Zobacz wyniki ankiety: Za czym jesteś xd

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak (A)

    13 27.66%
  • Tak (B)

    20 42.55%
  • Tak (C)

    12 25.53%
  • NIE !!!

    26 55.32%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 61

Temat: żetony :d

  1. #1
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859

    żetony :d

    Proponuje zmienić przyznawanie żetonów co tygodniowe. Gdyż są to dla niektórych zbyt duże ilości.
    Niektórzy nawet po 1000-1500 dostają co tydzień co odpowiada wartości zbyt dużej.
    Proponuje:
    a) Zmniejszyć ilość żet za rangi o 50%
    b) 1 postac ( najlepsza ) tak jak jest to teraz lecz każda następna postać użytkowanika o 50% mniej:
    Postać A rang diament - 200 żet , postać B rang diam - 100 żet post C - 50 żet itp
    c) Zwiększyć wymaganą ilośc walk co tygodniowych z 3 na 10. Ci którzy lubią pvp na pewno tyle odbędą.

    Preferuje najlepiej odp B oraz C xd

    Osoby z 65 lvl robią postaci i na 13-40 lvl biją rangi za co mają olbrzymie ilosci żet co skutkuje ogromnym wzrostem golda.
    Ktoś kto ma 5 ( 4) post np Soad może zarobic nawet z nich 5-10kk w tydzień. Coś jest nie halo .
    Rozumiem pvp bla bla ale bez przesady takie korzyści za kilka walk. Nowi gracze praktycznie nie mają szans na coś takiego i są od początku na stratnej pozycji.

    Pozdrawiam

    Tu chodzi tylko o osoby walczące kilkoma postaciami ( nie tylko główną ) i moze jedną poboczną xd
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 12-09-2015 o 18:49

  2. #2
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Na nie, zacznij walczyc też będziesz mieć 10k żetków a no i tyle na 100% sie nie dostaje.

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Na nie, zacznij walczyc też będziesz mieć 10k żetków a no i tyle na 100% sie nie dostaje.
    Za same rangi sie tyle dostaje nawet
    Tu nie chodzi o mnie tylko o ogół.
    A poza tym .... xd

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jestem na nie.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja bym proponował przyznawać tylko za lepszą ligę (a więc albo manu, albo auto), albo za lepszą + 50% za niższą.

  6. #6
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Można pisać dlaczego nie
    Nie wstydźcie się :P

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie, bo nikt nie dostaje 1000-15000. Nie wiem skąd wzięłaś te liczby.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    a ja jestem na TAK

    antek. 5 postaci powiedzmy ma złoto tu i tu. Za złoto jest ile 150? to już masz 1500 tygodniowo

  9. #9
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Nie, bo nikt nie dostaje 1000-15000. Nie wiem skąd wzięłaś te liczby.
    1000-1500 a nie 15k jak cos

    i są takie osoby. nie chodzi nawet o takie liczby ale nawt 900 czy 700 to sporo jest a nie potrzebny na lov lvl jest wcale wielki wysiłek.
    Powodzenia dla nowych graczy którzy by chcieli powalczyć na małych lvl i nie mają milionów. Dojdą da rangi max srebro nie więcej. Chyba że zaczną kupować po 500 mf

  10. #10
    Firebite
    Konto usunięte
    Żetony dają nam dosyć duże ułatwienie w zdobywaniu unikatów co zmniejsza ich ogólną cenę na aukcji. Na pewno nikt nie wydaje takich zarobków po co tygodniowej nagrodzie za miejsce w lidze, tylko je chomikuje, bo jest to po prostu bardziej opłacalne - zresztą na co 65 miałby wydać żetony kiedy ma już najlepsze eq-u i wszystko polepszone. Gdy w grze pojawią się kolejne etapy, co za tym idzie - kolejne unikaty z mini-bossów i bossów. Zdobycie ich dla takich osób będzie dziecinniej łatwe w końcu większość z nich znajdzie się w sklepie za żetony.

    Jestem za wprowadzeniem wszystkich 3 punktów(a, b i c - szkoda tylko ze nie ma miejsca na taki głos w ankiecie :c).

    A także uważam, że odblokowanie każdego kolejnego etapu w sklepie za żetony po 30/40 poziomie powinno wiązać się z questem dla npc zależnym od naszej ligi. :P
    Byłyby one odpowiednio dostosowane do osób z ligą brązową i srebrną - złotą, diamentową.

    Pozdrawiam. - Firebite :P

  11. #11
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    up
    ankieta jest wielokrotnego wyboru ;p

  12. #12
    Firebite
    Konto usunięte
    Chyba trzeba wyczyścić cache, żeby wybrać ponownie.
    Ale raczej problem tkwi w tym, że jestem na tyle zielony, by nie wiedzieć jak to zrobić. :c

  13. #13
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    jak juz zagłosowałeś to już nie zmienisz odp xd

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2015
    Postów
    66
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Chyba że zaczną kupować po 500 mf
    Gra jest niby darmowa ale żeby coś osiągnąc chocbyś nie wiem jak sie starał musisz kiedyś kupić MF chodzby na targu.
    Idz zagraj w inne gry zobaczysz jaki tam jest "Pay to win". A juz nie wspomnie o ruskich graczach oni od powstania serwera dajmy na to Lineage2 potrawia w tydzien mieć wszystko własnie dzieki opcji donate. Myslisz ze właściciele Mfo nie patrza na to zeby zarobic?

    Jestem na nie. w ogole jak nie potrafisz ogarnac tego że ktoś ma lepiej i lepiej potrawi zarzadzać to nie graj w gry mmorpg tylko w platformówki. Polecam nową wersje mario [link]https://www.youtube.com/watch?v=UEwislBgyrI[/link]

  15. #15
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    czy ty na prawdę jesteś debilem ?
    Nie chodzi tu o mnie bo mi niczego nie brakuje ani żetonów ani golda.
    Mf nie trzeba kupować bo bez tego da sie obejść.
    Idz zagraj w inne gry zobaczysz jaki tam jest "Pay to win".
    Grałam w wiele gier i nie jest wcale tak. Jak nie umiesz ogarnąć to płacisz albo chcesz być "koksem" w kilka tygodni(miesięcy)
    Myslisz ze właściciele Mfo nie patrza na to zeby zarobic?
    Jeśli dalej tak będzie i gracze właśnie za takie żetony będą mieć wszystko (wszystko) to nikt nie bedzie kupować mf tym bardziej bo po co ? Tylko przypadki na lov lvl będą kupować żeby coś mieć.

    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •