Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Zmiany na forum.

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    Zmiany na forum.

    1.
    Została uproszczona struktura grup i awansów - Aktualnie istnieją 4 grupy użytkowników:
    -Zarejestrowani użytkownicy -> nie mają dostępu do shoutboxa, działu offtopic i nie mogą dodawać avatarów,
    -Zarejestrowani użytkownicy+shoutbox+offtopic+avatar -> użytkownicy z dostępem do rzeczy, których nie ma poprzednia grupa,
    -Moderowana grupa -> grupa użytkowników, których posty często są niezgodne z regulaminem, a zachowanie nieodpowiednie. Wszystkie posty wymagają akceptacji,
    -GRUPA SPECJALNA -> nikt nie chce się w niej znaleźć
    A teraz proszę o wyjaśnienie, jak awansować z jednej do drugiej, bo o tym nie napisano, a uważam, że to przydatna wiedza.

    2. Jestem w grupie bez shoutboxa - teraz wyjaśnij mi ktoś, czemu widzę offtopic i mam avatar? Czy może potajemnie SB stało się jakieś jeszcze bardziej elitarne?

    3.
    Całkowicie wyłączone zostały sygnatury, lecz dozwolony rozmiar avatara został zwiększony do 120px x 120px.
    Ze względu na powyższe zmieniony został układ postów.
    Po co? Ktoś się domagał w ciągu ostatnich 2 lat? Ktoś narzekał? Wszystkim spodobał się poprzedni układ forum, ja bym wrócił. Avatarów i tak chyba nikomu nie chce się powiększać.



    4. Po co?

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Czym się różni specjalna od moderowanej? Cięższe kary np sb wyłączone na zawsze?
    Dalej trzeba miesiąca na zdobycie sb czy doszły jeszcze jakieś warunki?

    2. Musaraj też tak miałam. Ale jak wlazłam na forum z 10 razy to samo się naprawiło Pewnie też byłeś zalogowany jak zmieniali forum.
    3. Tu się zgadzam. Sygny przekazywały ważne rzeczy


    Oddajcie info o ilości reputków.

    PS: Nie myślałeś o tym baggy żeby osoby które się 1 raz logują dostawały ekran powitalny z 2 najpotrzebniejszymi działami (Błedy i Poradniki) i zaproszeniem w głąb forum jeśli mają inna sprawę (jakiś opis zasad forum do akceptacji). To by było lepsze niż zmiany wiki.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 25-09-2015 o 12:37

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Nie podoba mi się ta zmiana. Tyle w temacie.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Jakoś tak lipnie wygląda ta lewa strona w postach. Może dodać jeszcze kilka informacji - skąd, liczba reputów itd. + wyśrodkować wszystko. Wydaję mi się, że jakby dać wszystko po środku to wyglądało by to ładniej.

    I zmniejszyć odstępy w
    Dołączył 31-03-2011
    Postów 709

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Zdaje mi się, że gdzieś na mojej planecie jest stary szczur. Słyszę go nocą. Będziesz mógł od czasu do czasu sądzić tego starego szczura. Będziesz go mógł skazywać na śmierć. W ten sposób życie jego będzie zależne od twojej sprawiedliwości. Lecz za każdym razem ułaskawisz go, aby go oszczędzić. Bowiem jest tylko jeden.

    Jesteśmy ostatnimi szczurami na tym forum. Cytat jest z "Małego Księcia".

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    aż nie chce się wchodzić na forum, serio

    niby do każdej zmiany idzie się przyzwyczaić, ja to do tej pory miało miejsce, ale to, co się teraz porobiło, to razi.

    jeśli sygny zostały usunięte, a avatary przydzielone wszystkim, to jaki sens jest się udzielać na forum? bo nie rozumiem.
    reputacja straciła sens

  7. #7
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    jeśli sygny zostały usunięte, a avatary przydzielone wszystkim, to jaki sens jest się udzielać na forum? bo nie rozumiem.
    reputacja straciła sens
    XD Ale, że udzielanie się na forum jest ogólne bez sensu, a avatary i sygny to rekompensują? Poważnie?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    wiesz, będąc randomkiem wybić się z 0 do 100repów to trochę trzeba się poudzielać, nie sądzisz

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mistrzowi Poków chodzi o to, że celem forum jest dyskusja, rozmowa, dywagacja, a nie zbieranie reputów. Forum jest od tego, zeby sie udzielac, a nie reputy sa od tego, zeby je zbierać.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Malkontenci everywhere

  11. #11
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    zmiany na +

    dobra robota!

  12. #12
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Beznadzieja.

  13. #13
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Wielki -
    Do niczego zmiany

  14. #14
    dla mnie to okienko po lewo wygląda ok, tylko brakuje ilości reputacji (poważnie, wklejcie to gdzieś, jest miejsce). tych grup nie rozumiem, ale chyba należę do elity (xD) bo mam wszystko to co miałem. a sygnaturki były ładne, z resztą większość postów na forumach jest dość krótka, a przy takim sporym panelu bocznym zostaje dużo pustego miejsca, co aż prosi się o jakiś obrazek. ogólnie jestem na +/-, dajcie reputy to będę na +

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mega źle, że rozciąga forum w tabelkach. Wtedy było dobrze, nic nie rozciągalo, wszystko było widoczne. Teraz nie będzie można robić normalnych tabelek, a ogólnie będą suwaki... nie wiem czy warto. Ogólnie zmiany - gdyby nie były krzywdzące - byłyby mi neutralne. Jednak biorąc pod uwagę, że forum się zniszczyło, a tak naprawdę nic to nie dało pozytywnego (jak i opinie są negatywne), to może powrócimy do poprzedniego stylu? Ten blok po lewej jest zbędny w takiej długosci. Gdyby zachowało poprzednią szerokosc, to byłoby dobrze. W takiej wartosci szerokosc tylko jest problemem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •