Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Temat: Tak, to znowu ja

  1. #1
    Leon Full
    Konto usunięte

    Tak, to znowu ja

    Znowu ja. Tak. Największy rewolucjonista w historii MFO. lcs, Lew, Brick Track.


    Nie, nie mam zamiaru słuchać że dostałem słuszne bany, słuszne minusy i wszystko za multi którego nie miałem, za własne zdanie i pisanie prawdy, chcę powiedzieć jaka jest prawda. Znowu nadeszło update a ja chcę sobie pograć, więc nie wyjdę stąd dopóki ktoś mnie do tego nie zmusi.

    Prawda jest taka że już w maju wysłałem adminowi, w postaci zdjęć dowody na to że nie mam multikonta ale admin przeczyta skrzynkę pocztową na forum? No chyba nie, więc zostałem znowu bez wejścia do gry. Tym razem jednak nie odpuszczę, bo ja i kamilwojbyk i mct i lolchomik chcemy sobie pograć.

    Więc, Adminie, zamiast oskarżać mnie o multikonto tylko dlatego że nasza współpraca jest super i nawet o 2:30 kolega się wymknie z domu aby napisać wiadomość, zobacz dowody na to że nie jesteśmy multikontami i odbanuj nas! My nigdy nic nikomu nie zrobiliśmy, mamy bana na cały rok, a nie chcę by te dowody trafiły na główne forum, gdyż delikatnie mówiąc... głupio wyszły. Jeżeli będzie trzeba to jednak zmusisz mnie abym wrzucił te dowody na forum.

    Tak, ludzie, mam dowody na niewinność, wracam do gry. Nie dostanę odszkodowania, gdyż admin napisał wyraźnie że nie zasłużył na to aby płacić za swoje błędy na końcu kodeksu karnego. Chcę sobie pograć jednak, wygrałem z elitą, a na moim koncie i koncie mojego jednego kolegi są rzeczy wycenione na 10mln golda. Droga elito... szach mat i cześć... (o ile admin się przyjrzy tym dowodom) , jakbyś nie wiedział adminie gdzie są dowody niewinności, to wysłałem je z nicku NML w maju bieżącego roku.

    Jeszcze tu wrócę. Chcę un-bana.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    A co to za problem pokazać dowody? Źle spreparowane?

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    A miałam nadzieję że jak zacznie się szkoła to wywieje dzieciaki...
    No nic. Wg regulaminu trzeba cię powitać i życzyć miłej gry Więc miłej zabawy do następnego bana.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Nie ma tu żadnej elity, o której ryczałeś z pięć lat temu dzień w dzień.

    Poza tym, Tomi czyta prywatne wiadomości. Jest opcja Poproś o potwierdzenie odebrania tej wiadomośc(sic!), dzięki której możemy zobaczyć datę oraz godzinę, o której odbiorca przeczytał wiadomość.
    To raczej nie pomoże, bo admin ma możliwość odebrania PW bez wysyłania potwierdzenia odebrania. Dodatkowo trzeba zauważyć że to "odebranie" nie jest równoznaczne z odczytaniem, jedynie wskazuje na wyświetlenie PW, a admin może go nie przeczytać w ogóle lub zostawić na termin którego sam nie zna.

  5. #5
    Leon Full
    Konto usunięte
    TM, a widzisz mnie odbanowanego? No właśnie.

    4 miesiące temu przesłałem adminowi dowody, przegapiłem up, event oraz kilka innych rzeczy. Mam dość. Chcę un-bana, bo nigdy nie byłem multi kontem.

    A 70kk to ja nie widziałem na oczy, nigdy takiej fortuny się nie dorobiłem. Nie kradłem żadnych pyłów, odnówek, więc przestań mnie posądzać o coś czego nie zrobiłem. We dwóch z kolegą mamy jedynie 10kk, o ile jeśli. Żadnych multi nigdy nie robiłem. Mam dosyć niesprawiedliwego posądzania mnie, chcę aby admin rozejrzał się po dowodach, które w maju mu wysłałem. Siedzę od 8 miesięcy na banie, ale nie będę udawał że mi się on należy. KamilWojByk, lolchomik, mct i ja to są 4 różne osoby.

    CHCĘ UN-BANA!!! Powtarzam! Chcę un-bana!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    A co to za problem pokazać dowody? Źle spreparowane?
    Być moze są to zdjęcia jego i jego kolegów.
    Nie dziwię sie ze nie chce ich wrzucać publicznie na forum.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leon Full Zobacz post
    TM, a widzisz mnie odbanowanego? No właśnie.

    4 miesiące temu przesłałem adminowi dowody, przegapiłem up, event oraz kilka innych rzeczy. Mam dość. Chcę un-bana, bo nigdy nie byłem multi kontem.

    A 70kk to ja nie widziałem na oczy, nigdy takiej fortuny się nie dorobiłem. Nie kradłem żadnych pyłów, odnówek, więc przestań mnie posądzać o coś czego nie zrobiłem. We dwóch z kolegą mamy jedynie 10kk, o ile jeśli. Żadnych multi nigdy nie robiłem. Mam dosyć niesprawiedliwego posądzania mnie, chcę aby admin rozejrzał się po dowodach, które w maju mu wysłałem. Siedzę od 8 miesięcy na banie, ale nie będę udawał że mi się on należy. KamilWojByk, lolchomik, mct i ja to są 4 różne osoby.

    CHCĘ UN-BANA!!! Powtarzam! Chcę un-bana!
    Nie chcę nic mówić, ale teraz nie zakładasz czasem multikont? Bo już 2 widzę.

  8. #8
    Leon Full
    Konto usunięte
    Nie chcę nic mówić, ale mam prawo do udowodnienia swojej niewinności, zanim po cichutku wprowadzicie ujemną reputację i znowu zaczniecie minusować ludzi. TAK! Elita ma plan że po cichutku wprowadzi ujemną reputację kiedy tu wrócę by mnie znowu zminusować. To wprowadzenie tylko plusów jest na pokaz.

    A dwa. Tak, to zdjęcia na których się znajdujemy ja i moi kumple. Nie chcę mi się ich pokazywać na publicznym forum.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie chcę nic mówić, ale mam prawo do udowodnienia swojej niewinności, zanim po cichutku wprowadzicie ujemną reputację i znowu zaczniecie minusować ludzi. TAK! Elita ma plan że po cichutku wprowadzi ujemną reputację kiedy tu wrócę by mnie znowu zminusować. To wprowadzenie tylko plusów jest na pokaz.
    Nie chcę nic mówić, ale to się chyba fachowo psychoza nazywa: https://pl.wikipedia.org/wiki/Psychoza

    A dwa. Tak, to zdjęcia na których się znajdujemy ja i moi kumple. Nie chcę mi się ich pokazywać na publicznym forum.
    Dobry plan. Idę zakładać multi, a w razie czego wcisnę adminowi jakieś zdjęcie

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Zdjęcia osób nie są najmniejszym dowodem, jeżeli nie da się udowodnić połączeń między daną osobą ze zdjęcia a kontem w grze.

    Dodatkowo, jeżeli dane osoby nie są poinformowane o danej sytuacji, jest to rozpowszechnianie wizerunku danej osoby bez jej zgody, co podchodzi pod kodeks karny.
    Twoje szczęście, że przed 13 rokiem życia nie odpowiadasz karnie... A szkoda.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Zdjęcia osób nie są najmniejszym dowodem, jeżeli nie da się udowodnić połączeń między daną osobą ze zdjęcia a kontem w grze.

    Dodatkowo, jeżeli dane osoby nie są poinformowane o danej sytuacji, jest to rozpowszechnianie wizerunku danej osoby bez jej zgody, co podchodzi pod kodeks karny.
    Twoje szczęście, że przed 13 rokiem życia nie odpowiadasz karnie... A szkoda.
    Hola hola, nie rozpędzaj się bo przesadzasz.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Na pewno tomi rozpatrzyl lub rozpatrzy nadesłane mu zdjęcia, i jeśli dalej jesteś zbanowany to dowodzi tylko ze ban ci się należy. Takie tematy nic nie wnoszą a tym bardziej nie przyczyniają się do twojego odbanowania.

  13. #13
    Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Zdjęcia osób nie są najmniejszym dowodem, jeżeli nie da się udowodnić połączeń między daną osobą ze zdjęcia a kontem w grze.

    Dodatkowo, jeżeli dane osoby nie są poinformowane o danej sytuacji, jest to rozpowszechnianie wizerunku danej osoby bez jej zgody, co podchodzi pod kodeks karny.
    Twoje szczęście, że przed 13 rokiem życia nie odpowiadasz karnie... A szkoda.
    Jakbyś chciał wiedzieć zdjęcia dowodowe zrobione i udostępnione zostały za zgodą moich kumpli.
    A już mam 14 lat. Co ty myślisz że ja się nie starzeje?

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leon Full Zobacz post
    Jakbyś chciał wiedzieć zdjęcia dowodowe zrobione i udostępnione zostały za zgodą moich kumpli.
    A już mam 14 lat. Co ty myślisz że ja się nie starzeje?
    Oj, to więzienie czeka Twoich rodziców (bo oni odpowiadają, gdy latorośl ma 13-17? lat). Przeproś mamę z góry.

    Dalej nie wiem, jak zdjęcia 4 przypadkowych osób udowadniają, że dane osoby są właścicielami kont

  15. #15
    Leon Full
    Konto usunięte
    zdjęcia dowodowe zrobione i udostępnione zostały za zgodą moich kumpli.

    Umiesz czytać?
    A to nie tylko są zdjęcia osób. Na tych zdjęciach coś jeszcze jest, co ostatecznie udowadnia że one są właścicielami kont.

    ___________________________________________

    To jest właśnie dowódca elity. Nie potrafi pogodzić się z tym, że ODKRYŁEM że to on, nie ADIHC1 jest dowódcą elity! Że się poddał! Że wygrałem z elitą i że gdyby nie elita mógłbym teraz grać jako dobrze znana osoba! Ale ja wrócę do gry (co będzie tylko dobiciem elity i ostatecznym zwycięstwem) i będę bronił sprawiedliwości. To jest właśnie to, co robię! Jak powrócę do gry zrobię wszystko byśmy znowu usłyszeli nowy hymn REWOLUCJI! Nie zatrzymasz mnie musaraj, mam jednoznaczne dowody.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •