które wyszły już wbiłem na max więc przez czas który administracja tworzy Nordie mag zdąży wbić wszystkie 4 zaklęcia i będzie znów kolejna przewaga
    to nabijaj gemy?

  15. #15
    dla mnie pomysł spoko, jakby komuś się chciało to jeszcze otabelkować to byłoby miło

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •