Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Igrzyska, saboty -> propozycja rozwiązania

  1. #16
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    ostatnio jest ich mniej . byś chodziła byś widziała

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ja jestem za tym, żeby karać tych, którzy robią to celowo i nagminnie. Takie karanie pokaze innym, którzy też chcieli sabotować (czy robić cokolwiek innego "złego"), żeby tego nie robić. Tak naprawdę wszelkie te zabezpieczenia "antysabotowe" byłyby niepotrzebne (acz przydac sie moga), gdyby był panel GMa. Obsadzić ogarnięte osoby jako GMów, którzy przeglądaliby raporty i zapewniali sabotom czasowy odpoczynek od Igrzysk (albo nawet gry). Jestem przekonany, że saboty byłyby wspomnieniem. Można nawet wyznaczać osoby z ramienia administracji, które podczas walk na is pisałyby wiadomosci ostrzegawcze do graczy - jako ostrzezenie (ew. po rozlanym mleku i skonczonych zawodach).

    Tak naprawdę wszystko w grze da się zakazać, o ile będzie ktos (lub cos) co bedzie skutecznie karać za przewinienia.
    Bididididid!

  3. #18
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Ja jestem za tym, żeby karać tych, którzy robią to celowo i nagminnie. Takie karanie pokaze innym, którzy też chcieli sabotować (czy robić cokolwiek innego "złego"), żeby tego nie robić. Tak naprawdę wszelkie te zabezpieczenia "antysabotowe" byłyby niepotrzebne (acz przydac sie moga), gdyby był panel GMa. Obsadzić ogarnięte osoby jako GMów, którzy przeglądaliby raporty i zapewniali sabotom czasowy odpoczynek od Igrzysk (albo nawet gry). Jestem przekonany, że saboty byłyby wspomnieniem. Można nawet wyznaczać osoby z ramienia administracji, które podczas walk na is pisałyby wiadomosci ostrzegawcze do graczy - jako ostrzezenie (ew. po rozlanym mleku i skonczonych zawodach).

    Tak naprawdę wszystko w grze da się zakazać, o ile będzie ktos (lub cos) co bedzie skutecznie karać za przewinienia.
    Więcej raczej się napisać w tej sprawie nie da. Co do osób wyłapujących sabotażystów,to przydałoby się też aby była jakaś osoba wyznaczona od igrzysk i bycie na nich ONLINE. No i powtórzę to co kolega wyżej,jeśli kary będą surowe saboty pójdą w zapomnienie. To powinno wejść.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    ja bym mógł na iś jestem praktycznie co tyg ;D

  5. #20
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Dorek - GM, którego potrzebuje MFO.

    Pomijając fakt, że tych osób trzeba by było obsadzić w liczbie mnogiej, zdecydowanie, najlepiej by kilku było obecnych jednoczesnie.
    Bididididid!

  6. #21
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie trzeba żadnego pilnowacza. Sabotowana drużyna przecież może zgłosić swój raport, bo wie najlepiej czy była sabotowana czy nie.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Dorek - GM, którego potrzebuje MFO.

    Pomijając fakt, że tych osób trzeba by było obsadzić w liczbie mnogiej, zdecydowanie, najlepiej by kilku było obecnych jednoczesnie.
    a jak xD

  8. #23
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nie trzeba żadnego pilnowacza. Sabotowana drużyna przecież może zgłosić swój raport, bo wie najlepiej czy była sabotowana czy nie.
    Też prawda, natomiast naturalnie tacy "pilnowacze" mogą się przydać, a na pewno nie zaszkodzą (biorąc pod uwagę brak praw, a jedynie "fejm"). Natomiast w tym momencie bysmy maksymalizowali mozliwosc wyłapania takich grajków, bo gracze a to mają w dupie/a to zapomną/a to odpuszczą/stracą neta/odłożą na później/będą się spieszyć...

    Nie mniej, nawet jeżeli Ci "pilnowacze" nie weszliby (a pewnie nie wejdą), musi istnieć ktos (lub cos) co będzie karać. A do tego daleka droga - przede wszystkim nie wiadomo jaką politykę wobec tego zastosuję administracja, jak zaplanuje zapobiegać i kto będzie karać. Nie mniej, uwazam osobiscie, że to musi być punkt wyjscia - wpisanie w zestaw kar i respektowanie tego bez lub z ostrzeżeniami - tylko wtedy gracze się nauczą, bo przecież co nie jest zabronione, jest dozwolone.
    Bididididid!

  9. #24
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Obawiam się, że administracja to oleje.
    Już kiedyś był temat o sabotach i tomi napisał, że dla niego one są ok.

    Niemniej sam wolałbym coś co wyeliminuje saboty. Mam nadzieję, że nie będzie naciągań typu: doszedł do mnie 50lvl, to na pewno sabot nasłany przez przeciwników

  10. #25
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    jak już tomi napisał igrzyska to nie turniej TvT, także akceptowania pomocy nie będzie, a saboty to pewien rodzaj gry, w końcu i tak zwycięzca może być jeden, nie?
    nie wiem na co ten ból rzyci, skoro adminowi pasują saboty, a większość graczy z nich korzysta, to znaczy, że raczej ich nie zlikwidują :P

  11. #26
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale system antysabotowy jednak wszedł, więc tak wszystkiego nie negujcie dopóki Tomi się nie wypowie.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    ale tak patrzeć to żaden antysabot nie pomoże zawsze coś wymyślą by sabotować

  13. #28
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Szkoda czasu na to.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  14. #29
    Antysabot byl potrzebny jak kotu drugi ogon. Dla mnie te cale zue saboty to rowniez "czesc gry", chociaz nigdy nie sabotowalem. No ale jak tylu osobom przeszadzaja to robcie cos z tym. Pilnowacze ok, glosy widowni nie ok, widownia to rowniez saboty.

  15. #30
    Rebellious
    Konto usunięte
    Już nikt nie sabotuje, znalazło się rozwiązanie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •