Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Użyte Zdolności

  1. #16
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Czy teraz jest jakaś moda na tworzenie propozycji zbędnych ? Prawie nie ważnych tylko "kosmetycznych" ? xd Przeszkadza to jakiemuś małemu % graczy i odrazu chcecei to zmieniać XD Zbędne i nie potrzebne. Od 4 lat tak jest i jakoś się żyje ( jeszcze ) :P

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Czy teraz jest jakaś moda na tworzenie propozycji zbędnych ? Prawie nie ważnych tylko "kosmetycznych" ? xd Przeszkadza to jakiemuś małemu % graczy i odrazu chcecei to zmieniać XD Zbędne i nie potrzebne. Od 4 lat tak jest i jakoś się żyje ( jeszcze ) :P
    Mysle, ze nikt prócz administracji nie jest w stanie ocenic, czy to jest ciezka zmiana czy nie, a wydaje mi sie, ze w tych kosmetycznych zmianach, najwazniejszy jest trud ich wprowadzenia. Jezeli to 3 minuty roboty, to moze wejsc, bo admin nie bedzie musial sie trudzic, zeby wprowadzić.
    Bididididid!

  3. #18
    Firebite
    Konto usunięte
    Jestem na Tak.
    Nie rozumiem Skarlet i Jej podejścia do propozycji, ale jeśli większość jest za, to czemu nawet taka mała zmiana miałaby nie przejść.

  4. #19
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Żaden z projektów nie zależy od "ilosci za". Jeżeli twórcy gry uznają, że jakis projekt jest rzeczywiscie potrzebny, a wykonanie jego jest mozliwe, wtedy trafia do gry. Administracja bierze pod uwage propozycje graczy, wiec jezeli rozwaza wprowadzenie tego do gry, na pewno dadzą znać albo zauważycie to w grze.
    Bididididid!

  5. #20
    Firebite
    Konto usunięte
    Mam już takie przyzwyczajenie do propozycji, że nawet przestałem zwracać na to uwagę. ^.^

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Też jestem za tak bo np. jakbym używał rózge możliwości lub miecz możliwości to by było cięzko znależc uzyte zdolności było cięzko podświetlić a te bronie mogą zmieścić około 10-11 zdolno.

  7. #22
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Na nie, kazdy uklada sobie zdolnosci w jakiejs tam ustalonej kolejności, a tu by sie co chwle zmienialo.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •