Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Ochrona - małe zmiany.

  1. #1

    Ochrona - małe zmiany.

    Kiedy gracz rozpoczyna bójkę, a w tym samym momencie ma działającego prota, to po wygranej walce(albo przegranej, to do ustalenia) prot mu znika. Ograniczy to cwaniaczków atakujących innych i wolnych od kontrataku.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 02-04-2016 o 23:19

  2. #2
    1: Jak przegra, to chyba leci do miasta, a jeśli nie, to jak się zaatakuje to i tak ma wszystko full (hp i mp). Jestem za, i do teleportu to samo. Wygra i ucieka bo go wyższy goni, to teleportuje się. Atakujesz - nie masz ochrony i ucieczki teleportem. (gorzej tylko dla tych, co mają wolny internet )

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    1:Jeśli wygra, czemu nie? Jeśli przegra to trafia do miasta, więc też nie ma kontry, więc niech ma prota.
    2: wydawało mi się, że ten boss został tak zrobiony, aby właśnie nie przyjść, pokonać i od razu uciec przed bójką, tylko zaryzykować, ale ja jestem za.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    pierwsza propozycja baaardzo dobra
    a co do bogini to w wieżach na parterze masz strefy bezboojkowe, więc jeśli oczekujesz boojki, to możesz tam przeczekać ;d a takiego prota chyba się by nie dało zrobić

  5. #5
    1 fajne jeśli komuś zależy. Zdarzało mi się widzieć osoby posiadające proty i dopiero wtedy na tyle bezpieczne, by stać np. na uroczej i łapać jakieśtam inne osoby. Śmiem stwierdzić, że to dość powszechny proceder, ale być może pozbawieni ochrony bójkujący nie będą chcieli dalej bójkować, więc zrobi się więcej lof & pis, czyli niezbyt dobrze. Z drugiej strony - w jakiejś gierce było takie rozwiązanie i sprawdzało się całkiem nieźle.

    2 po garudzie też wielu graczy zbierało pióra narażając życie, dlaczego ci reaktywujący boginię mają mieć łatwiej?

  6. #6
    2. jest nierealne. A przynajmniej wymagałoby zmian w silniku. Obecnie jest to prot za "walkę z minibossem".

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Opcja 1 jak najbardziej tak.

    2 glupia.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Generalnie agresor nie powinien miec prota.
    Bididididid!

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    1 jest Ok.
    Agresor nie powinien mieć prota po przegranej/wygranej i powinien tracić swojego dotychczasowego prota za atak.

  10. #10
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    1. Jestem za
    2. Nie jestem jeszcze w Devos, więc się nie wypowiem.

  11. #11
    Do zrealizowanych.

  12. #12
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Za, już się kilka osób wypowiedziało powyżej to co ja chciałem a więc nie będę pisał argumentów.
    Ale też jak ktoś ma ochronę za MF'y to je traci to też jest do przemyślenia.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Za, już się kilka osób wypowiedziało powyżej to co ja chciałem a więc nie będę pisał argumentów.
    Ale też jak ktoś ma ochronę za MF'y to je traci to też jest do przemyślenia.
    to już jest zrealizowane, czytaj posty nad twoim!

  14. #14
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Może zamknąć, skoro już zrobione, żeby nie wypisywano tutaj głupot?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •