Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 53

Temat: Ranking pvp

  1. #16
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Myślę, że żetony za ligi powinny być uzależnione od poziomu, bo 200 dla 20, a 200 dla 65lv mają zupełnie inną wartość.
    To już jest na TODO. Realizacja na dniach.

    Niemniej jednak nie rozwiąże to problemu dużej fragmentacji ze względu na lvl.
    Nie wiem też czy nie powinno być "wyzwań" dla każdego przedziału lvl.

  2. #17
    Niemniej jednak nie rozwiąże to problemu dużej fragmentacji ze względu na lvl.
    Nie wiem też czy nie powinno być "wyzwań" dla każdego przedziału lvl.
    Jak najbardziej za. Najlepiej by przedziały 1-20,21-30,31-40,41-50,51-64, 65+ miały swoje własne wyzwania dla top x. Zaś top15 z 65+ brałoby sobie ze "swoich poziomów" topke. Chociaż to może sprawić problemy dla mniej licznych przedziałów.

  3. #18
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jak najbardziej za. Najlepiej by przedziały 1-20,21-30,31-40,41-50,51-64, 65+ miały swoje własne wyzwania dla top x. Zaś top15 z 65+ brałoby sobie ze "swoich poziomów" topke. Chociaż to może sprawić problemy dla mniej licznych przedziałów.
    Co prowadzi nas do stworzenia podrankingów na przedziały levelowe + ranking ogólny.

    Niemniej jednak, aby to miało sens to trzeba jakimś sposobem zachęcić graczy do zgrupowania się wokół poziomów głównych (lub zniechęcić do siedzenia na pośrednich), bo gracze mają tendencję do siedzenia na "rzadkich" a przy tym "bezpiecznych" poziomach, co rozwadnia liczbę przeciwników i dla nich i dla wszystkich innych. Może te poziomy główne wyznaczyć jako "poziomy premiowane".
    Można powiedzieć, że obecna liczba różnych obszarów rywalizacji = liczba lig x liczba poziomów i jeszcze x 2 typy walk. Olbrzymia fragmentaryzacja. Jakby to zebrać głównie wokół 20,30,40,50,65 poziomu to mamy już "tylko" 5 lvl x 5 lig x 2 typy walk.

  4. #19
    Nie bo na Lov lvl gracze tez potrzebują żetony do rozwoju w grze dlaczego maja mieć gorzej myśl o wszystkich

    - - - - - - - - - -

    Nie bo na Lov lvl gracze tez potrzebują żetony do rozwoju w grze dlaczego maja mieć gorzej myśl o wszystkich

    - - - - - - - - - -

    A z tym ze ktoś kto wbije dużo rank i nie ma z kim walczyc i ma czekać az mu rank spadnie ze by znowu wbijać to samo to jest śmieszne haha pozdro

  5. #20
    Cytat Napisał Kulawy Kaczorek Zobacz post
    Nie bo na Lov lvl gracze tez potrzebują żetony do rozwoju w grze dlaczego maja mieć gorzej myśl o wszystkich

    - - - - - - - - - -

    Nie bo na Lov lvl gracze tez potrzebują żetony do rozwoju w grze dlaczego maja mieć gorzej myśl o wszystkich

    - - - - - - - - - -

    A z tym ze ktoś kto wbije dużo rank i nie ma z kim walczyc i ma czekać az mu rank spadnie ze by znowu wbijać to samo to jest śmieszne haha pozdro
    co za różnica czy jesteś top1 z 800 ranqu, czy jesteś top1 z 5000 ranqu? nie rozumiem. wręcz lepiej jak masz to 800, bo na starym systemie były osoby, które dzieliło i 15k ranqu, miedzy top1 a top2, wtedy były jaja bo top1 mógł w zasadzie wszystko wyprzedać, bo nawet top2 nie mógł z nim walczyć. teraz jest dobrze, to że nie masz z kim walczyć, świadczy o tym że jesteś dobry, bo nikt do Ciebie nie sięga. a to że nie dostajesz medali za 24h, no cóż, coś kosztem czegoś.

    aha no i co do potrzebowania żetków na low lvl, zgadzam się potrzebują, ale na 65 podbicie itemka z +0 na +1 kosztuje 130 żetków, na 40lv też tak jest?

    pozdrawiam

  6. #21
    Potate
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kulawy Kaczorek Zobacz post
    Nie bo na Lov lvl gracze tez potrzebują żetony do rozwoju w grze
    "do rozwoju w grze" - uważam, że stałe walczenie na jednym i tym samym levelu nijak ma się do rozwoju

  7. #22
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Spadanie ranku ja nie walczysz jest dobre właśnie

  8. #23
    No ale patrz wbijesz te 900 rank auto i nie masz z kim walczyc co z tego ze jestes dobry skoro bez walk spadnie ci rank przykładowo do 850 znowu sacwalki wbijesz to samo co miałeś i zaś to samo spada z braku stoczonych walk to taka monotonna gra grasz bo grasz a masz praktycznie to samo gdzie tu sens ? To tak jak byś chciał wypełnić wiaderko wody ale jest dziurawe i wypełnisz i znowu woda wyleci bez kitu to nie ma sensu ..... Pomysl z tym moim zdaniem do niczego !!!!

  9. #24
    Lonely
    Konto usunięte
    "Pomyśl z tym moim zdaniem do niczego ! ! ! !"

    Błagam.

    Proszę o zamknięcie tematu. Administracja już się wypowiedziała,moderator również.

  10. #25
    Tomi serio z tym jest trochę śmiech nie ma żadnej satysfakcji bez kitu ziomeczku

    - - - - - - - - - -

    Platynowy ty sie tam nie sap nasze problemy nie rozwiązuj na forum tylko w grze bo to ze masz do mnie problem a ja do CB i twojego brata to nie znaczy ze byś wszystkie moje posty krytykował bo jestes w tym momencie żałosny

  11. #26
    Lonely
    Konto usunięte
    Żałosna jest Twoja cała osoba. Nie dziw się,że złodzieja nikt nie chce słuchać i każdy Twój pogląd większość ma głęboko w poważaniu. A krytykuje,bo mogę. Nie da się patrzeć na to jak zwracasz się do poszczególnych osób. Chyba,że jesteś analfabetą lub hipisem. Wtedy serdecznie Ci współczuję.

    Propozycja już chyba została rozważona,więc nie warto jej dalej ciągnąć. Dalej wyczekuje na zamknięcie.
    Ostatnio edytowane przez Lonely ; 25-09-2015 o 21:05

  12. #27
    Ignoree Platynowy

  13. #28
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Co z tego że z 900 ranku spadniesz do 850? Dalej jesteś pierwszy? Tak. Ale za to w końcu spadniesz z punktami do takiego momentu, że dalej będziesz top na swoim poziomie, lecz w końcu będziesz mógł z kimś zawalczyć? W takim przypadku spadanie rankingu jest zaletą, a nie wadą... Ja rozumiem, że masz super eq, tylko na 48lvl, super staty tylko na 48lvl, i super skrypt tylko na 48lvl, dlatego chcesz tam siedzieć, nabijać nieskończoność rankingu, która i tak nigdy nie dorówna twojemu ego.

    Ogólnie statystyka spadania rankingu elo za brak walk wygląda tak:
    Graczy mfo: 21 081
    Zadowolonych z systemu spadania ranq: 21 080
    Niezadowolonych: 1

    Więc ogólnie zmiana na wielki +. Tomi w końcu zarobił u mnie plusa.

  14. #29
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Skoro na poważnie myślicie o kilku przedziałach levelowych dla rankingu pvp to dobrze pomyśleć o wycofaniu expa za walki. Bądź co bądź ludzie lubili się bić na niskich levelach, a teraz jeszcze doszło nowe uzbrojenie.

  15. #30
    Prędzej magazynowanie expa na x czasu

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •