Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zniesieniem tych ograniczeń?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 62.67%
  • Nie

    28 37.33%
Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 235

Temat: Bójki

  1. #1
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609

    Bójki

    Proponuje przywrócić stare bójki bez ograniczeń .
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 15-08-2015 o 20:08

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Nie wiem, ale wiem, że się z Tobą zgadzam ;p

  3. #3
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Nie, dosyć już zakompleksionych gimbów atakujących o 30 niższe poziomy na Uroczej Polanie po to, by się dowartościować. Ta epoka odeszła raz na zawsze.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    Nie, dosyć już zakompleksionych gimbów atakujących o 30 niższe poziomy na Uroczej Polanie po to, by się dowartościować. Ta epoka odeszła raz na zawsze.
    od tego są bójki

  5. #5
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    To wyjdź na podwórko, wyskocz do kolesia starszego o 10 lat i będziesz miał pełną swobodę działań.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    To wyjdź na podwórko, wyskocz do kolesia starszego o 10 lat i będziesz miał pełną swobodę działań.
    nie porównuj świata realnego z grą.a tak po za tym 30 lv może zaskoczyć odbiciem nie raz już tak było.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 15-08-2015 o 11:39

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał dorek Zobacz post
    od tego są bójki
    Bójki też są od tego by "dorwać" gracza który kisi rank zakupiony u kolegów.
    Wasze bicie osoby z lev o 30 mniejszym jest wkurzająca, bo zaatakowana osoba spamuje wiadomościami do innych graczy i wyzywa jeśli jej nie pomożesz.
    Wiem że to fajnie sobie za hita 2k na nowym zarobić, ale znajdźcie sobie w grze jakieś wyzwanie.

    PS: Ciekawe jak to będzie wyglądać na igrzyskach... Czy też będzie limit poziomowy walk.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #8
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    ja nie bije słabszych bez powodu. na każdego coś mam który zostanie prze ze mnie zaatakowany.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    To już lepiej zrobić jakąś różnice lvli, żeby móc zaatakować. Bo jak ja czytałem płacze osób z 2lvle niższym no to nie jest takie znęcanie się.

  10. #10
    Czyli moge sobie teraz expic wrozbite bez konsekwencji, bo nikt 50 up nie podejdzie na kobre, czy ogra. Jak przyjdzie nizszy to go postrasze ze bede lapal i da rem... dlaczemu?

    I zgadzam sie z dorkiem (chociaz nie do konca, ja atakowalem bez powodu :P), jak jakis lobuz bedzie mnie wyzywac, naturalnym jest ze zechce go przytemperowac. A ignora nie dam bo by mi nie starczylo slotow na igrzyska :3

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Ja na bójkach zarabiam na naprawe eq, bo mi szkoda teraz tych 1.4k żetonów żeby sprzedawać odnówki.

  12. #12
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    bojki były zawsze spoko Już i tak kiedyś zepsuli je w 50% a teraz dobili jeszce 30 % psucia xd
    Ta gra upada coraz niżej xd

    Co sie komus dzieje jak sobie zginie i straci tam 5 eny ( 15min) czy kilka min na podejscie znowu ?

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mnie za to gracze męczyli o pomoc w bójkach z wyższymi levelami, a teraz jak ręką odjął. Jedna z najlepszych zmian w tej grze

  14. #14
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Jedna z nagorszych zmina w tej grze.
    Poza tym jak raz zginie to potem przez 60 min ma ochrone co wystarczy w zupelnosci na wyexpienie 400 eny lub wymiane minie bossow.

  15. #15
    Jak dla mnie powinno zostać jak jest, a co do najgorszych zmian to jest długa lista, ale tej zmiany w nią nie można wpisać.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •