Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Sprzedaż outfitów.

  1. #1
    Your Nightmare
    Konto usunięte

    Sprzedaż outfitów.

    Tak wiem, było kiedyś proponowane, widziałem, ale...
    Chciałem to zaproponować w innej formie. Byłby na przykład limit 5 sprzedaży, więcej nie. Oczywiście, za połowę ceny, za którą kupiliśmy wygląd. Jak mogłoby to wyglądać:


    Oczywiście w lepszej formie graficznej ;p
    + (według mnie)- uratowanie biedniejszych graczy, którzy kiedyś wydali MF na outki.
    - -Wzbogacenie się już i tak bogatych graczy.
    Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Było proponowane i nie przeszło.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Proponowałem i nie przeszło, więc teraz pewnie też nie przejdzie, ale wciąż jestem za .

  4. #4
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Było proponowane i nie przeszło.
    Wiem, że było i że nie przeszło, więc ciutkę zmieniłem ;D

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Zawsze mógłby być limit, np. możliwośc zwrotu maksymalnie dwóch strojów.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    #sekretyKuźniara

    Rozumiem, że ubrania też oddajecie do sklepu jak się Wam znudzą?

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    #sekretyKuźniara

    Rozumiem, że ubrania też oddajecie do sklepu jak się Wam znudzą?
    Owszem. Ty tak nie robisz?

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    29
    Za

  9. #9
    Propozycje naruszajace przestrzen osobista emefuf nie maja zbyt duzej szansy na wejscie. Mimo to na tak ale w formie zaproponowanej przez milka.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2015
    Postów
    16
    lub zrobić to w taki sposób że np kupiliśmy outfit za 100 mf i można go wymienić na inny za inny outfit tylko że tylko za 100 mf za darmo o ile jest to możliwe

  11. #11
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    ktoś kiedyś pisał, że musiałby wypić litr pić przez 4 dni spirytusu, żeby kupić out za 100MF, i tak by się wahał.

    co do propsa, na nie. jesteś biedny, to zarób, a nie kombinuj jak koń pod górę.
    Ostatnio edytowane przez Hydra ; 27-06-2015 o 23:00

  12. #12
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    ktoś kiedyś pisał, że musiałby wypić litr spirytusu, żeby kupić out za 100MF, i tak by się wahał.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  13. #13
    Osobiście jestem przeciwny zwrotom w pełnym tego słowa znaczeniu. Czyli oddajemy strój i mamy 50% wcześniej wydanych MFów - zbyt duże możliwości wyzysku systemu, choćby przez kradzieże kont.

    Jedynie jestem za tym, aby można było kupić nowy strój mając na niego rabat za oddany wcześniej strój. W sensie mamy ten "zwrot", ale jedynie na cel kupna następnego stroju.
    W przypadku 50%: mamy strój za 60 mf, ale chcemy taki za 40 mf i stwierdzamy, że tego za 60 mf już nigdy nie będziemy chcieć. Wtedy tracimy ten za 60, dostajemy 30 mf rabatu na strój i dopłacamy 10 mf do 40.

    Z tym, że: śmiem wątpić w prawdziwą chęć sprzedaży jakiegoś swojego stroju, bo nie będzie w tym przypadku powrotu - kolejnych zwrotów z takich "pomyłek".
    Dodatkowo 50% wydaje mi się sporo, a z drugiej strony nikt nie potrzebuje więcej niż 1 stroju (no chyba, że ktoś ma 1 na każdy dzień tygodnia czy zależnie od humoru... nie wnikam). Jednak coś w granicach 20-40% wciąż byłoby miłym dodatkiem - szczególnie jeśli tak jak wspomniałem używa się 1 stroju.

    Ewentualnie można zostawić 50%, ale z zastrzeżeniem, że rabat nie może przekroczyć 50% wartości kupowanego stroju. Czyli jeśli mając strój za 60 mf, zechcemy go wymienić na taki za 40 mf, to rabat realnie wyniesie 20 mf (50% wartości nowego stroju), bo rabat 30 mf przekracza tą wartość. Tylko co wtedy z pozostałością 10 mf rabatu? - powinno się tracić? - czyli gracz chcąc wyciągnąć jak najwięcej z rabatu będzie chciał kupić strój w tej samej lub wyższej cenie. - takie sprytne działanie marketingowe dla administracji.

    Natomiast w przypadku kumulowania się pozostałości zacznie dochodzić do sytuacji, że ktoś zawsze będzie mieć 50% zniżki na dowolny strój i realnie będzie już ją zawsze miał. - może wyjść nieco szkodliwie, szczególnie jeśli w przyszłości miałyby się pojawić jakieś zniżki na stroje czy adekwatne kody promocyjne w nagrodach.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 28-06-2015 o 01:39

  14. #14
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał KILZONE Zobacz post
    lub zrobić to w taki sposób że np kupiliśmy outfit za 100 mf i można go wymienić na inny za inny outfit tylko że tylko za 100 mf za darmo o ile jest to możliwe
    To wtedy można by se kupić po 1 stroju za 10,20,30,60,100 i więcej nie - po co? Skoro mógłbyś se wymieniać.

  15. #15
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Za. Ale może lepiej będzie sprzedawać je na aukcjach. Dla tych, którzy nie chcą inwestować w grę pieniądze, a mają dużo hajsu w grze.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •