Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o pomyśle ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na Tak ! :P

    12 66.67%
  • Jestem na Nie :C

    6 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Praca nad Mfo3 - informacje

  1. #1
    Firebite
    Konto usunięte

    Praca nad Mfo3 - informacje

    Cześć

    Mam taki nowy pomysł, którym jest dodanie do działu 'aktualności' tabeli informującej nas o tym - nad czym Administracja Mfo pracuje teraz i nad czym planuje pracować potem.
    Tabela znajdowała by się nad informacjami dotyczącymi ostatnich aktualizacji i nie zależnie od ich wprowadzania cały czas byłaby w tym samym miejscu.
    Same informacje ograniczałyby się do 2-3 zdań, bądź wymienienia ich od myślników(opcjonalnie mogłoby to wyglądać jak w cookie clicker, tyle że po Polsku i zoptymalizowane w kolorze i wielkości do rozmiarów działu).
    Zdjęcie : Nazwa:  Bez*tytułu.png
Wyświetleń: 317
Rozmiar:  48.0 KB
    ----------------------------------------------
    Osobiście byłbym zadowolony z takiego rozwiązania i mam nadzieję, że nie tylko ja. :P
    Myślę też, że gracze nie naciskali by tak na Administracje mając podane informacje o które tak to pytają.
    No i.. na pewno nikt nie mógłby zarzucić, że Admini się obijają, gdyby chodziło o większy update gracze wiedzieliby już dlaczego to tyle trwa, mając podane informacje w takiej właśnie tabeli. :P

    Raczej w tej sprawie nie ma dużo do roboty, więc jeśli pomysł przejdzie, to łatwość jego realizacji sprawia, że mógłby pojawić się równie dobrze dzień/tydzień po.

    Zapraszam do dyskusji i oceny pomysłu. :P

    Pozdrawiam. - Firebite

  2. #2

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    ale wtedy nie będzie niespodzianki tak jak z update devos :v

  4. #4
    Firebite
    Konto usunięte
    Ale nie każdy gracz zagląda na forum.
    A biorąc pod uwagę, że niektórzy prawie nie zwracają na nie uwagi, to jest to pewnie 50-70%.

    @Dorek - Nie wszystko trzeba pisać.
    Mogłoby to być zawarte np. jako '+Niespodzianka'. :P

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To wlasnie, jak sie zainteresuja, co bedzie nastepne, to wejda na forum i poszukają. Tak jak 90% zainteresowanych przed nimi.
    Bididididid!

  6. #6
    Firebite
    Konto usunięte
    Ja uważam, że jest takich osób mniej.
    Tym bardziej, że jeszcze nie dawno przed aktualizacją dużo osób czepiało się, że niby Administracja nic nie robi, a tak - wszystko jest na wyciągnięcie ręki i wygodniejsze, niż szukanie po forum. :P

  7. #7
    Po pierwsze to juz jest (linka od Antka)
    Po drugie, brak niespodzianki (zastanow sie, gdyby zastepowalo sie to "niespodzianka", ta tabela moglaby wygladac tak:
    1. Niespodzianka
    2. Niespodzianka
    3. Niespodzianka)
    Po trzecie administracja to tez ludzie, moga sie obijac, to wtedy nalezaloby napisac:
    1. Obijanie sie
    2. Obijanie sie
    3. Noridia
    Po czwarte nie widze sensu w informowaniu, nad czym trwaja prace, bo skonczyloby sie to ciaglymi pytaniami, kiedy to, a kiedy tamto

    Wiec jak widzisz, na nie

  8. #8
    Firebite
    Konto usunięte
    Ale i tak byłby już postęp!
    Skończyłoby się na pytaniach 'kiedy', a na razie są to pytania - 'co i kiedy'. :P

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Wątpię by się dało coś takiego zrobić. Czasami niby prostszy i szybszy ma być projekt A, ale uda się zrobić najpierw projekt B( bo w A wyskoczył jakiś paskudny błąd). I wtedy by była mała wojna "Bo miał być najpierw turniej potem nordia, a zrobiliście odwrotnie. Nie szanujecie graczy pvp", "Czemu są 2 rzeczy dla graczy pvp na liście podrząd. Nie szanujecie graczy pve, mamy się tu zanudzić."

    + Często wyskakują rzeczy które trzeba zrobić/ naprawić na już teraz. I rzeczy które by powodowały duże niepokoje, a okażą się kosmetycznymi zmianami. (Zmiany w eq. Gracz myśli o kataklizmie, a tu tylko się zmienia miejsce dropienia i nazwa)

    Więc po co taka lista która nic nie wnosi i niczego nie można być pewnym. Chyba tylko do kłótni.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •