Zobacz wyniki ankiety: W którą wersję gry będziesz grał?

Głosujących
996. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MF2

    117 11.75%
  • MF3

    632 63.45%
  • Obie wersje

    207 20.78%
  • W żadną

    40 4.02%
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 161

Temat: MFO2 vs. MFO3

  1. #16
    Agumon-W3
    Konto usunięte
    Ja słyszałem że żeby podobno kożystać z tilesetów rpg makera to trzeba go wykupić bo w przeciwnym wypadku jest to karalne.
    A tak w ogóle to mfo 2 mi bardziej pasuje niż mfo3 nie wiem czemu ale mam taki sentyment do tej gry.

  2. #17
    Cytat Napisał Agumon-W3
    Ja słyszałem że żeby podobno kożystać z tilesetów rpg makera to trzeba go wykupić bo w przeciwnym wypadku jest to karalne.
    Spokojnie, Jacek zdaje sobie z tego sprawę. Chłopaki z Margonem też głupi nie są i mają licencję.

  3. #18
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Spokojnie, Jacek zdaje sobie z tego sprawę. Chłopaki z Margonem też głupi nie są i mają licencję.
    dokładnie, ja tylko dodam, że obecnie ponad 95% klocków mapy nie jest z rpg makera

  4. #19
    STRAZAK
    Konto usunięte
    Ja będę grał tu i tu
    Jako że tutaj można być jeszcze kimś to może coś wywalczę

  5. #20
    Kajman
    Konto usunięte
    tylko MFO 3 bo 2 troche nudnawa.

  6. #21
    QSQ
    Konto usunięte
    Zdecydowanie MFO2. Przyznam, że na MFO2 nie grałem już dość długo, a miałem dobre konto ;] Wpadłem zobaczyć co to te MFO3 i spodobało mi się - ładna grafika, super walki z potworami jak i z graczami. Tylko brakuje mi "Za pierwsze doładowanie MF podwójnie", ale to już mnie nie dotyczy

  7. #22
    STRAZAK
    Konto usunięte
    Ten juz pkt MF kupił Nawet całej mapy nie ma :P



    A co pierwszego doładowania to masz rację.

  8. #23
    QSQ
    Konto usunięte
    No, ale mam nadzieję, że gdyby takie coś powstało, to by zrobili też dla tych co już kupili, bo 50MF za darmo drogą nie chodzi ;]


    Tylko oby nie było tutaj podzielenia na światy jak na MFO2 :]
    Ostatnio edytowane przez QSQ ; 03-04-2011 o 18:01

  9. #24
    Kamaize
    Konto usunięte
    Jak dla mnie, nie ma porównania MFO2 do MFO3. Są to całkiem inne gry. Może tyle, że fabuła (przynajmniej w początkowych etapach gry) jest podobna do 2ki. Myślałem, że nie będę grał i że będzie to kolejna, margonemowata gra. Pomyliłem się. Na obecną chwilę podoba mi się skrypt walki, oraz sposób zastąpienia punktów ruchu. Choć nadal gra bez energii jest raczej mało satysfakcjonująca - brak walk, oraz brak zysków, a co za tym idzie - fabuła stoi w miejscu to i tak jestem pod wrażeniem.

    A co do wersji - MFO2 dla mnie się już skończyło. Ugrałem co chciałem Pogram trochę w 3kę i zobaczymy

  10. #25
    Entilen
    Konto usunięte
    Mi się zdecydowanie bardziej podoba nowa wersja. Przede wszystkim lepsza grafika, miasta ukazane bardziej ciekawie. Na razie jak dla mnie wspaniale.

  11. #26
    jak już pisałem że w mfo2 grałem bardzo długo ponad 4 lata , ale jak zacząłem grać w testy to od razu wiedziałem że to jest to , i nie wiem czemu ludzie gadają takie bzdury typu " Margonem " margonem to inna bajka Mfo3 ma lepszy graficznie silnik i wiadomo o co chodzi w mfo3 , więc mfo3 jest najlepszą grą w jaką gram MMORPG.

  12. #27
    Entilen
    Konto usunięte
    MFO 3 ma lepszą grafikę interfejsu, ale mapping jest lepszy w Margonem.

  13. #28
    Shop
    Konto usunięte
    w Mfo 3 jest to głupie , żema się tylko 100 energii ja to w 10 minut zużywam : /

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    79
    MFOv3 - Kawał Dobrej Roboty

  15. #30
    misiekp
    Konto usunięte
    MFO 2 to klasyk : D można rzecz i mi się bardzo spodobało ram chyba z 3 lata i mi się nie znudziło : D a 3 no nie wiem tak się fajnie zapowiadało ale czegoś mi brakuje, może ,,tego klimatu " co w 2. Choć może czego innego ; >

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •