Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Temat: Tak, to znowu ja

  1. #31
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Mogę zostać członkiem elity ?

  2. #32
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leon Full Dewastator Zobacz post
    Nie dam się obrażać. Nie zamykajcie jednak, mam ważne info dot. adminów i elity.

    Okazuje się że elita dowodzona przez musaraja współpracuje z adminami. Jaki admini mają w tym interes? A to jest akurat proste. Kontrola gry. Elita pomaga w stabilizacji gry, a jak nic się nie zmienia, to łatwiej jest kontrolować grę, nie? Elita jest stałą paczką, do której nikt nie jest wpuszczany, każdy kto chce się przebić jest wyzywany od no-nameów i randomów. Każdy kto się przebija trochę mocniej... jest banowany. Można udawać że banowanie jest powolne, ale ja wiedziałem z góry jak skończę gdy weszedłem na forum. Tym razem jednak nie kończę, One Click Proxy czyni cuda.

    Daję póki co ostrzeżenie: 48h na odbanowanie mnie na koncie Brick Track i odbanowanie kamilawojbyk, mojego kumpla, od 18:07 dnia 5 września 2015 roku włączam plan B w życie.
    1. Elita? A kto to taki?
    2. Uwierz mi,że Twoje "groźby" skierowane w stronę adminów,żadnego rezultatu nie przyniosą a mogą tylko pogorszyć sprawę

  3. #33
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Pewnie wbijaj :P

    HAhaha xd
    48h czekamy :P

    Przekierowuje sprawe do adminów xd

  4. #34
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    zamknijcie ten temat, bo tyle samo wniesie, co poprzednie. nawet czytać się nie chce, bo ciągle jedno i to samo

  5. #35
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    zamknijcie ten temat, bo tyle samo wniesie, co poprzednie. nawet czytać się nie chce, bo ciągle jedno i to samo
    To nie czytaj, mnie sprawa interesuje.

  6. #36
    Admini kontroluja gre :O ktos wiedzial? Benefit, wszystko sie wydalo, ladnie to tak pomagac administracji w ogarnianiu ich wlasnej gry? Zawiodlem sie na elicie, mysle ze w takiej sytuacji wprowadzenie planu B to koniecznosc. Rada w eterni wszystkiego sie dowie, na znak protestu 90% mieszkancow tego miasta zacznie masowo popelniac bledy ortograficzne, chyba ze sie wszyscy poddacie. Strzezcie sie, koniec swiata jest bliski, nordii nie bedzie

  7. #37
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael [odzyskano] Zobacz post
    Mogę zostać członkiem elity ?
    Nie.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Nie.
    Nie cb pytałem.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    [QUOTE=Daję póki co ostrzeżenie: 48h na odbanowanie mnie na koncie Brick Track i odbanowanie kamilawojbyk, mojego kumpla, od 18:07 dnia 5 września 2015 roku włączam plan B w życie.[/QUOTE]
    To mamy rozumieć, że ta cała postać brick coś tam był w topce?

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    To mamy rozumieć, że ta cała postać brick coś tam był w topce?
    Nie była d;

  11. #41
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    brick track to największy spamer tej gry :P

  12. #42
    sieje ferment jak Stonoga

  13. #43


    Chyba już wystarczy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •