Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Expienie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2015
    Postów
    3

    Expienie

    Witam mam 26 poz. i niewiem jak najszybciej expic do 30 poz. a nastepnie od 30 do 40?

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wg mnie najbardziej się opłaca expić na 2x Goblin. A od 30 do 40lv 100 eny na zrespienie gryfa, a reszta na zwieszonym moście.

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Zrób antymaga na 30 lvlu (dużo magdefa w bazie), zabij przeklętą nimfę i resp wampirzyce. Do 40 lvla najlepszy exp. Najlepiej jak je wymieniasz, albo masz pomocnika, który odda ci drop.
    @Nie zapomnij potem wyrównać defów.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Zależy czy chodzi o szybkość, czy opłacalność expienia.
    Najszybciej będzie wybierać potwory odpowiadające poziomem - najpierw Lwy, potem słuszny przeskok jest chyba dopiero na te Wampiry/ Wilcze Sługi.

    Najopłacalniej prawdopodobnie zacząć od respienei gryfa, ciągle gryfa, w międzyczasie rzeczywiście zwiększanie obrony magicznej oraz przejście na Syreny oraz polowanie na Błotnistą Czaszkę (polecam atrybuty Lód i Ziemia).

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2015
    Postów
    3
    Dobra dopracujeswoje pytanie jestem wojem na 26 lvl i chcialbym jak najszybciej nabic 30 bo dopiero wtedy pokonam minotaura i zeby sie jak najbardziej oplacalo

    - - - - - - - - - -

    do urkaden zamierzam isc dopiero na 30 lvl

  6. #6
    Cytat Napisał BombDoge Zobacz post
    Dobra dopracujeswoje pytanie jestem wojem na 26 lvl i chcialbym jak najszybciej nabic 30 bo dopiero wtedy pokonam minotaura i zeby sie jak najbardziej oplacalo

    - - - - - - - - - -

    do urkaden zamierzam isc dopiero na 30 lvl
    Jeśli chcesz jak najszybciej bez większym wymagań zysku golda to lis x2. Później wampiry x2/3

  7. #7
    Albo lisy (nie ukrywam rozpaczy) albo na moscie te szalone skrzaty. Tylko ze jak na moscie to w rekawicach, wiec utrudnienie + koszta wzgledem innych expowisk gdzie mozesz uzywac goblinowego miecza. Jezeli uzywasz miecza to idz zabic banitow (zadne wyzwanie z mieczem na 25%) i wtedy na pojedyncze cosie (zapomnialem nazwy) w lochach. Zdaje sie ze powinien byc lepszy exp.

    Ps. Tez tak masz ze Twoja postac wydaje Ci sie byc beznadziejnie slaba? Ja tak mialem na tym poziomie :/

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ze złymi statami bedziesz musial bic slabsze potwory. Ja ogolnie jestem za tym, ze fabułe najlepiej przechodzi się z przekokszonymi obronami .
    Bididididid!

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    albo Król'iki :P

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    fabułe najlepiej przechodzi się z przekokszonymi obronami .
    bo w sumie taka prawda :P

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •