Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Przepraszam was

  1. #1
    LeonFull
    Konto usunięte

    Przepraszam was

    PRZEPRASZAM WAS WSZYSTKICH ZA MOJE NAGANNE ZACHOWANIE

    Niniejszym mówię: przepraszam was, również elitę.

    Mówiłem 100 razy: trzeba się ze mną liczyć, słuchałem durnogrodu na temat że będę zawsze przegrywał, ale jednak się udało.
    Mówiłem 100 razy: nie będę tolerował prostactwa, obrażania innych i kontrolowania wszystkiego na siłę podcinając skrzydła. Nie toleruję więc tego. Mimo wszystko Was przepraszam.

    Nikt mnie nie słuchał, próbowałem zdewastować całe forum + skrzynki pocztowe co po niektórych.

    Było ciężko, Tomi nawet potrafi dać bana na adres ID, mam czasami wrażenie że to ruski agent. Informacje to oficjalnie wykluczyły. Ostatecznie się zmęczyłem i Was przepraszam.

    Co teraz? Teraz po całej swojej resocjalizacji, skasuje konto Brick Track i zrobię od nowa. Wg prawa MFO ,,zbanowani gracze mogą zacząć grać od nowa kasując poprzednie konto"... czy jakoś tak to szło. Moi wszyscy kumple zdecydowali się zrezygnować z gry, ale będę przesyłał wiadomości od nich.

    Dowiedziałem się także o tym że przez 1,5 dnia co mnie tutaj nie było przyjęliście do siebie dwóch nowych graczy. Osobe co postanowiła robić świetne outfity i osobe co miała dobry pomysł dot. igrzysk śmierci. Doceniam to.

    Jestem obrońcą praw graczy i będę to robił dalej. Tymczasem mam 2 tygodnie. Jeden na zmianę maila, drugi na usuwanie się konta.

    Na koniec hymn przeprosin:
    <dórzo pszeklenistf>
    Ok, ten hymn to żart.


    Jeszcze tu wrócę.

    - - - - - - - - - -

    Od siebie dodam że przegrałem gdyż zgodnie z planem B nie wysłałem 1000 wiadomości, bo ktoś mnie zatrzymał w tym
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 05-09-2015 o 04:15

  2. #2
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Zdewastowałeś mi forun

  3. #3
    Przeprosiny przyjete, a teraz zgodnie z zasadami moralnosci, IĆ Z TOND!

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Uff, dobrze że ktos Cię powstrzymał, mało mi komputer się nie przegrzał po włączeniu forum. Musiałem sformatować partycję i po zrobieniu 3 rollbacków udało mi się przywrócić go do stanu używalności :/ .. Następnym razem po prostu będę włączał MF tylko z dyskiem zewnętrznym, to nie będzie takich wielkich problemów.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2015
    Postów
    66
    a kto to w ogole jest? i dlaczego ja nie dostałem żadnej wiadomości? czuje sie pokrzywdzony...

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Katarsis Zobacz post
    a kto to w ogole jest? i dlaczego ja nie dostałem żadnej wiadomości? czuje sie pokrzywdzony...
    Bo nie jesteś z elity

  7. #7
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Nie przyjmuję przeprosin.
    Powinieneś już dawno dostać bana na IP, bo za 2 tygodnie znowu tu wrócisz i będziesz pisał te swoje głupoty, ewentualnie spamował w miastach w grze.
    Ile razy mozna powtarzac, ze on dostal bana na ip? Juz dawno. Przez ostatnie 3 dni to bylo tlumaczone conajmniej 5 razy...

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    @up

    Bramki proxy..?

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    az nie chce mi sie wierzyc ze on ma 14 lat ;d

  10. #10
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Dlatego wciąż tu jest? :P
    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Serw...ednicz%C4%85cy

  11. #11
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    jak trochę poczytałem te jego tematy, to przypomina mi kogoś, kto ma problemy z głową

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Dziękuję za spam. Zrobiło mi się miło na serduszko, gdy wszedłem rano do gry i ktos mi zostawił tyle wiadomosci .
    Bididididid!

  13. #13
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    https://www.poradnia-psychologiczna.com/

    Coś dla Ciebie xd Leon

    A tak na serio weź się ogarnij albo zrób coś ekstra ;p

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Ale Ty wysłałeś max. 100 wiadomości 6 graczom po 15, dobrze myślę? Chyba że siebie spamowałeś.

    - - - - - - - - - -

    No i polecam Ci Lew "Przedwiośnie" Bo komunista z Ciebie niezły.

  15. #15
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    aha
    ale to był Twój plan xd

    Wygrałeś chyba sam ze sobą ? Bo nikt nie czuje Twojej wygranej
    Leonku

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •