Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zniesieniem tych ograniczeń?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 62.67%
  • Nie

    28 37.33%
Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 235

Temat: Bójki

  1. #31
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ale zrozumcie, że dalej można atakować słabszych. Ale widzę, że walk z 20% niższym poziomem już się boicie tak samo jak walk z równymi
    Trochę naiwnie myślisz, że głównym powodem atakowania niższych lvli było "bo są słabsi". Ja przypomnę jak to wygląda z mojej strony:
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    A dla mnie chore jest, że teraz taki 40 poziom może wołać mnie do pomocy ze smokiem mroku, a gdy usłyszy odmowę, zacznie mnie bezkarnie wyzywać - a ja nie mogę go utemperować bójką. Mam jeszcze komfortu o tyle, że mam postacie na dosyć sporej rozpiętości lv, ale dla mnie to jednak spory minus i ochrona niepokornych.
    Jak taki 10 lv pisał "daj złoto" "nie dam" "o ty cioto, twuj stary to antek" to sie po prostu zagryzało zęby i myślało "wbije 25 lv i przyjdzie na kobre to oberwie". Teraz się myśli "wbije 55 poziom... ehh... moze lepiej dam mu to złoto"
    Ja nie mam żadnego interesu w atakowaniu jakiegoś 53 poziomu (bo od tego mogę atakować), dlatego mniejszych poziomów nie atakujęi raczej nie będę miał okazji. To te niższe są zazwyczaj bardziej niepokorne.

  2. #32
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Ale jest róznica nowy gracz ktory ledwo wbil 65 a gracz ktory juz ma 67 i siedzi w grze przeszlo kilka lat xd
    Ale w PVP nie od razu walczy się z najlepszymi graczami. Po to masz ligi.

  3. #33
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ja jakoś nie kupuję milionów MF, a sobie radzę.
    Nie kupujesz milionów MF? A kto ciągle jęczy, że MFy za drogie, bo wcześniej kupował tysiące taniej? Kto wbił 65 lv pierwszego dnia po upku? Pewnie bez MF to zrobiłeś?

    Radzisz sobie? A kto co chwila jęczy, że wojownik jest za mocny? xd

  4. #34
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jeszcze dodam że piszą groźbami . nie pomożesz to zabije ci rodzinne itp. to co nie mogę sobie go zabić za to co mi piszę tak ? patrząc na żywo to bójka może być 10 latek z 20 latkiem uczciwe ? nie .

  5. #35
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Ale w PVP nie od razu walczy się z najlepszymi graczami. Po to masz ligi.
    yhym juz widze te ligi
    Jak teraz zetony leca za kazdą walke to raczej nie będą sie ludzie pchać wysoko.

    Ja mam +1 - +3. Możesz przejrzeć moje raporty.
    Znajdz mi osobe z 65 lvl ktora ma wsyzstkie fajne zdolnosci i eq uni na 65 i oczywiscie nie jest czyims multi itp.

  6. #36
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dorek Zobacz post
    jeszcze dodam że piszą groźbami . nie pomożesz to zabije ci rodzinne itp. to co nie mogę sobie go zabić za to co mi piszę tak ? patrząc na żywo to bójka może być 10 latek z 20 latkiem uczciwe ? nie .
    Po prostu olej

    A dla mnie chore jest, że teraz taki 40 poziom może wołać mnie do pomocy ze smokiem mroku, a gdy usłyszy odmowę, zacznie mnie bezkarnie wyzywać - a ja nie mogę go utemperować bójką. Mam jeszcze komfortu o tyle, że mam postacie na dosyć sporej rozpiętości lv, ale dla mnie to jednak spory minus i ochrona niepokornych.
    A mnie wtedy molestują o pomoc w bójkach.

  7. #37
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    no chyba po to masz medal pomocnika ? więc się nie dziw. co do olewania ja jestem osobą co nie toleruje żartów i gróźb co do rodziny więc wiesz.

  8. #38
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post

    A mnie wtedy molestują o pomoc w bójkach.
    Po prostu olej
    A więc olewamy, że Cię molestują o pomoc, to Twój problem, było nie wydawać tysięcy MF na wbicie poziomów, wiedziałeś na co idziesz, żyj z tym. Ta gra ma pewne zasady, zaakceptowałeś je zakładając konto, uczyłeś się je i zaczynałeś rozumieć wbijając kolejne poziomy, to że nie chciało Ci się tego robić nie znaczy, że teraz masz je natychmiast zmieniać.

  9. #39
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    co komu szkodzilo to ze straci 60sek na bojke ? i ma 60 min obrony co kosztuje 5mf czyli ma tak jakby 400k za 1 min roboty ?
    Wystarczy żę z wiekowego lasu wyłączyli bojki bo byly płacze a teraz co ? Wcale takich duzych nie bylo i po co te zmiany ? po to żeby dalej siedziec i nic nie robic w devos ??

    Była kiedys propozycja czaszek czy czegos tam moglo to wejsc.
    Albo chyba nawet ty proponowales bojki wszędzie czy cos takiego


    A mnie wtedy molestują o pomoc w bójkach.
    3 rang pomocnikow to nic w tym dziwnego ze do Cb pisza o pomoc.

  10. #40
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    co komu szkodzilo to ze straci 60sek na bojke ? i ma 60 min obrony co kosztuje 5mf czyli ma tak jakby 400k za 1 min roboty ?
    Wystarczy żę z wiekowego lasu wyłączyli bojki bo byly płacze a teraz co ? Wcale takich duzych nie bylo i po co te zmiany ? po to żeby dalej siedziec i nic nie robic w devos ??
    pięknie powiedziane . aż dam reputa

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Znajdz mi osobe z 65 lvl ktora ma wsyzstkie fajne zdolnosci i eq uni na 65 i oczywiscie nie jest czyims multi itp.
    Ja mam 66, wszystkie zdolności, eq uni na 65 i nie jestem multi.

  12. #42
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Ja mam 66, wszystkie zdolności, eq uni na 65 i nie jestem multi.
    To fajnie masz

  13. #43
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    3 rang pomocnikow to nic w tym dziwnego ze do Cb pisza o pomoc.

    Zawsze zapominacie o 2 pierwszych osobach z tego rankingu, którzy nagminnie olewają graczy.



  14. #44
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Zawsze zapominacie o 2 pierwszych osobach z tego rankingu, którzy nagminnie olewają graczy. ]
    Jest też druga opcja - do nich też spamują, ale oni o to nie płaczą na forum

  15. #45
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Ja mam 66, wszystkie zdolności, eq uni na 65 i nie jestem multi.
    Chodzi o nową osobe ktora gra a nie o kogos kto gra przez kilka lat.
    Co ma robic gracz jak wbije 65 i nie ma kasy na eq/ zdolnosci itp. Siedziec przez rok/ 2 w devos i expic codzienie to samo ? żeby potem jak zdobedzie pograc chwile powalic i tyle?. Na is nie pojdzie bo ustawione/ tvt nie powalczy bo nie ma itp.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •