Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Widok żetonów

  1. #16
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    ty za dużo hajsu masz

    - - - - - - - - - -

    https://gyazo.com/5f21378c5c9f75c61b5dc855bf1db679
    u mnie po prawej jest miejsce

  2. #17
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Nie po to mi to tomi naprawiał żeby teraz popsuć xD
    Poza tym 100k+ i już nie ma miejsca.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #18
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jest. mam *00k jak robie ten screen :P

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    aby elementy paska były na swoim miejscu kwota gracza nie mogłaby przekraczac wartosci 999 G jesli posiadałaby 100-999 żetonów

    Ostatnio edytowane przez adamekch ; 26-08-2015 o 22:05

  5. #20
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    przesuń ten obrazek golda to zmieści się na XXXX żetony . wątpie by ktoś mial powyżej 9999
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 26-08-2015 o 22:07

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    każda ma ikonke
    mylił bys ene i zety jak by ich nie było

  7. #22
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    przesuń nie usuń . .

  8. #23
    Cytat Napisał adamekch Zobacz post
    aby elementy paska były na swoim miejscu kwota gracza nie mogłaby przekraczac wartosci 999 G jesli posiadałaby 100-999 żetonów

    100k golda więcej i już się nie mieści.
    Nie widzę sensu dodawania widoku żetonów. Jest to szczególnie szkodliwe dla nowych graczy, gdzie większa liczba "dziwnych" dla nich wartości przekłada się na możliwe trudności w sprawnym i szybkim zrozumieniu podstaw, gdzie żetony taką podstawą nie są i są znaczące dopiero w okolicach Eliar.

    Prędzej widziałbym nowy widżet z kompaktowym widokiem wybranych przez siebie statystyk, przedmiotów czy zmiennych (np. licznik potworka do osiągnięć) i innych przeróżnych wartości jakie sobie wybierzemy.

    Lub prościej:
    Dodać do widżetu Użyj Przedmiotu możliwość dodania widoku przedmiotów nieużywalnych - tylko do naszego podglądu.

  9. #24
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Za 2? Upki będzie możliwość posiadania ponad 10k żetonów, a i pewnie kilkadziesiąt mln golda na koncie to nie będzie wyczyn. Więc żeby żetony się zmieściły trzeba by wywalić ilość graczy online i przenieść zegar/dziennik gdzieś indziej. Nie wiem czy to przenoszenie jest warte zabawy.
    Szczególnie że jak zauważył koridor zaciemniałyby żetony tylko obraz nowym + ta informacja dużo w życiu większości graczy nie zmienia (podobnie jak liczba osób online;p)
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #25
    Nie mniej w grze istnieja trzy waluty (pomijajac zdjecia cyckow), z czego dwie z nich maja swoje miejsce na pasku, tylko zetony sa osamotnione w zakladce "przedmioty". Osobiscie chcialbym miec zetki na tym pasku, ot dla informacji.

    Jak juz tak sie licytujecie co jest wazniejsze na pasku, to moim zdaniem gold i energia wystarcza. Energia do walki, zloto do zakupow, za mfy sa uslugi, gdzie spokojnie mozna przeniesc ich wartosc, liczba graczy online jest tak przydatna jak zegar (nikt nie ma wlasnego na pasku windowsa), dziennik mozna wrzucic do profilu (o ile teraz go tam nie ma).

  11. #26
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Jestem na tak.

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wolę widzieć zegar i liczbę graczy online, niż ilość żetonów. Stan żetonów sprawdza się rzadko, a 2 kliknięcia nie bolą.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Kiedyś to proponowałem, admin był kategorycznie NIE więc tego raczej nie będzie. Zwracałem też problem na sytuację, że gdy się żetonów nie posiada nie można tego stwierdzić (nie występuje item z liczbą sztuk = 0) więc nie jest wyświetlany i niektórzy są zagubieni bo nie wiedzą czy żetonów nie mają czy nie mogą znaleźć tej informacji. Dlatego proponuje by item dot. żetonów zawsze był wyświetlany, łącznie z liczbą sztuk 0 i najlepiej w pogrubionej czcionce i na górze listy.

  14. #29
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ja bym dał za ten dziennik. W sumie nigdy nie klikałem dziennika z tamtej strony, zawsze przez profil.
    Bididididid!

  15. #30
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Ja bym dał za ten dziennik. W sumie nigdy nie klikałem dziennika z tamtej strony, zawsze przez profil.
    Ja zawsze klikam ten dziennik Zegara też używam. Chyba najlepiej jak każdy będzie sobie mógł ustawić to co chce. Ale na to sobie pewnie poczekamy.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •