Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: [Można Usunąć]Dodatkowa opcja/zmiana z rozwijaniem zaklęć

  1. #1
    Honorus
    Konto usunięte

    Pomysł [Można Usunąć]Dodatkowa opcja/zmiana z rozwijaniem zaklęć

    Nie jeden raz miałem problem że po zmianie profesji z wojownika na maga musiałem rozwijać zaklęcia przez długi okres.


    Zmiana profesji na maga gdy ma się przykładowo 60p a zwój zaklęcia można kupić od 50p rozwijanie jego do 60poziomu to ~145k AP a za jeden punkt energii mamy na tym poziomie ~35AP co daje nam 10 dni(400pkt. energii odnawia się 24h) nabijania samego zaklęcia co przekłada się na dobre 2 poziomy doświadczenia

    Moje propozycje są dwie, mianowicie:

    1. Przy zmianie profesji(na maga) można dodatkowo zapłacić za to że rozwinięte zostaną zaklęcia do naszego poziomu.Tłumaczę jeśli posiadamy 57p zaklęcie zostanie rozwinięte równo na poziom 55.
    Proponuję płatność żetony/złoto ewentualnie energią tylko rozsądnie by opłacało się to brać a nie nabijać mimo wszystko poziom.

    2.W każdej chwili można zapłacić energią/żetonami/złotem/mf za rozwinięcie zaklęcia o 1 gwiazdkę.


    Może ktoś z czytelników będzie mieć lepszy pomysł, więc nie bójcie się pisać
    Ostatnio edytowane przez Honorus ; 26-09-2015 o 15:26

  2. #2
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Najlepiej byłoby usunąć całkowicie ap przy zdolnościach i zaklęciach, a zostawić tylko ograniczenie poziomowe(ta propozycja oczywiście nie tyczy się gemów).

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Daj jeszcze większa czcionkę.

    Temat wałkowany wiele razy i na pewno administracja ma już jakis pomysł na AP. Nie ma raczej sensu dyskutować o tym po raz kolejny.

  4. #4
    Honorus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Daj jeszcze większa czcionkę.

    Temat wałkowany wiele razy i na pewno administracja ma już jakis pomysł na AP. Nie ma raczej sensu dyskutować o tym po raz kolejny.
    Sprawdzałem poprzednie posty specjalnie przed napisaniem, ale nic nie widziałem... Ufam tobie i skoro była już gadka na ten temat to usuwam

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Najlepiej byłoby usunąć całkowicie ap przy zdolnościach i zaklęciach, a zostawić tylko ograniczenie poziomowe(ta propozycja oczywiście nie tyczy się gemów).
    Popieram to rozwiązanie w 100%

  6. #6
    IMO najlepiej byłoby dodać boost na AP do zaklęć (np. +300%) po zmianie profesji na maga na xxx następnych punktów energii. A konkretną ilość punktów (czas boostu) dostosować do AP na 1 zaklęcie z gwiazdki 1* do maks. na dany lvl. Dzięki temu jeśli ktoś się postara, to wbije nawet 3 zaklęcia w tym czasie.

    Przykładowo na zaklęcie 65 lvl trzeba 251721 ap, meduza daje 46 ap, z boostem mamy 4-krotność, więc potrzeba 1368 eny -> boost na 65 lvl może trwać przez 1400 eny.
    Pozostaje problem osób, które mają np. 64 lvl, więc poziomy należy zaokrąglać do 5 w górę.

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    IMO najlepiej byłoby dodać boost na AP do zaklęć (np. +300%) po zmianie profesji na maga na xxx następnych punktów energii. A konkretną ilość punktów (czas boostu) dostosować do AP na 1 zaklęcie z gwiazdki 1* do maks. na dany lvl. Dzięki temu jeśli ktoś się postara, to wbije nawet 3 zaklęcia w tym czasie.

    Przykładowo na zaklęcie 65 lvl trzeba 251721 ap, meduza daje 46 ap, z boostem mamy 4-krotność, więc potrzeba 1368 eny -> boost na 65 lvl może trwać przez 1400 eny.
    Pozostaje problem osób, które mają np. 64 lvl, więc poziomy należy zaokrąglać do 5 w górę.
    Bardziej się skomplikować nie dało? ;D

  8. #8
    Bardziej się skomplikować nie dało? ;D
    W skrócie: Boost +300% ap do zaklęć na ilość eny zależną od lvl.

  9. #9
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Ale po co ap do zaklęc ? Woj nie ma nic takiego więc po co mag ma mięc to utrudnione ? W takim wypadku nie oplaca sie zmienac profesji wcale z woja na maga. Mało kto się na to odważy. gdy by bylo tylko wymagane lvl na * zaklęcia bylo by lepiej i sprawiedliwiej.

  10. #10
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Ale po co ap do zaklęc ? Woj nie ma nic takiego więc po co mag ma mięc to utrudnione ? W takim wypadku nie oplaca sie zmienac profesji wcale z woja na maga. Mało kto się na to odważy. gdy by bylo tylko wymagane lvl na * zaklęcia bylo by lepiej i sprawiedliwiej.
    mag może w walce używać różnych atrybutów, woj nie, o zdolnościach nie wspominam, bo mówimy tu tylko o podstawowych atakach. jest sprawiedliwość. boost może być, ale ja jestem neutralny co do tej propozycji, rupta jak chceta

  11. #11
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    mag może w walce używać różnych atrybutów, woj nie, o zdolnościach nie wspominam, bo mówimy tu tylko o podstawowych atakach. jest sprawiedliwość. boost może być, ale ja jestem neutralny co do tej propozycji, rupta jak chceta
    Tylko że woj z walki na walke może zmienićtylko uzbrojenie i ma 100% ataku ( nie licząc -25%-+25%) natomiast mag musi mieć wbite jeszcze zaklęcie na 4*.
    Rozumiem żę mag ma do wybór praktycznie 3 warianty ( poc mag / wiatr(ziem) lód ( ogień) ale jeżeli nie ma ich nabitych na maksa to jest na straconej pozycji. A mało kto nabija 5 zaklęc naraz bo jest to praktycznie nie realnie ( w trakcie szybkiego expienia ) natomiast woj może zmienić kiedy tylko żywnie chce swój atrybut walki. Wystarczy mu na to tylko uzbrojenie. Do tego istnieją zdolności " cios buławy/ miecza / wlóczni itp.

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    A mało kto nabija 5 zaklęc naraz bo jest to praktycznie nie realnie ( w trakcie szybkiego expienia )
    Nie rozumiem. Co to za problem dodać 3 zaklęcia jednoczesnie (ustawiajac w skrypcie te sama grupe i procenty np. 33/33/34), a potem jak sie wbiją, to np. pozmieniać te wbite na kolejne. Jeżeli się dobrze grupuje zaklęcia (np mamy wiatr na 25% i lód na 25%, to expimy jednoczesnie wiatr/ziemia, wiatr/ogien, lód/ziemia, lód/ogień), to obrażenia zawsze wychodza srednie jak przy 0% na każdym i można spokojnie expić. Wbijam tak poziomy zaklec na kazdej postaci (a mam 5 magów) i zawsze zdaje to rezultat, tylko trzeba o tym pamietac. Wiec nie gadaj bzdur skarlet, bo to nie jest żaden problem. NIGDY nie miałem sytuacji, że "użyłbym ziemi, ale nie mam wbitej".

  13. #13
    Vejmal
    Konto usunięte
    Woj nawet jak nie pomyśli ma lepiej, bo zmienia broń i atry co daje przewagę. Mag niestety nie może sobie pozwolić na taką pomyłkę.
    Pomysł na tak, ale ze zdjęciem AP.
    Ostatnio edytowane przez Vejmal ; 27-09-2015 o 09:40

  14. #14
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Nie rozumiem. Co to za problem dodać 3 zaklęcia jednoczesnie (ustawiajac w skrypcie te sama grupe i procenty np. 33/33/34), a potem jak sie wbiją, to np. pozmieniać te wbite na kolejne. Jeżeli się dobrze grupuje zaklęcia (np mamy wiatr na 25% i lód na 25%, to expimy jednoczesnie wiatr/ziemia, wiatr/ogien, lód/ziemia, lód/ogień), to obrażenia zawsze wychodza srednie jak przy 0% na każdym i można spokojnie expić. Wbijam tak poziomy zaklec na kazdej postaci (a mam 5 magów) i zawsze zdaje to rezultat, tylko trzeba o tym pamietac. Wiec nie gadaj bzdur skarlet, bo to nie jest żaden problem. NIGDY nie miałem sytuacji, że "użyłbym ziemi, ale nie mam wbitej".
    Tak tak ale trzebo o tym myślec woj nie musi.
    A postać która bawi sie w pvp np na 40 lvl i chce zmienic z woja na maga. To musi nabijać ap na 40 lvl co nawet przy tych 300% wiecej ap jak bylo wyżej proponowane najpewniej przebije mu lvl na 41 to już jest na stracie w porównaniu do woja. Ap do zaklęc jest nie potrzebne.
    Ty masz 5 postaci i na full lvl a osoby na mniejszym lvl na pewno o tym nie myślą o wbijaniu ap jak nawet pewnie skryptów nie ogarniają tylko biją na prostych. a potem mają pod górkę. Wiem to z swojego przykładu xd do 50 lvl bilam tylko i wylącznie lodem 2. nawet PM nie miałam bo nie wiedziałam i sie w to nie bawiłam. natomiast teraz mam wbite PM O L W tylko Z nie xd
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 27-09-2015 o 10:01

  15. #15
    Firebite
    Konto usunięte
    Najlepiej byłoby usunąć całkowicie ap przy zdolnościach i zaklęciach, a zostawić tylko ograniczenie poziomowe(ta propozycja oczywiście nie tyczy się gemów).
    Popieram.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •