Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: Zdolności - spis brakujących

  1. #16
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63
    Na tak

  2. #17
    Łukasz
    Konto usunięte
    Jestem za uważam że propozycja ma wielkie szansę by przejść

  3. #18
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Jak najbardziej za.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Za

  5. #20
    Na tak.

  6. #21
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Jestem na tak

  7. #22
    Whitanny
    Konto usunięte
    Zdecydowanie na NIE!!! Ludzie tak ułatwiają tą grę, że niedługo ktoś wpadnie na pomysł, żeby jak ktoś nie radzi sobie z bossem, mógł używać anihilatorów czy wzywać SOS! Nie sądzę, żeby ktokolwiek był tutaj takim geniuszem, żeby nie umieć wejść na stronkę ze zdolnościami, czy chociażby polecieć na targ lub do sklepu, by zobaczyć co może kupić...!

  8. #23
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Whitanny Zobacz post
    Zdecydowanie na NIE!!! Ludzie tak ułatwiają tą grę, że niedługo ktoś wpadnie na pomysł, żeby jak ktoś nie radzi sobie z bossem, mógł używać anihilatorów czy wzywać SOS! Nie sądzę, żeby ktokolwiek był tutaj takim geniuszem, żeby nie umieć wejść na stronkę ze zdolnościami, czy chociażby polecieć na targ lub do sklepu, by zobaczyć co może kupić...!
    Przecież ktoś nie będzie sprawdzać w temacie jakie są zdolki i ciągle patrzeć, czy ją ma czy nie, jeśli będzie miał od razu napisane, których zdolności nie posiada.

    No i to nie jest dobry argument, że nie wejdzie, bo będą chcieli wezwać sos czy użyć annihilatorów. Takim propozycjom przecież można odmówić i NA PEWNO nie wejdą, a ta propozycja ma sens i duże szanse na wprowadzenie.

  9. #24
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Twoje argumenty TOTALNIE nie mają sensu.Jak spis brakujących zdolności moze pomóc w pokonaniu bossa? Propozycja przydatna,dobrze gdyby wprowadzili

  10. #25
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W sumie teraz odkryłem, że w World of Warcraft właśnie takie coś jest i na dodatek jest napisane gdzie można konkretną rzecz zdobyć.

  11. #26
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W sumie teraz odkryłem, że w World of Warcraft właśnie takie coś jest i na dodatek jest napisane gdzie można konkretną rzecz zdobyć.
    No to w Mfo3 zrobią tak że będzie tak samo.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W sumie teraz odkryłem, że w World of Warcraft właśnie takie coś jest i na dodatek jest napisane gdzie można konkretną rzecz zdobyć.
    WoW jest trójwymiarowe, ma inny system walki, zróbmy też takie rzeczy w mfo3!
    Jeszcze lepszy pomysł, zmieńmy tytuł gry na MyWow3!

  13. #28
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    WoW jest trójwymiarowe, ma inny system walki, zróbmy też takie rzeczy w mfo3!
    Jeszcze lepszy pomysł, zmieńmy tytuł gry na MyWow3!
    My Warcraft Online 3

    co do propozycji na tak, pomogło by bardzo osobom które chcą zebrać wszystko w grze, w tym wlaśnie zdolności, jak i nowym graczom zeby wiedzieć co gdzie zdobyć

  14. #29
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Naishukketsu Zobacz post
    My Warcraft Online 3

    co do propozycji na tak, pomogło by bardzo osobom które chcą zebrać wszystko w grze, w tym wlaśnie zdolności, jak i nowym graczom zeby wiedzieć co gdzie zdobyć
    Popieram.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Odswiezam, nie wiem jakich zdolek nie mam a chcialbym wiedziec i je kupic. Fajnie jakby to wprowadzono wraz z updejtem urkaden zeby wiedziec czego nie mamy z nowych rzeczy
    Ostatnio edytowane przez Alvi ; 22-10-2016 o 12:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •