Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 53

Temat: Ranking pvp

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    23

    Ranking pvp

    Hej chciał bym rozwinąć temat o nie dawnym upku rankingowym fajna sprawa z tym ze pokazuje na profilu gracza ule zdobył medali w ciagu swojej gry oraz ligi brąz czy diament jednak nie jest to do końca takie fajne ponieważ na danych lvlach gracze niestety nie maja z kim walczyc i został wprowadzony motyw zabierania gracza za nie aktywność rank co niestety to nie jest spowodowane brakiem gracza offline lecz braku walk i przeciwników na arenie ... Tez chciał bym porozmawiać o jakimś wynagrodzeniu przed upkiem dla graczy którzy przez dłuższy czas byli w top trójce rank auto jak i manual przykładowo ja byłem bardzo długo pierwszy i w trójce graczy walk pvp auto bo nagromadzilem bardzo dużo tych punktów przez swoją prace tak jak i inni gracze którzy byli najlepsi lecz nie zostaliśmy w żaden sposób wynagrodzeni tylko zostało nam to wszystko odebrane ja pracowałem nad tym bardzo długi czas bo prawie półtora roku poświęciłem czasu na grę kupowanie punktów za SMS ze by dorobić sie ze by być w trójce najlepszych a teraz niestety co prawda odrabiam to wszystko lecz to nie samo wynagrodzenie za walkę z graczem jest bardzo małe bo przy 850 rank auto otrzymujesz może 6 pk .... Cała praca moja jak i innych poszła na marne mogli byście chociaż w jakiś sposób to nam wynagrodzić dodając co kolwiek i dodać wiecej lig gracze którzy wbija 1k auto niestety ale nie bedą mieli z kim walczyc przeciwnik który cię atakuje z mniejsza ilością rank traci bardzo dużo a ty wygrywasz zyskujesz bardzo mało chciał bym ze by ten mój post został w jakiś sposób rozpatrzony Pozdrawiam Kulawy Kaczorek

    - - - - - - - - - -

    Tez chciał bym dodać ze wynagrodzenie za walkę z doświadczeniem jest dla niektórych nie potrzebne sporo ludzi o tym mówi ze kiedyś było lepiej dani gracze chcą pozostać na danym lvl lecz exp na to im nie pozwala bo wbijają lvl po przez wallki na arenie przykładowo gracze którzy chcą pozostać na danym lvl bo maja możliwość wygrywania walk po przez osiągniecie dobrego eq czy ułożenie dobrze statystyk nie mogą :/

    - - - - - - - - - -

    Można by byÅ‚o też dodać mount tak zwany czyli jazda postaciÄ… na danym potworze którego można oswoić np dodać qest i uzbierać jakieÅ› itemy dana iloÅ›c i u npc oswoić potwora tak jak np jest w grach typu Tibia itd na pewno zainteresowanie na ta propozycje by byÅ‚o bardzo duże bo każdy gracz chciaÅ‚ by mieć wÅ‚asnego mounta jeździsz na oswojonym potworze miÅ‚o by byÅ‚o czekam z niecierpilowoÅ›ciÄ… na rozpatrzenie moich propozycji ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿ ½ï¿½
    Ostatnio edytowane przez Kulawy Kaczorek ; 25-09-2015 o 15:52

  2. #2
    Użytkownik Avatar Kubaz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    680
    interpunkcja! az oczy bolo

  3. #3
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    pozdrawiam

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dejvivd
    Dołączył
    23-07-2014
    Postów
    14
    Po pierwsze dla mnie gracze za wygraną powinni dostawać więcej pkt ranku, nie byłoby wtedy takich problemów, że nie ma z kim walczyć.
    Zapewne za kilka lat będzie podobny upek, wtedy rank znów się obniży co spowoduje, utratę 1/5 graczy, którzy mieli po 1k, 2k ranku

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    23
    Sory z mojej strony za błędy niestety pisze na telefonie w pracy i kitram sie ze by nie było Hehe jak znajdę chwile na pewno te błędy postaram sie poprawić 😅

    - - - - - - - - - -

    Dokładnie zgadzam sie z tobą i podpisuje sie pod twoja wypowiedzią dziękuje ze wypowiedziałeś sie na ten temat

  6. #6
    Lonely
    Konto usunięte
    Jak oddasz skradzione eq,przestaniesz się resecić i wbijać atrybuty z walki na walkę to poprę tą propozycje. System który nie dawno wszedł jest dobrze zrobiony. Czym więcej rankingu masz,tym ciężej zdobyć większą ilość.
    Na razie stanowczo na nie.

  7. #7
    Tylko brak możliwości zmuszenia kogoś do walki oraz brania pod uwagę ilości możliwych przeciwników do walki w systemie nieaktywności można uznać za uchybienie.

    ilością rank traci bardzo dużo a ty wygrywasz zyskujesz bardzo mało
    To jest akurat logiczne, bo system Cię "sprawdza" czy naprawdę zasługujesz na ten ranking.
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 25-09-2015 o 16:04

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    23
    Może i dla CB jest to logiczne dziennie robisz nowa postac wbijasz 200 manual w chwile po przez wygranie kilka walk to jest dla ciebie logiczne i dostajesz medal za walki w ciagu 24 h a gracze którzy maja większy rank i naprawdę staczają ciężkie pojedynki może zdobędą przy lidze diament 20 rank to śmieszne pozdro a gracze na niskich poziomach dziennie wynagrodzeni to jest dla mnie nieporozumienie .....

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Jeżeli będąc coraz wyżej będziecie mieć coraz więcej ranku zdobywanego to szybko okaże się że uciekła topka za daleko i nie ma z kim walczyć. W związku z tym musi czekać parę tyg aż opadnie im rank do poziomu na którym mogą walczyć.
    To jest sensowne.

  10. #10
    Lonely
    Konto usunięte
    Lepiej najpierw naucz się spójnie tworzyć zdania,a potem próbuj dyskutować. Logiczne jest to,że aby być pierwszym trzeba cały czas walczyć,a nie że wbijesz sobie 7 tysięcy rankingu na przód. Pół roku nie masz walki i trzymasz sobie medal do nie wiadomo kiedy. Śmieszne

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Ten system tak działa - punkty nie mają rosnąć w nieskończoność, powiedzmy, że ta granica 1000 pkt to już jest coś ekstremalnie trudno osiągalnego, dostępne dla osoby, która bardzo góruje ponad innymi w swojej kategorii - co wcale nie znaczy, że jest tak dobra - może mieć po prostu słabych przeciwników. Potem już te punkty praktycznie w ogóle nie powinny rosnąć, na tym polegał cały sens tej zmiany - stałe przedziały określające umiejętności, w miarę porównywalne.

    Problemem, który widzę jest duże rozwarstwienie levelowe, przez co następuje duża fragmentacja graczy w ramach lig. Ktoś proponował, aby w ogóle uwolnić lv (np 65 vs 10 dozwolony) przez co tylko max lv byłby w topce. To oczywiście nie jest dobre rozwiązanie (szczególnie, że ten max lv będzie coraz trudniej osiągać od zera - koszt/czas wejścia w PvP dla nowego gracza), ale można by się zastanowić nad innymi rozwiązaniami:

    1) ustalić że na poziomach przejściowych lv nie będzie "chronił" przed atakiem wyższego, co by spowodowało zgromadzenie się większości graczy wokół poziomów referencyjnych, tj. 20,30,40,50,65. To oczywiście nie jest takie proste, bo będą sytuacje, że jak już opuścimy ten "poziom referencyjny" np. z 40 na 41, to musimy szybko nabijać 50, bo na tym poziomie jesteśmy niejako spaleni.

    2) zostawiamy ochronę ze względu na lv, ale jest jakiś mechanizm "pchania" do najbliższego poziomu referencyjnego, aby wokół nich gromadzić jak najwięcej graczy. Przykładowo na poziomach pośrednich jest dużo więcej expa.

    3) na poziomach pośrednich nie ma dodatkowych bonusów i gracze sami będą chcieli jak najszybciej znaleźć się na poziomie, który bonusy oferuje. (wydaje się najmniej restrykcyjne - gracz ma wybór)

    Obecnie praktycznie każdy poziom czy dwa ma "swoje ligi". Np. diament, ale tylko na poziomie X, bo akurat ten poziom mam "obcykany".

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Lepiej najpierw naucz się spójnie tworzyć zdania,a potem próbuj dyskutować. Logiczne jest to,że aby być pierwszym trzeba cały czas walczyć,a nie że wbijesz sobie 7 tysięcy rankingu na przód. Pół roku nie masz walki i trzymasz sobie medal do nie wiadomo kiedy. Śmieszne
    Zgadzam się. Przy dawnym wyzwaniu wystarczyło nie logować się na postać, aby utrzymać top10 (co sporo osób praktykowało), natomiast obecnie jest to karane spadaniem z rankingu. To jest dobre rozwiązanie.

  13. #13
    Myślę, że żetony za ligi powinny być uzależnione od poziomu, bo 200 dla 20, a 200 dla 65lv mają zupełnie inną wartość.

  14. #14
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Myślę, że żetony za ligi powinny być uzależnione od poziomu, bo 200 dla 20, a 200 dla 65lv mają zupełnie inną wartość.
    Podobno coś takiego ma być zrealizowane. Była propozycja i przeszła.
    "Prawdopodobnie pójdziemy w stronę przycięcia bonusów dla low-lv, bo walki tam nie wymagają tak wielu nakładów - ani w miksach, ani czasowego jak na tym 65 lv czy nawet 50. Ponadto za auto powinno być mniej niż za manual, który jest dużo bardziej czasochłonny. Wymóg ilości walk podniósłbym przynajmniej do 5, aby otrzymać pełny bonus.
    Czyli bonus dla 50-65 lv za manual pewnie by został bez zmian, natomiast mniejsze poziomy i auto walki - mniejsze bonusy."
    oraz
    "Dla low lv już mamy w planach proporcjonalnie zmniejszać nagrodę. Można zawsze wymagać też większej liczby walk."




    Co do Tematu to według mnie racja jest w jednym że teraz ranking zdobyty w 24h jest troche nie na miejscu. Gdyż w nim raczej osoby z diament ( złoto ) cięzko mają się znaleść skoro za walke mają 5-10 rank a taki mały lvl ( lub ligi małe ) mają po 30-50 rank za walke. Jest to nie na miejscu.


    PS:
    aspirant rang +1 oraz lvl 1-29
    liga brÄ…zowa 200rang lvl > 30
    liga srebrna 400 rang lvl > 45
    liga złota rang 600 lvl > 55
    liga diam rang 800 lvl > 65

    xd

    i problem z żetonami na lov zrobiony oraz walki auto 1/2 żet w porownaniu do walk manu ;p
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 25-09-2015 o 17:17

  15. #15
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Myślę, że żetony za ligi powinny być uzależnione od poziomu, bo 200 dla 20, a 200 dla 65lv mają zupełnie inną wartość.
    Popieram.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •