Zobacz wyniki ankiety: Co o tym sądzisz ?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na Tak.

    1 3.85%
  • Jestem na Nie. :<

    25 96.15%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Ankieta - Respawn Potworów

  1. #1
    Firebite
    Konto usunięte

    Ankieta - Respawn Potworów

    Cześć

    Chciałem zaproponować, aby respawn potworów odbywał się dla ogólnej publiki graczy - (tzn. ubijemy danego potworka i inny gracz też to widzi).
    Na ten moment wygląda to tak, że - bijemy potworka na koordynatach 3,16 i inny gracz może ubić w tym momencie tego samego potworka na tych samych koordynatach.

    Potwory bardzo szybko się regenerują(~10s), a na ten moment jest dużo expowisk przypadających na dany przedział poziomów, więc uważam, że jest to zbędne ułatwienie, które można by zbyć.

    Zapraszam do dyskusji i udzielenia swojego głosu w ankiecie.

    Pozdrawiam. - Firebite :P

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie rozumiem jaka to ma przyniesc korzysc? Co ma zmienić? Prócz tego, że "Ty tak chcesz"?
    Bididididid!

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Jak wyglądałoby expienie niewidoczne?

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Jeśli nic ci nie odpowiada w tej grze to nie graj.
    Potwory za trudne do ubijania, expowiska świecą pustkami jak sam pisałeś przy syrenach i wampirzycy Klik. A ty chcesz uzależniać expienie dobrych graczy którzy potrafią zrobić skrypt od szybkości łącza.
    Propozycja bzdurna i nie przemyślana. Zwiększająca czas wymiany minibossów i uciążliwość.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 11-09-2015 o 21:23
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Takie ograniczenie ma sens jedynie wtedy, gdy nie jest ograniczona energia. Cały serwer ma wtedy pewną pulę expa i trzeba ją sobie nawzajem "wyrywać". Myślę, że obecne rozwiązanie "indywidualne" jest bardziej przyjazne i nie potrzeba zmian.

  6. #6
    Firebite
    Konto usunięte
    @Sic
    Expowisk jest dużo, potwory na mapie też występują w takiej ilości, że zanim dojdziemy do jednego końca mapy, cała reszta zabita przed chwilą już się odnowi.
    Nie wiem czemu w takim razie każdy do tego podchodzi ze słowami 'bzdura' i 'głupota'. Wcale nie zwiększa to czasu wymiany mini-bossów, ani nie przysparza uciążliwości, no chyba, że wychodzi się z założenia, że na jednej mapie siedzi 50 osób.
    Oczywiście tak na pewno jest.

    Ale rozumiem, że jest to kwestia gustu - po co w innym przypadku zamieszczałbym ankietę ? :v

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Respawn potwora na mapie wynosi 30s. Zazwyczaj expi się na małym kawałku. Ja przy respieniu minibossów zazwyczaj zabijam 5 grup na 30s, potem czekam aż się odnowią, bo w praktyce tylko te 5 widać na mapie. Widoczność dla każdego tylko by to przedłużyła, do tego Tomi dobrze wypunktował, czemu ta propozycja nie jest dobra.

    Choć reakcje na propozycje nieco zbyt agresywne, przystopujcie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Na nie
    Zresztą i tak ekspie na niewidocznych i 4 gem aktywność xd
    To może wejść

  9. #9
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    trzy wystarczą, bo masz bazowe 100% aktywności

  10. #10
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Cytat Napisał Firebite Zobacz post
    @Sic
    Expowisk jest dużo, potwory na mapie też występują w takiej ilości, że zanim dojdziemy do jednego końca mapy, cała reszta zabita przed chwilą już się odnowi.
    Nie wiem czemu w takim razie każdy do tego podchodzi ze słowami 'bzdura' i 'głupota'. Wcale nie zwiększa to czasu wymiany mini-bossów, ani nie przysparza uciążliwości, no chyba, że wychodzi się z założenia, że na jednej mapie siedzi 50 osób.
    Oczywiście tak na pewno jest.

    Ale rozumiem, że jest to kwestia gustu - po co w innym przypadku zamieszczałbym ankietę ? :v
    Nadal nie powiedziałeś w czym takie rozwiązanie byłoby lepsze od tego co jest teraz.

  11. #11
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Jestem na nie. Wolę mieć własne potworki i szybko to wybijać, niż z kimś się bawić w podział expa i tracić swój wolny czas na ksucie komuś.

  12. #12
    Nie będzie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •