Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 53.33%
  • Nie

    14 46.67%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Blokada pisania do gracza, kiedy walczy

  1. #16
    Tenkatte
    Konto usunięte
    Przeciw. Zbyt mało użyteczne żeby brać na warsztat. Walczysz to nie patrzysz na chat i nie odpisujesz ludziom. Nie możesz się pohamować od sprawdzania co też ktoś do ciebie napisał? Poza tym nigdy nie wiesz, kiedy akurat się trafi naprawdę ciekawa propozycja, a po walce ta osoba może np. się wylogować i stracisz okazję, bo nie skontaktuje się z tobą więcej. A tak wiadomość pw i deal jest w drodze.
    A jak ktoś notorycznie do ciebie pisze z bzdurami to po prostu mu dajesz ignora prawda?
    Propozycja jest skrajnie debilna...

  2. #17
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A jak ktoś notorycznie do ciebie pisze z bzdurami to po prostu mu dajesz ignora prawda?
    Lista ignorów ma limit

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2015
    Postów
    66
    Głosuję na nie.
    Powód:
    1.jak sie "skupić" nie możesz - polecam [link]https://portal.abczdrowie.pl/co-na-koncentracje[/link]
    2.Walczysz nie odpisuj. Chyba masz nerworuchy i i skurcze ręki jak widzisz migające okienko to wpadasz w jakas panike. Na tą dolegliwość proponuję melise a kawe odstawić na bok.

    Nie traktuj mojej wypowiedzi jako atak bo wcale tak nie jest,pomysł do mnie nie przemawia.
    Prędzej widziałbym coś w stylu Listy mixów/zdolek już użytych przez uczestników walki nie musiałbyś przewijać 130 tur wczesniej i zachodzić w głowe czy uzył juz ostatniego kamienia czy nie?

  4. #19
    Firebite
    Konto usunięte
    Katarsis
    Może Tobie to nie przeszkadza, ale chyba nie chcesz zalecić wszystkim osobą przemawiającym za pomysłem melisy i ćwiczeń na koncentracje.
    Ja miałem już przypadki kiedy przykułem uwagę do pojawiającej się ikonki czatu, a potem płakałem, że przegrałem pojedynek tylko dlatego, bo użyłem raz, albo dwa nie tej potki co trzeba.

    Jak zostało Ci 10-15 sekund na ruch, a masz jeszcze przebierać w 30 przedmiotach, które można użyć to raczej taka lista nic Ci nie da.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •