Zobacz wyniki ankiety: W którą wersję gry będziesz grał?

Głosujących
996. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MF2

    117 11.75%
  • MF3

    632 63.45%
  • Obie wersje

    207 20.78%
  • W żadną

    40 4.02%
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 161

Temat: MFO2 vs. MFO3

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727

    MFO2 vs. MFO3

    Wiele osób zastanawia się czy będą chętni do grania w MF2 gdy wyjdzie już MF3.
    Teraz, gdy już wiecie jak gra się w MF3, możecie się wypowiedzieć na ten temat.
    Zapraszam do głosowania w ankiecie.

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Fajne jest mfo3, ale nie wyobrażam sobie grania z limitem 200energii na dzień ;>

  3. #3
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    w mfo2 tez masz limit, i szybciej ci jedzie ten limit niz tutaj, bo tu tylko na walki ;]
    szybko zlatuje jak expić, ale jak robisz qesty to dobre jest...a jak za słaby jestes na potwory to nawet jak nie masz energii to cie łapią :P

  4. #4
    Coni
    Konto usunięte
    W mfo2 odnawia się ponad 2x szybciej i na każdą postać masz 100 (co każdy poziom +3 ;p), a poza tym nie mówię, że jest źle, tylko, że się już przyzwyczaiłem do takiego grania

  5. #5
    FeNoMeN-W2
    Konto usunięte
    Tu nie ma co rozmyslac, kazdy z nas sie przyzwyczail do MFO v2 ktore blyszczalo swoja prostota i pomyslowoscia tworcow/graczy. Z mfo v3 bedzie podobnie po jakims czasie, i wkoncu zapomnimy o mfo v2 ktore dla wielu bylo swietna rozrywka.

  6. #6
    Legolass
    Konto usunięte
    v2 > v3
    Po wejściu w v3 mfo stanie się standardową grą przeglądarkową jak wszystkie inne w sieci nie to co v2, która jest unikalną grą.

  7. #7
    FeNoMeN-W2
    Konto usunięte
    Lego +1

  8. #8
    Eldoth-W2
    Konto usunięte
    W MF3 podoba mi się, że expienie wymaga używania tylko 2 klawiszy bez konieczności patrzenie się w monitor.
    Podobają mi się także umiarkowane ceny mikstur 5g za 1lv ----- znaczy chciałem napisać, podobały mi się , bo obecnie skoczyły do 20g....

    Pozdrawiam

  9. #9
    Dragoholix-W1
    Konto usunięte
    Oczywiście zgadzam się z Legolasem, ale mfo3 jest teraz ciekawsze i miejmy nadzieje, że będzie jedyna w swoim rodzaju.

  10. #10
    polik1-W1
    Konto usunięte
    Grafika nie oryginalna z Margonem, którego nie nawidzę

  11. #11
    Cytat Napisał polik1-W1 Zobacz post
    Grafika nie oryginalna z Margonem, którego nie nawidzę
    https://forum.my-fantasy.net/viewtop...=438263#438263

    Margonem po prostu wykorzystuje grafiki w tym samym formacie.

  12. #12
    malvina-W2
    Konto usunięte
    Mi się bardzej podoba MFO2 ale to też jest niezłe ;D

  13. #13
    Val Gaav
    Konto usunięte
    przecież ci z margo zawsze twierdzili że nic nigdy nie brali z rpgmarkera że wszystko sami zrobili

  14. #14
    Nie wiem co przez to rozumiesz. Nie jest tajemnicą, że korzystali z tilesetów (grafik) RPG Makera. Obecnie tworzą własne w tym samym formacie.

    MFO od 2005 roku korzysta z tilesetów RPG Makera (sam program nie jest wykorzystywany). Obecnie MFO jest na etapie zastępowania tilesetów autorskimi grafikami (co Margonem ma już za sobą).

  15. #15
    Val Gaav
    Konto usunięte
    oni tylko to mają nowego , przerobione grafiki i nic więcej , może coś się tam zmieniło bo z rok czasu tam nie zaglądałem

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •