Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dostęp do hydeparku. - błąd ?

  1. #1
    Firebite
    Konto usunięte

    Dostęp do hydeparku. - błąd ?

    Cześć
    Będę się streszczać.
    Od wczoraj próbuje dostać się do hydeparku, wątek nie wyświetla mi się na forum, a wchodząc przez link wyskakuje mi coś takiego :
    Firebite nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:



    1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
    2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
    3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
    Z tego co sam już wiem - nie jest to pierwszy, ani drugi punkt.
    Co do 3. Jeszcze w nocy z 25 na 26.09 siedziałem na temacie w wątku hydepark, więc chyba moje konto jest w pełni aktywowane.
    Więc czy zostałem zablokowany przez Administratora(nie mam pojęcia za co), a może chodzi o co innego ?

    Pozdrawiam. Firebite

  2. #2
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Jestes pewnie w grupie specjalnej :P

    Została uproszczona struktura grup i awansów - Aktualnie istnieją 4 grupy użytkowników:
    -Zarejestrowani użytkownicy -> nie mają dostępu do shoutboxa, działu offtopic i nie mogą dodawać avatarów,
    -Zarejestrowani użytkownicy+shoutbox+offtopic+avatar -> użytkownicy z dostępem do rzeczy, których nie ma poprzednia grupa,
    -Moderowana grupa -> grupa użytkowników, których posty często są niezgodne z regulaminem, a zachowanie nieodpowiednie. Wszystkie posty wymagają akceptacji,
    -GRUPA SPECJALNA -> nikt nie chce się w niej znaleźć

  3. #3
    Firebite
    Konto usunięte
    Jeśli tak.
    To czym sobie zasłużyłem na umieszczenie mnie w tej grupie ?
    Czy jestem jakiś toksyczny, albo obrażam innych graczy, żeby dostać tak duży awans ?
    Nie rozumiem podstaw, którymi Ktoś się kierował, żeby mnie ograniczyć.

  4. #4
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Jeśli tak.
    To czym sobie zasłużyłem na umieszczenie mnie w tej grupie ?
    Czy jestem jakiś toksyczny, albo obrażam innych graczy, żeby dostać tak duży awans ?
    Nie rozumiem podstaw, którymi Ktoś się kierował, żeby mnie ograniczyć.
    Ja tylko pisze ze może jest taka możliwośc a może to po prostu błąd. Ktoś też cos kiedys mial podobny błąd z sb czy cos xd

  5. #5
    Dostęp do grupy jest od 100 postów i 30 dni stażu na forum, dopiero od niedawna masz wymaganą ilość postów, więc niedługo grupa powinna zostać przydzielona.

  6. #6
    Firebite
    Konto usunięte
    Mam nadzieje, że to błąd. :v

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •