Zobacz wyniki ankiety: czy jesteś za powrotem ujemnych repów?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    22 53.66%
  • nie

    19 46.34%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: powrót ujemnej reputacji

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael [odzyskano] Zobacz post
    No chyba ze Tomi tam wchodzi i sie tymi "pomysłami" na bossy i zdolności inspiruje, ale jakoś w to watpię.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...675#post174675
    Możesz sobie podliczyć ile uwzględnionych w tym poście zdolności weszło do gry w styczniu

  2. #17
    I tak trochę od czapy mam pytanie:
    Nie ma na vb opcji "klejenia" postów?
    Jest. Zostało wprowadzone. Teraz, jeśli po wysłaniu posta napiszemy kolejny przed upływem 24h, posty zostaną złączone. Powinno działać w zdecydowanej większości działów.

    Dodatkowo została włączona opcja zgłaszania postów (wszelkie bezpodstawne, notoryczne i błahe zgłoszenia będą karane banem). Zgłoszone posty są widoczne dla moderatorów.

  3. #18
    Mam nadzieje, że łączenie nie działa na projektowym i testowym

  4. #19
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Mam nadzieje, że łączenie nie działa na projektowym i testowym
    Nie powinno

  5. #20
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Cytat Napisał BaGGietka Zobacz post
    Jest. Zostało wprowadzone. Teraz, jeśli po wysłaniu posta napiszemy kolejny przed upływem 24h, posty zostaną złączone. Powinno działać w zdecydowanej większości działów.

    Dodatkowo została włączona opcja zgłaszania postów (wszelkie bezpodstawne, notoryczne i błahe zgłoszenia będą karane banem). Zgłoszone posty są widoczne dla moderatorów.
    W sumie to całkiem dobre rozwiązanie.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Tylko gdzie ci moderatorzy?

    Od wyłączenia minusów widzę tylko jak randomy pozwalają sobie bezkarnie na coraz więcej.

    Na przykład w tym temacie: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...%C3%B3w/page27

    A tutaj to już masakra: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C5%9Bci/page72

    A notoryczne dublowanie postów to tylko kropla w czarze goryczy.
    HAHA ktos stracil modka i teraz placze? a Ty moj drogi Antku ze mnie smiales ;-) haha beka

    jak widac kazdemu modkowi po pewnym czasie odbija :-]

    ps. za co antek ma banana?

    @topic
    jestem za powrotem minusow ;-)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #22
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    napisał 4 posty pod sobą

  8. #23
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    OK DZIEKi ;-)

    kurde niepotrzebnie pisalem osoby temat w dziale HP, niech jakis mod przeniesie temat o antku do kosza bo juz uzyskalem odpowiedz :-]

    chociaz powiem ze czuje sie troche zaskoczony myslalem ze moze znowu mu sie oberwalo za :
    -wyzywanie graczy od debili
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #24
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    Zdaję sobie sprawę, że te wszystkie poczynania - banowanie użytkowników forum odbywają się w imię przestrzegania zasad regulaminu forum. Nie powiem, że to przesada, by autorów tegoż regulaminu nie obrazić. W uzasadnionych przypadkach jest to zapewne konieczne. Mnie na szczęście nie zależy w tym momencie, czy zostanę "zbanowana", czy "niezbanowana"? Wydaje się jednak, że w przypadku gracza Antybristler to lekka przesada i trochę pachnie to nadgorliwością. W imię zasady: Co zrobić, by uczestników forum było coraz mniej? Odpowiedź - zbanować.

  10. #25
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    za Co Chaos ma bana ?

    Down

    Aha spoko jeśli za takie pierdoły to ja też chce bana xd
    Masakra jakaś xd Co tu sie dzieje heheh
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 21-07-2015 o 18:11

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Pewnie za pytanie za co ma bana antek, analogicznie łańcuszek może iść dalej, skoro o to zapytałaś...
    Co do tematu, to już wyraziłem swoje zdanie w głosowaniu, uważam że ten wątek powinien być zamknięty, bo nic nowego się z niego nie urodzi.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    dziwne, że zdecydowana większość użytkowników głosujących na 'nie' to osoby, które miały sporo na minusie xd

    a czo do tematu zauważyłem, że zastępstwem za minusy stały się coraz to częstsze bany. czy to na pewno idzie w dobrą stronę?

  13. #28
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Banując mnie, a zostawiając randomów dalej bezkarnych potwierdziliście tylko, że nie ma sensu być stałym użytkownikiem forum, bo tylko wtedy można wyłapać bana za byle co.

  14. #29
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Widząc takie tematy jestem za minusami https://forum.mfo3.pl/showthread.php...!!!!!!!!!!!!!-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Z drugiej strony wiem że się nie sprawdzą, bo nie ma nikogo kto wziąłby userów tworzących grupki minusujące lub minusujących za nic za mordy w sposób sensowy. Zresztą trudno by było ustalić czy minus jest za nic w niektórych przypadkach.
    Można by dodać obowiązkowe opisy do minusów i po nim oceniać czy minus jest sensowny czy nie... Ale to by była paskudna praca dla staffu. Mimo że dobra wskazówka dla osoby minusowanej co robi źle.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  15. #30
    Antek trzeba szanować każdego użytkownika forum. Każdy z graczy ma do niego prawo, nie ważne czy sa mistrzami w tę grę czy nie. Być może kiedyś będą reprezentowali najwyższy poziom, lecz trzeba dać im się rozwinąć.
    Zaś każdy akt braku tolerancji wobec nich(nowych użytkowników) będzie konsekwentnie karany.

    Inna sprawa jest taka, że wiążąc sie Antek ze "stałym użytkownikiem" jest wymagane więcen od Ciebie niż od "nowych". Bo to Ci najaktywniejsi głównie wyznaczaja poziom dyskusji i są wzorem dla innych

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •