Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zniesieniem tych ograniczeń?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 62.67%
  • Nie

    28 37.33%
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 235

Temat: Bójki

  1. #16
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale zrozumcie, że dalej można atakować słabszych. Ale widzę, że walk z 20% niższym poziomem już się boicie tak samo jak walk z równymi

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    Nie, dosyć już zakompleksionych gimbów atakujących o 30 niższe poziomy na Uroczej Polanie po to, by się dowartościować. Ta epoka odeszła raz na zawsze.
    Dokładnie.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jeśli nie zostanie to zmienione ja kończę grę. kiedyś jak zaatakowałeś 30 lv mogło być fajne tvt 4v4 3v3 itp. jedyne tvt jakie jest teraz to iś które są co tyg. wy tam płaczecie że spamią. Ojejku! to se dodaj do ignorowanych albo zamykaj chat . . . takie trudne ? tyle ode mnie .

  4. #19
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Jeśli nie zostanie to zmienione ja kończę grę. kiedyś jak zaatakowałeś 30 lv mogło być fajne tvt 4v4 3v3 itp. jedyne tvt jakie jest teraz to iś które są co tyg. wy tam płaczecie że spamią. Ojejku! to se dodaj do ignorowanych albo zamykaj chat . . . takie trudne ? tyle ode mnie .
    Dokladnie najlepsze tvt robi się własnie z bojek xd

  5. #20
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jeszcze dodam że iś jest ustawione więc takie tvt to tam . . a teraz osłabienie bójek robi że będzie mniej tvt. a dla mnie najbardziej interesujące jest właśnie tvt a nie pvp. . w pvp liczy się teraz tylko eq. a w tvt trzeba jeszcze pomyśleć

  6. #21
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A czy ktoś Wam zabrał TvT? Nie. Boicie się sprawiedliwych walk.

    Wielcy bójkowicze, którzy całe życie siedzą na minimalnym ranku, a potem się dziwić, że w pvp nie ma kto walczyć skoro wolicie lać słabszych.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A czy ktoś Wam zabrał TvT? Nie. Boicie się sprawiedliwych walk.

    Wielcy bójkowicze, którzy całe życie siedzą na minimalnym ranku, a potem się dziwić, że w pvp nie ma kto walczyć skoro wolicie lać słabszych.
    bo PvP to nuda . . wygrywa ten co dowala miliony Mf. a w tvt musisz pomyśleć. tvt mnie tu przytrzymuje więc jak ma być ograniczone to ja odpadam .

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Ja na bójkach zarabiam na naprawe eq, bo mi szkoda teraz tych 1.4k żetonów żeby sprzedawać odnówki.
    czy ty musisz cały czas podniecać się, że masz 1,4k żetonów? to jest denerwując, a po za tym to żaden wyczyn.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2011
    Postów
    24
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Mnie za to gracze męczyli o pomoc w bójkach z wyższymi levelami, a teraz jak ręką odjął. Jedna z najlepszych zmian w tej grze
    Nic dodać, nic ująć... Antek ujął to idealnie!

  10. #25
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    w pvp na 65 wygra ten co ma lepsze eg ( +6 + 7) ktos z normalnym +0-/+3 nie ma raczej szans. xd

  11. #26
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Nuta Zobacz post
    Nic dodać, nic ująć... Antek ujął to idealnie!
    idealne ? chyba żałosne .

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    a w tvt musisz pomyśleć.
    XD. Zwłaszcza w walkach z niedoświadczonymi graczami.

    bo PvP to nuda . . wygrywa ten co dowala miliony Mf
    Czyli przyznajesz, że jesteś cienki i boisz się walki z równymi sobie. Ja jakoś nie kupuję milionów MF, a sobie radzę.

  13. #28
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Czyli przyznajesz, że jesteś cienki i boisz się walki z równymi sobie. Ja jakoś nie kupuję milionów MF, a sobie radzę.
    Ale jest róznica nowy gracz ktory ledwo wbil 65 a gracz ktory juz ma 67 i siedzi w grze przeszlo kilka lat xd

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    w pvp na 65 wygra ten co ma lepsze eg ( +6 + 7) ktos z normalnym +0-/+3 nie ma raczej szans. xd
    Ja mam +1 - +3. Możesz przejrzeć moje raporty.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    XD. Zwłaszcza w walkach z niedoświadczonymi graczami.


    Czyli przyznajesz, że jesteś cienki i boisz się walki z równymi sobie. Ja jakoś nie kupuję milionów MF, a sobie radzę.
    bardziej mi chodzi o tych co pomogą.
    Ja słaby w pvp ty słaby w tvt wszystko jasne

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •