Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Użyte Zdolności

  1. #1
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605

    Użyte Zdolności

    Cześć, wpadłem na taki pomysł aby użyte zdolności "spadały" na dół listy. Czyli zamiast jak jest teraz:
    Nazwa:  zzz.png
Wyświetleń: 354
Rozmiar:  30.8 KB
    Zdolności układały by się tak (pięknie przerobione w paincie)
    Nazwa:  zzzz.png
Wyświetleń: 342
Rozmiar:  33.3 KB
    Oczywiście w takiej kolejności tak jak by były ustawione w profilu.

  2. #2
    no ok, ale po co to?

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    może być

  4. #4
    Zbędne. Człowiek przyzwyczaja się do układu poszczególnych zdolności na liście, więc nie widzę zupełnie potrzeby wprowadzania.

  5. #5
    Potate
    Konto usunięte
    To może inny kolor, żeby odróżnić je od zdolek na które nie mamy many?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    wystarczy możliwosc zmieniania miejsca zdolnosci po wybraniu poszczególnych (w zakładce "aktywne")

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    weeeźcie, zajedwabista propozycja. na tak

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    ja kiedyś proponowałem aby ta lista do wybierania była zawsze maksymalnie wysoka do liczby zdolności, wtedy się kilka od razu tą co chce, a nie trzeba przewijać i szukać.

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Obojętnie. Zmiana kosmetyczna, może być.
    Bididididid!

  10. #10
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    na nie xd

  11. #11
    Vejmal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    no ok, ale po co to?
    Więc Ci wytłumaczę, taki 65 level ma sporo zdolności, a żeby co chwila nie przewijał paska i szukał ich tracąc przy tym czas podczas walki miał je pod ręką po prostu. Teraz dobrze zrozumiałeś ?

    No ba że za A co by jeśli zdolności znikały jeśli ich liczba użyć wynosiła by = 0 ??

  12. #12
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    wcale nie ma duzo tych zd bo raptem 7-8 to nie jest dużo i według mnie zbędne to jest. Jest taki uklad jak sie ubierało i jest to dobre. ustawiasz jak chcesz i wiesz gdzie co masz a takie zmiany jak użyjesz tą zd to nagle ci sie wszystkie przesuwają to popsuje układ ;p

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    wcale nie ma duzo tych zd bo raptem 7-8 to nie jest dużo i według mnie zbędne to jest. Jest taki uklad jak sie ubierało i jest to dobre. ustawiasz jak chcesz i wiesz gdzie co masz a takie zmiany jak użyjesz tą zd to nagle ci sie wszystkie przesuwają to popsuje układ ;p
    raczej nawet 10... w przyszłości jeszcze więcej, więc ja na tak

  14. #14
    Cytat Napisał Vejmal Zobacz post
    Więc Ci wytłumaczę, taki 65 level ma sporo zdolności, a żeby co chwila nie przewijał paska i szukał ich tracąc przy tym czas podczas walki miał je pod ręką po prostu. Teraz dobrze zrozumiałeś ?

    No ba że za A co by jeśli zdolności znikały jeśli ich liczba użyć wynosiła by = 0 ??
    ale menu zdolności jest przejrzyste, gram na 80% wielkości (bo łatwiej), nic się nie zlewa, wszystko ładnie widać. ilość zdolności nie wpływa na nic, mogę się podpisać pod
    ja kiedyś proponowałem aby ta lista do wybierania była zawsze maksymalnie wysoka do liczby zdolności, wtedy się kilka od razu tą co chce, a nie trzeba przewijać i szukać.
    , ale to wszystko.

  15. #15
    Vejmal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    wcale nie ma duzo tych zd bo raptem 7-8 to nie jest dużo i według mnie zbędne to jest. Jest taki uklad jak sie ubierało i jest to dobre. ustawiasz jak chcesz i wiesz gdzie co masz a takie zmiany jak użyjesz tą zd to nagle ci sie wszystkie przesuwają to popsuje układ ;p
    7-8 to jest dużo, bo każde jedno może Ci uratować skórę. A co do układów itd to one są zbędne bynajmniej dla mnie, bo można mieć wszystko w jednym miejscu należycie uporządkowane, a nie co chwila szukać czegoś między zużytym a nie zużytym. Kwestia co woli większość graczy teraz. Jedno i drugie ma swoje +/- .

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •