Zobacz wyniki ankiety: Czachy czy nie !

Głosujących
175. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    139 79.43%
  • NIE

    36 20.57%
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 106 do 119 z 119

Temat: Stary pomysł z MF2 - czachy w nowych realiach

  1. #106
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Ja Wam powiem tak...gdy miałem niski lvl, to dostawałem baty od tych +45 z wybujałym ego i nieszczęśliwym dzieciństwem. Wiedziałem jednak, że kiedyś ich przegonie i dostaną tęgie lanie ode mnie. Wytrzymałem próbę czasu i było sympatycznie się odgryźć. Inna sprawa jeśli chodzi o pomaganie - nie chce mi się pomagać komuś kto nie ma ożywienia i krzyczy tylko: "postaw mnie, plisss".
    Podsumowując, zmiany systemu gry nie są potrzebne; testy psychologiczne i na IQ przy rejestracji - tak.

  2. #107
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Halo! Halo! Tomi tutaj resztka aktywnych graczy, może odezwałbyś się i skomentował? Bo naprawdę było tu kilka ciekawych pomysłów. Określ chociaż czy to wejdzie czy nie, bo jak nie to po cholerę (taka choroba) mamy się dalej wysilać i udoskonalać pomysł?

  3. #108
    Houqe
    Konto usunięte
    Czachy zawsze na propsie. Gdyby ktoś z czachą był ciągle łapany przez kilka osób "za kare" i wyleciało by z niego jakieś cenne eq, to pewnie by sie nauczył ;d

  4. #109
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Halo! Halo! Tomi tutaj resztka aktywnych graczy, może odezwałbyś się i skomentował? Bo naprawdę było tu kilka ciekawych pomysłów. Określ chociaż czy to wejdzie czy nie, bo jak nie to po cholerę (taka choroba) mamy się dalej wysilać i udoskonalać pomysł?
    Tak, może wejść jeśli będzie w miarę zgodna opinia, że wypracowane rozwiązanie jest dobre.
    Generalnie jest kilka możliwości jeśli chodzi o problem atakowania niższych lv - przedział ataku, zmodyfikowane zasady pomocy, wyższy koszt bójek dla dużej różnicy lv i czachy właśnie, przy czym te ostatnie też mogą być zrobione na kilka sposobów.

  5. #110
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Rok od ostatniego wpisu a propozycja nadal dobra, odświeżam.

  6. #111
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Teraz jak już jest ograniczenie poziomowe przy atakowaniu to czaszki nie są już takie potrzebne.

  7. #112
    Zamiast z gory narzuconego ograniczenia lvlowego o wiele lepszym rozwiazaniem bylyby wlasnie czachy. Niech gracze rozliczaja taka osobe, a nie system - bedzie i ciekawiej i weselej

  8. #113
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Poza iś już nikt nikogo nie atakuje.
    System bójek został zabity.

  9. #114
    Liu Bei
    Konto usunięte
    Tak samo jak w Taern , ale jestem za TAK

  10. #115
    About
    Konto usunięte
    na co to komu? nikt nikogo nie atakuje wiekszosc ludzi siedzi w miescie na 50 lvlach to by był dobry pomysl...

  11. #116
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Krew mnie zalewa jak wysokie lvle atakują niskie. Po co? Marnowanie innym czasu w bezsensowny sposób.
    Powinna być opcja tylko ataku na wyższy lvl lub ataku na niższy BEZ MOŻLIWOŚCI WEZWANIA POMOCY.
    Może wtedy "koxy" nauczyłyby się walczyć ze swoimi poziomami

    Ankieta na TAK, też dobra opcja.

  12. #117
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    niech wejdzie ! Tak

  13. #118
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Teraz jak już jest ograniczenie poziomowe przy atakowaniu to czaszki nie są już takie potrzebne.
    dokładnie, bójki rip, więc teraz już zbędne

  14. #119
    Piano Dragonheart
    Konto usunięte
    Dobry pomysł, pamiętam jak kiedyś (w moim przypadku na usuniętym koncie - za długo było nieaktywne) siedziało się na takiej mapie bójkowej, szukało się tych bójek i można było zawsze z wyższymi lvl pogadać. Teraz to te lokacje świecą pustkami (przynajmniej jak ja wchodzę).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •