Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o tej zmianie ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Uważam, że powinna się pojawić.

    2 11.11%
  • Jestem jej przeciwny. :s

    16 88.89%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Nakładanie negatywnych statusów przez potworki.

  1. #16
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Firebite Zobacz post
    ale równie dobrze 'co gdybym chybił' ?

    pewny c...
    Dobra, poddaję się. Padaj ile tam se chcesz. Jak masz takie dylematy, to exp na lwach, albo diablicach.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  2. #17
    Firebite
    Konto usunięte
    @SystemOfADown
    wykluczone ! :x

  3. #18
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wystarczyło dodać pewny na dobicie, bys nie tracił ani wód ani bys nie przegrywał. Do tego dochodzi expienie na pełnych hp, czyli leczeni sie po walce.

    Bijesz po 700, one są luźno na 2 hity, wiec mozesz sprobowac zmienic statystyki by obniżyć atak, a dodać np. w szczescie (więcej celnych ciosów) czy obrony albo hp.
    Bididididid!

  4. #19
    Firebite
    Konto usunięte
    na koniec nie mam mp, bo schodzi mi ono, albo na leczenie, albo tracę je przez drenaż wampirów.
    Zmienianie statystyk na 1 moba może będzie miało dla mnie sens, o ile uda mi się wbić 65 poziom. :P

    Szkoda tylko, że nie mogę wyjść z tej 'pętli', nawet jeśli posłucham Waszych rad(co już zrobiłem ) to średnia wygranych i tak nie będzie się równać 100%.
    Ostatnio edytowane przez Firebite ; 11-09-2015 o 19:30

  5. #20
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Firebite Zobacz post
    na koniec nie mam mp, bo schodzi mi ono, albo na leczenie, albo tracę je przez drenaż wampirów.
    Zmienianie statystyk na 1 moba może będzie miało dla mnie sens, o ile uda mi się wbić 65 poziom. :P
    Lecz się potkami skoro oddają kasę Nie będziesz tracić mp na leczenia.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  6. #21
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Masz dużo potworków o rożnym poziomie trudności. Od nic nie nakładających rusałek, poprzez nakładające uśpienie suren aż do walących zoombie i leczących wampirów. Każdy powinien dostosować poziom trudności potworów do expa do swoich możliwości.

    Ps: Na kążdym levlu opłaca się expić w grupie bo taka jest zasada w tej grze że w grupie dostaje się wiecej expa w przeliczeniu na punkt energii.

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Przeciw:
    - Potworki muszą mieć tendencję, że z każdym następnym miastem są trudniejsze, bo co to za problem zabić potworka, który tylko atakuje - jak królik.
    Jasne. Spójrz na meduzy i się kopnij. Na pojedynczego potworka w Oasis pewnie się będzie chodziło w 4 osoby, bo w 1 turze będzie miał skamienienie "żeby nie było za łatwo"

    ------
    Najsilniejszą taktyką do pokonywania potworów jest napchanie się autostatusami i próbowanie pokonać ich jednym ciosem. Od 45 poziomu koniecznie uzbrój się w Medalion Rybaka (więcej ataku i autostatus z którym praktycznie nie chybiasz, bardzo silny) albo Pierścień Rybaka (10% celności też neguje chybienia, Przyspieszenie może sprawić, że Twój pierwszy cios będzie od razy dublem). Zakładaj tyle ataku, żeby brać Wampiry na hita - wierzę że się da. Spróbuj zdobyć przydatny do tego Hełm Necrani (choć on jest dziwny).
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 11-09-2015 o 19:47

  8. #23
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mi sie wydaje, ze narzekasz za bardzo. Jezeli nie potrafisz przeanalizować walk i zmienic skryptu tak, by wygrywac walki, to po prostu odpusc sobie te potwory, ktore sa dla Ciebie za trudne. Po za jaskinia masz czerwone ogniki np.
    Bididididid!

  9. #24
    Firebite
    Konto usunięte
    To jest już 80 expa różnicy od grupy.
    Dla mnie mordęga.
    10 tysięcy expa różnicy w skali do 1 dnia. ;-;

  10. #25
    musaraj
    Konto usunięte
    Akurat bicie jednoosobowe dwóch potworów daje praktycznie tyle samo co dwuosobowe bicie 3 (o 4% expa mniej, czyli to jest strata ~16 punktów energii dziennie. Dla porównania każda porażka to strata 7 punktów energii, więc 3 porażki na 400 eny i już wychodzi się gorzej), więc z tym by nie było problemów.

  11. #26
    Możesz też podesłać na forum zestaw eq i łącznych statystyk + skrypt z jakiego korzystasz. Z pewnością ktoś pomoże Ci go poprawić.

  12. #27
    Fenixo
    Konto usunięte
    To wszystko zależy od skryptu, uzbrojenia i zdolnosci. Ja mam 42 poziom chodzę na te potworki i je dedam. Można można.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •