Zobacz wyniki ankiety: Za czym jesteś xd

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak (A)

    13 27.66%
  • Tak (B)

    20 42.55%
  • Tak (C)

    12 25.53%
  • NIE !!!

    26 55.32%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 61

Temat: żetony :d

  1. #16
    Firebite
    Konto usunięte
    @Katarsis
    Kupowanie mf na targu nie jest takie tanie jeśli chodzi o nasze złoto.
    Ale ciekawe czy w ogóle znajdziesz tu osobę, która wydaje takie pieniądze na grę ?(tu mam na myśli akurat, te z naszego portfela)
    Z całej zgrai 180 aktywnych graczy, może połowa, może trochę mniej wydaje średnio 20-30 złotych na grę miesięcznie.
    Gdyby znalazła się choć taka 1, czy 2 to Admini Mfo już dawno mogliby sobie pozwolić na choć tymczasowe zatrudnienie grafika. A tym czasem zarobek Administracji nie należy raczej do dużych.
    Nie porównuj nawet Mfo do 'pay2win', to jest po prostu obraza, raczej żadna gra mmo rpg nie należy do tego typu w większości przypadków wszystko co zdobywamy za mf możemy mieć także za złoto, wystarczy posiedzieć trochę dłużej na grze.

    @Skarlet - obrażanie innych do niczego nie prowadzi, więc po co być toksycznym ? :v
    Ostatnio edytowane przez Firebite ; 12-09-2015 o 19:10

  2. #17
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    B jest bez sensu, a co do C - to muszą być walki z 3 różnymi graczami. Na wyższych szczeblach nierealne jest rozegranie walk z więcej jak trzema graczami w ciągu tygodnia. (nawet jeśli to będzie 9 walk, to i tak będzie się liczyć jako 3).
    I co do A - To jest jednak systematyczna gra, coś za to musi być. Od jakiegoś czasu ogólnie zauważyłem, że przy robieniu aktualizacji wychodzi się z założenia dużo grasz = dużo masz (dla 5 postaci 30 walk tygodniowo, dużo mini, a z każdego dobry drop (od niedawna) - szczególnie odnówkowy, ale też itemy drogie, zbieranie muszelek/kryształów/zielska/rydzów/świetlików/bicie necrona - nie da się ogarnąć). Teraz kwestia tego, czy to jest złe. Osobiście mi to zwisa i powiewa.
    No i nie przesadzajmy, że dostaje się po 1500.
    tylko 1400
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #18
    Firebite
    Konto usunięte
    Ale nie wydajesz tego za każdym razem, raczej chomikujesz, to aż za bardzo ułatwia zdobywanie unikatów.
    'Zdobędę srebrną ligę (i co ?) - po co mam bić mini-bossa lepiej kupie sobie unikat i będę mieć spokój, w końcu i tak mam małe szanse, że mi się uda. '
    Zdobywanie żetonów za ligę może zachęca graczy do pojedynków, ale na pewno zniechęca też do bicia mini-bossów.
    Ostatnio edytowane przez Firebite ; 12-09-2015 o 19:31

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Firebite Zobacz post
    Ale nie wydajesz tego za każdym razem, raczej chomikujesz, to aż za bardzo ułatwia zdobywanie unikatów.
    'Zdobędę srebrną ligę (i co ?) - po co mam bić mini-bossa lepiej kupie sobie unikat i będę mieć spokój, w końcu i tak mam małe szanse, że mi się uda. '
    Zdobywanie żetonów za ligę może zachęca graczy do pojedynków, ale na pewno zniechęca też do bicia mini-bossów.
    No i co Ty pleciesz o łatwych unikatach skro jeszcze nie ma w sklepie na unikaty eq na 65lv?
    Poza tym nikt normalny nie kupuje unikatów za żetony. Żetony służą przede wszystkim do ulepszania.

  5. #20
    Firebite
    Konto usunięte
    Tym bardziej sprzyja to chomikowaniu żetonów. A gdy już zdobędziesz eq na 65 poziom ulepszysz wszystko - co zrobisz z żetonami ?
    Ostatnio edytowane przez Firebite ; 12-09-2015 o 19:56

  6. #21
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Chomikowanie zostało ograniczone przez limit.

    Poza tym skoro przeszkadza Ci przewaga żetonów to sam zacznij walczyć. Zobaczysz jak odnówki i inne miksy topnieją i że nie jest wcale tak kolorowo jak na pierwszy rzut oka wygląda.

  7. #22
    Firebite
    Konto usunięte
    Planuję. :P
    Ale myślę, że to jeszcze nie czas dla mnie. Obecnie przesiaduje na Mfo za dużo i nie bije tak długo poziomu. Raczej po 65 zacznę, 'to' robić (walczyć).

    Może jest tak jak mówisz, jednak co z osobami, które gdzieś wyjeżdżają ?

    Zakładając, że wydajesz 65-90% żetonów na mikstury zostaje ich jeszcze część, a wystarczy, że pojedziesz gdzieś na urlop bez internetu (chociaż na tydzień) i ten zapas zapewne się już zachowa.

    Nie zapominając - są jeszcze żetony za ubijanie potworków i z pojedynków(średnio 10-15), czasem nawet więcej.
    Ostatnio edytowane przez Firebite ; 12-09-2015 o 20:31

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Najpierw spróbuj ulepszyć to eq to zobaczysz, że za te 1500 tygodniowo wcale dużo nie zrobisz, a może być nawet tak, że stracisz wszystkie na losowanie jednego itemka a i tak nic nie wyjdzie. Ile masz już itemow + 8 na 65 lvlu?

  9. #24
    Myślałem nad tym, że dostaje się 100% za "najlepsza postać" (czyli taka w której mamy w tygodniu dostaniemy najwięcej żetonów), za kolejną 50%, za kolejną 25%......

    Więc pokrywa się to z opcją B

  10. #25
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ja uważam, że ogólnie za dużo żetonów się dostaje. W porównaniu z innymi formami "zarobku" żetonów, są to smieszne liczby (ja rozumiem, że żetony to bardziej PvP, ale bez przesady, liczby są zbyt rozbieżne). Dlatego jestem ZA, jeżeli chodzi o jakiekolwiek ukracanie korbki.
    Bididididid!

  11. #26
    Firebite
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Najpierw spróbuj ulepszyć to eq to zobaczysz, że za te 1500 tygodniowo wcale dużo nie zrobisz, a może być nawet tak, że stracisz wszystkie na losowanie jednego itemka a i tak nic nie wyjdzie. Ile masz już itemow + 8 na 65 lvlu?
    Ale w końcu to zrobisz i na co wtedy wydasz żetony ?
    65-90% będzie szło na mikstury, ale reszta zostanie Ci w kieszeni.

  12. #27
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Żeby zrobić porządne eq, trzeba wydać myślę z 50k-60k żetonów jeśli się nie ma do dyspozycji itemków z mega dobrymi bonusami. Mówię w tym momencie o eq pozwalającym na walki na tym najwyższym poziomie (ale bez zbyt dużej rotacji, bo po prostu nie starczy na wszystko)
    Tak więc nie, nie zrobisz tego eq "w końcu". Zawsze będzie coś, co będziesz mógł zrobić.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Od czegoś jest dropienie z minibossó
    No tak, ale samo respienie i bicie minibossów nie daje gwarancji dobrego uzbrojenia... U mnie od początku dropią zerówki albo rozjechane bonusy, więc masa żetonów idzie na losowanie, przetapianie i podbijanie. Te powiedzmy 300 żetonów bonusu tygodniowego w moim przypadku to 2 przelosowania itemka +2 lub jedno podbicie. Czy to tak dużo?

    Rozumiem pvp bla bla ale bez przesady takie korzyści za kilka walk. Nowi gracze praktycznie nie mają szans na coś takiego i są od początku na stratnej pozycji.
    Nowi gracze zawsze będą stratni wobec tych, co grają od początku. Zgadnij dlaczego.
    Ostatnio edytowane przez SoShy ; 12-09-2015 o 22:30

  14. #29
    Firebite
    Konto usunięte
    @SystemOfADown

    Dobrze, może masz racje, ale tak jak pisał Krycha - rozbieżność w ilości zdobywanych żetonów jest zbyt duża.
    I uważam, że to powinno się zmienić.

  15. #30
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Nowi gracze zawsze będą stratni wobec tych, co grają od początku. Zgadnij dlaczego.
    Dlatego trzeba tą ogromną przewagę choć trochę zmniejszyć xd

    Te powiedzmy 300 żetonów bonusu tygodniowego w moim przypadku to 2 przelosowania itemka +2 lub jedno podbicie. Czy to tak dużo?
    300 to nie jest dużo walczysz pvp ok to ranga złoto na manu i auto i masz 300 zet co tydzien za samą rangę. Ale nie po 300-400 żet na postaci co ma 15-20 lvl co tydzień.
    Zobaczysz jak odnówki i inne miksy topnieją i że nie jest wcale tak kolorowo jak na pierwszy rzut oka wygląda.
    (Na postaci na której prawie sie nie używa miksów odno speed skup itp. w ostatecznosci osł, reg i odn 1.

    Najpierw spróbuj ulepszyć to eq to zobaczysz, że za te 1500 tygodniowo wcale dużo nie zrobisz, a może być nawet tak, że stracisz wszystkie na losowanie jednego itemka a i tak nic nie wyjdzie.
    Nie skomentuje tego Może byc tak ze za bicie mini nic nie będziesz miec a może byc tak że będziesz mieć dużo.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •