Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: MFO 3 Promocja

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2015
    Postów
    5

    MFO 3 Promocja

    Pytanie do Tworcow gry czy moga pogadac o promocji dla mfo3 np.CD Action albo PC Format.
    Chodzi o to ze moglibyscie zrobic taki evencik dla graczy ze w Gazetce Pc format jest jakis stroj i itemki.
    Mysle ze duzo graczy by to przyciagnelo.

    Prosze o odpowiedz od administracji.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    W margo to bylo

  3. #3
    MATRIXMAN
    Konto usunięte
    Pomysł jest fajny Może było to w innych grach ale napewno grało by x2 więcej graczy

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2015
    Postów
    5
    Wiem ze bylo w margo ale moze wkoncu na was czas gralem w margo ale mi sie znudzilo zaczynam przygode z MFO3

    Pewnie inne osoby tez chca fajnie by bylo jakby taka promocja byla wiem ze w margo gra wiecej osob ale tutaj kilkanascie by tez przyszlo.
    Ostatnio edytowane przez Murżynpl ; 10-09-2015 o 17:51 Powód: EDIT

  5. #5
    Tu potrzeba glosu administracji, pomysl jest fajny, ale to jeszcze pewnie zalezy od kosztow, innych czynnikow. Ogolnie to mfo jest dosc dobrze promowane, tak sadze.

  6. #6
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Tu potrzeba glosu administracji, pomysl jest fajny, ale to jeszcze pewnie zalezy od kosztow, innych czynnikow. Ogolnie to mfo jest dosc dobrze promowane, tak sadze.
    Na 40mln ludzi, czyli majac na oko 1mln potencjalnych odbiorcow (nie powoluje sie na zadne statystyki, wartosc jedynie umowna) do gry loguje sie srednio 150 graczy. Czy oznacza wg Ciebie, ze "mfo jest dobrze promowane"? Ta gra ma potencjal o czym wielokrotnie wspominalem i bez problemu liczba moglaby siegnac nawet 1k w godzinach szczytu.

  7. #7
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Na 40mln ludzi, czyli majac na oko 1mln potencjalnych odbiorcow (nie powoluje sie na zadne statystyki, wartosc jedynie umowna) do gry loguje sie srednio 150 graczy. Czy oznacza wg Ciebie, ze "mfo jest dobrze promowane"? Ta gra ma potencjal o czym wielokrotnie wspominalem i bez problemu liczba moglaby siegnac nawet 1k w godzinach szczytu.
    To, że w jednej chwili jest 150 zalogowanych osób, nie oznacza wcale, że tylko tyle osób gra w mfo. Dziennie strona ma kilka tysięcy wyświetleń.


    Jeśli chodzi o samą propozycje, to jestem za, chociaż nie wiem, czy takie coś jest realne systemowo.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jakby w mfo grało w jednym momencie 100x więcej graczy (15tys online) to w ogóle nie dałoby się na forum wejść. Co godzinę temat "kiedy Nordia?"

  9. #9
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Jakby w mfo grało w jednym momencie 100x więcej graczy (15tys online) to w ogóle nie dałoby się na forum wejść. Co godzinę temat "kiedy Nordia?"
    Czyli uwazasz, ze tak kameralna liczba jak jest teraz jest ok?

  10. #10
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Na 40mln ludzi, czyli majac na oko 1mln potencjalnych odbiorcow (nie powoluje sie na zadne statystyki, wartosc jedynie umowna) do gry loguje sie srednio 150 graczy. Czy oznacza wg Ciebie, ze "mfo jest dobrze promowane"? Ta gra ma potencjal o czym wielokrotnie wspominalem i bez problemu liczba moglaby siegnac nawet 1k w godzinach szczytu.
    Hahahahaha, wybacz, zawsze bawi mnie gdy ludzie wypowiadają się na tematy, na które nie mają pojęcia.
    Pozdrawiam.

  11. #11
    Ten 1 mln to losowa liczba z losowa jednostka? Zalozmy ze prawdziwa, dziennie jest okolo 100 rejestracji (pomijam multi), 0.1% "sprzedanych" produktow dziennie to wysoka watrosc jak na te czasy i tak rozbudowana konkurencje. Ekspertem od statystyki nie jestem, ale tak mi sie wydaje.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2015
    Postów
    5
    Moje zdanie jest takie niech sie wypowie Administracja...
    Ostatnio edytowane przez Murżynpl ; 11-09-2015 o 14:07 Powód: #EDIT

  13. #13
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Dobry pomysł

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2015
    Postów
    66
    Ja pracuje w pracowni sitodruku gdyby to przeszlo moge zaproponowac duza ilosc gadżetów reklamowych z logo mfo3 w rozsadnych cenach:

    Miedzy innymi:
    Kubki/kubki termiczne
    Koszulki
    Artykuly piśmiennicze
    Bryloczki
    Podkladki pod myszki
    Smycze do kluczy
    Itp itd.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2015
    Postów
    5
    Mysle ze podkladkipod myszki zajebiste tylko administracji slowo tera ...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •