Zobacz wyniki ankiety: W którą wersję gry będziesz grał?

Głosujących
996. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MF2

    117 11.75%
  • MF3

    632 63.45%
  • Obie wersje

    207 20.78%
  • W żadną

    40 4.02%
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 161

Temat: MFO2 vs. MFO3

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Moje Zdanie
    MFO2 - Dobra gra, ma swój klimat, lecz mało chętna dla nowych graczy, tzn oceniają ją bez wcześniejszej gry w MFO2. Mówię głównie o graficę zwykła, i odrzucana przez nowych graczy, dlatego MFO2 stało w miejscu, a nawet ze spadała w aktywności.

    MFO3 - Cechy są takie same jak wyżej lecz jest wiele + których nie było w MF2, np Przewspaniała Grafika, Przewspaniałe kodowanie ( Jacek ;* ) Reszte to już chyba każdy widzi własnym okiem. Wymieniłem te najważniejsze wg mnie.

  2. #32
    LockY
    Konto usunięte
    Dobrze, że są chociaż jakieś postępy Brawa dla adminów.

  3. #33
    Sosna
    Konto usunięte
    W MFO2 grałem długo, podobało mi się, ale po wbiciu poziomu 200+ gra staje się nudnawa, nie przez fabułę, a przez fakt, że na Salamandrii są pustki, handel stoi w miejscu. Dlatego w MFO2 prawdopodobnie grać nie będę.

    MFO3 zrobiło na mnie dobre wrażenie, sporo się dzieje, choć ciężko jest znaleźć rywali do walki, ale jako że jest to wersja nowsza i do tego ciągle rozwijana można liczyć na dopływ nowych graczy.

    Na razie gram w MFO3 jak długo zobaczę, choć raczej nie będą to lata jak w przypadku poprzedniej wersji.

  4. #34
    MaX Zino
    Konto usunięte
    hmm ja będę grał w mfo3, ponieważ praktycznie wszystko co mogłem osiągnąć w mfo2 to osiągnąłem (251 lvl, 11k ranku, wielokrotne medale za exp 24h, rank 24h, wygrane w turniejach i co najważniejsze: jako drugi przeszedłem fabułę na s2),
    szkoda, że ludzi jest tak mało (do ok. 250 graczy): pamiętam początki mfo2, gdy graczy było w porywach 800 (na jedynym serwie) - fajnie się grało wśród tylu ludzi

    Mam nadzieję, że będzie tak samo dobra jak v2

    Zapamiętajcie mnie, bo tu też będę wysoko!! :]

  5. #35
    Sosna
    Konto usunięte
    Wydaje mi się, że kiedy gra wejdzie w wersję finalną rozpocznie się jakaś kampania reklamowa, zachęcająca do gry, wtedy przybędzie pewnie sporo graczy, teraz to głównie weterani z v2.

  6. #36
    CortexX
    Konto usunięte
    Niestety ta wersja jest nie dokończona . A o otwarciu nowego miasta na razie nie ma co marzyć :X
    Ale jak to mówił LEO "Krok po kroku".

  7. #37
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    Nowe miasto już za kilka dni, prawdopodobnie we wtorek.

  8. #38
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał CortexX Zobacz post
    Niestety ta wersja jest nie dokończona . A o otwarciu nowego miasta na razie nie ma co marzyć :X
    Ale jak to mówił LEO "Krok po kroku".
    Bo jest to wersja Beta ...

  9. #39
    Sosna
    Konto usunięte
    W podobny sposób powstawało MFO2, ile to się czekało na kolejne update'y. Tutaj zostanie podjęta podobna taktyka, choć osobiście byłbym za tym, aby kolejne update'y dawały szansę na dłuższą grę/wbijanie poziomu. Bo tak po jednym mieście, to trochę słabo, podniesiecie max poziom do np. 30, 200 osób wbije go w 2 tygodnie i znowu będzie przestój.

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    2tygodnie?
    200 może i tak, ale pierwsza dziesiątka, może dwudziestka będzie na max lvlu juz po ok. 3 dniach :P

  11. #41
    QSQ
    Konto usunięte
    Ja mam do wydania 50-100 MF, to sądzę, że długo nie będę nabijał 30 lvl, a więc co najmniej 40-50...I szybciutko kolejny upek.

  12. #42
    Mistrzu
    Konto usunięte
    szczeze?? nawet i fajna jest ta wersja 3 lecz ciulowo ze taka sama fabula tylko dodali pare questow ...

  13. #43
    Sterz
    Konto usunięte
    Fabuła jest dobra, taka jaka jest. Ogółem wolę MFO3 głownie za walki manualne i teamowe. Oby gra szła dalej w dobrym kierunku.

    Oddałem głos na MFO3

  14. #44
    Crawler
    Konto usunięte
    Z perspektywy czasu (prawie miesiąca), porównując MFO2 do MFO3, nie mogę oprzeć się wrażeniu że v2 jest denne i żałosne. To chyba dobrze dla v3.

  15. #45
    NewTonN
    Konto usunięte
    hm teoretycznie kazdy i tak woli mfo3 dlaczego? bo gra jest od nowa update co miecha co pozwala kazdemu wbic ten maksymalny lvl a mfo2? zaczynac kiepsko 160+lvl ? nie chce sie 400-500 ruchow marnowac a tutaj na spokojnie lepsza grafa wieksze okno ulepszenia do gry same ++ jedyne co to taka slaba jak jescze grywalnosc kazdy kazdego zna praktycznie ;p

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •