Zobacz wyniki ankiety: Czy Astralny Miecz jest za mocny?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    22 29.33%
  • Nie

    53 70.67%
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 130

Temat: Osłabić Astralny Miecz

  1. #31
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post


    polowe poziomow temu, powstala ta bron. wtedy leczenie "z hita" wynosilo okolo 80 (wykluczam bezdefia, hiterow, itd.), z krytykiem wincyj. hp bylo mniejsze o polowe, nikt nie mial obiekcji. przynajmniej ja takich nie zaobserwowalem. teraz jest miecz, ktory daje w zasadzie to samo, tylko ze gracze maja dwa razy wiecej hp. i teraz ten miecz jest za silny. rozumiem gdyby on leczyl srednio 160, to bylaby przesada tak jak ta maczuga, ale tak nie jest. czy to mozna uznac za argument?
    Okrągły topór będzie lepszym przykładem - najsilniejsza pasywka w grze, jednak niedoceniony.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  2. #32
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Z tym Astralnym to fałszywy alarm, Antek miał -17% miecza w tych walkach
    to bylo wiadomo od poczatku, juz dawno ktos mowil ze Antek ma solidny minus na mieczu. ale tyle osob mimo tego walczylo ze zbyt op, nie do konca rozumiem. co do tych pajakow, rozumiem zbijanie eny, respienie pajonkowych kruluw, ale od dawna wiadomo ze w pvp atry powinny byc wyzerowane. dodatkowo sa gemy. jeszcze wiecej, zerowanie atrow kosztuje sporo mniej niz ich podbijanie na jakis wyzszy plus. nie orietuje sie jak to wyglada dokladnie, matematycznie, ale zakladam ze zrespienie, ubicie wdowy i wyzerowanie atrow to koszt jakis 240 eny dziennie. +/- 30 eny na zerowando, cos za cos. czy od teraz wszystko bedzie zmieniane z powodu tego ze ktos sobie nie radzi z tak oczywistego powodu?

    @up SOAD
    nie, nie bedzie lepszym przykladem. tu chodzi o leczenie, podalem przedmiot ktory leczy tyle samo. roznica jest taka ze jest na 35 poziomow wstecz, mimo tego pasyw dziala tak samo (chodzi o liczby oczywiscie)
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 12-08-2015 o 21:47 Powód: dopisek (nie)redakcji

  3. #33
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    @up SOAD
    nie, nie bedzie lepszym przykladem. tu chodzi o leczenie, podalem przedmiot ktory leczy tyle samo. roznica jest taka ze jest na 35 poziomow wstecz, mimo tego pasyw dziala tak samo (chodzi o liczby oczywiscie)
    To samo miałem na myśli. Okrągły leczy więcej niż ogrza.
    A nie, pomyliło mi się, on nie leczy, on zwiększa dmg
    No to punkt dla ciebie. Dodam od siebie, że topór życia też jest op i z nim możliwe jest zabicie nawet strażnika wyspy na ~55 lvlu
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Z tym Astralnym to fałszywy alarm, Antek miał -17% miecza w tych walkach
    I co w związku z tym? Ja przegrywam mając miecz na +. Próbuję walczyć defem, speedem, luckiem/unikami, a i tak przegrywam. Ten pasyw jest po prostu za mocny.

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2015
    Postów
    66
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    I co w związku z tym? Ja przegrywam mając miecz na +. Próbuję walczyć defem, speedem, luckiem/unikami, a i tak przegrywam. Ten pasyw jest po prostu za mocny.

    została jedna opcja ATAK podobno najlepszą obroną jest atak.
    Ale Panowie i Panie magowie miecz oddaje hp tylko wtedy gdy uderzy.
    Więc nie można dopuścić wojownikowi do kontrataku
    Asortyment defbuffów jest spory:

    1. Paraliż:
    -Używająć czarciej rózgi atrybut ziemi
    - 2x uzyc ze zdolnosci

    2.Oślepiający pocisk
    -3x uzyc ze zdolnosci
    - czarcia atrybut ogien

    3. Trujący pocisk

    4.Pechowa chmura

    Uzywając tych zdolności i mając troche farta (tak myślę) można na początku walki zmusić przeciwnika do gry defowej i ugrać lekką przewage w mixach

  6. #36
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post


    polowe poziomow temu, powstala ta bron. wtedy leczenie "z hita" wynosilo okolo 80 (wykluczam bezdefia, hiterow, itd.), z krytykiem wincyj.
    Ty grałeś w mfo3 czy inną gre? Jakie 80? Biło się po 300+ na krycie, więc dostawało się około 45hp

  7. #37
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    polowe poziomow temu, powstala ta bron. wtedy leczenie "z hita" wynosilo okolo 80 (wykluczam bezdefia, hiterow, itd.), z krytykiem wincyj. hp bylo mniejsze o polowe, nikt nie mial obiekcji. przynajmniej ja takich nie zaobserwowalem. teraz jest miecz, ktory daje w zasadzie to samo, tylko ze gracze maja dwa razy wiecej hp. i teraz ten miecz jest za silny. rozumiem gdyby on leczyl srednio 160, to bylaby przesada tak jak ta maczuga, ale tak nie jest. czy to mozna uznac za argument?
    Nie wiem, czy wyciąganie każdej broni co daje HP można nazywać argumentem, tym bardziej, że każdy upek to inna historia - na 30 poziomie, jak na każdym innym gracze idą w stronę gemów, które oferują najwięcej, a tymi na 30 są obrony. Najistotniejszą różnica pomiędzy mieczem a buława, jest -10% celności, które przy refleksie u przeciwnika wymaga dużo więcej %wszystkich stat w szczęście niż na 65 dla miecza. Refleks na 30 poziomie jest bardziej opłacalny niż Bryza przeciw włóczni/buławie.
    Jak już tak chcemy szukać porównać to raczej patrzyłbym w stronę koralowej różdżki, ten sam przedział poziomu, "podobna" właściwość.

    Z tym Astralnym to fałszywy alarm, Antek miał -17% miecza w tych walkach
    Chciałbym przypomnieć, że pasyw nie zależy od atrybutu, a wyłącznie od obecnego HP wojownika, który używa miecza.Duża różnica atrybutów jedynie straca walkę - ogranicza efekt miecza. Zamiast patrzeć na atrybuty antka skierowałbym wzrok na obrażenia, które zadaje, a one są istotniejsze.


    Analiza walk

  8. #38
    antek zrób w końcu tego woja i pokaż na co cb stać ;D

  9. #39
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=bbc3af655
    Miecz 7%
    Uniki 29%

    Zostałem zjechany gorzej niż zwykle, nawet miksów życia lv 4 nie użył. I co chwila duble, a przecież speed to domena maga (?).

  10. #40
    Za mało szczęścia masz żeby bawić się w uniki, bo przecież platyna nie nosi go zbyt dużo, a krytyki mu siadały.
    To że speed od Eterni do Eliar był charakterystyczny dla maga nie znaczy że teraz ma tak być.
    Nie z każdym musisz wygrywać.

  11. #41
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=bbc3af655
    Miecz 7%
    Uniki 29%

    Zostałem zjechany gorzej niż zwykle, nawet miksów życia lv 4 nie użył. I co chwila duble, a przecież speed to domena maga (?).
    https://mfo3.pl/r/b47adad73
    bez eq
    https://mfo3.pl/r/b9502ca05
    totalnie bez eq
    =problem jest gdzies u ciebie
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #42
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/bb479d2a3

    I gdzie ja miałem niby te 8 szans na zabicie?

  13. #43
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b47adad73
    bez eq
    https://mfo3.pl/r/b9502ca05
    totalnie bez eq
    =problem jest gdzies u ciebie
    1. nie mam statystyk na pvp + poczekaj az skoncze kuc eq,jeszcze nie mam nawet polowy na woja ;q
    2.Antek może problem statystyk i taktyki?

  14. #44
    Będę szczery: to, że ty nie umiesz sobie poradzić z wojownikiem, to nie znaczy, że inni magowie również.
    Tak w ogóle ten miecz był już osłabiany dwukrotnie, na początku miał przywracać 12% - zmieniono na 10%, a na sam koniec zmieniono na 8%. W pierwszej wersji rzeczywiście był najlepszym wyborem, ale teraz niektórzy wolą bić z miecza, gdyż po prostu wojownicy wbrew panującej opinii nie mają milionów szczęścia, a wielu z nich ma go nawet mniej niż magowie. Czyli tylko by ciągle chybiali włócznią lub buławą. A jak jeszcze są takie dodatki (uniki) jak Czarci Hełm, Krzyż Zwycięzcy, to nawet nie ma mowy, by ktoś wybrał coś innego niż Miecz lub Rękawice. A topór jest po prostu słaby, na dodatek wszyscy biją Gargulce, czyli mają go na plus. Pewnie chciałbyś, żeby mu usunięto tę zdolność lub zmieniono na 1%.

  15. #45
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    ktoś normalny w końcu zamknie ten temat?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •