Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Skrzynki z niespodziankami

  1. #16
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    jestem na tak , ale jakiś przedział levelowy można by było zrobić :P

  2. #17
    Denifae, moja propozycja jest bezpośrednio związana z wysysaniem złota z gry, a nie jeszcze dodatkowymi profitami, więc twoja koncepcja tu nie pasuje. Jak chcesz rzadkie przedmioty poluj na Plazmę/Dzbanek.

  3. #18
    The End
    Konto usunięte
    Nic z tej zmiany nie będzie. Nic nie będzie ze zmian na forum... Bo za wolno administracja reaguje na pomysły...
    Nie ma sensu się rozpisywać. Jeśli zostanie temat podjety to najwczesniej za pół roku.
    Rikito administracja nie zgadza się na jakikolwiek wysysanie gry do ogólnej puli póki co.
    Z 12 stron dyskusji na forum testowym zadowoliła się nie braniem pod uwagę skrajnych wartości:
    Jacek:
    Postanowiliśmy trochę rozluźnić pulę złota. Teraz będziemy monitorować medianę złota wśród aktywnych graczy. Będzie to nieczułe na pojedynczych graczy posiadających fortunę.
    Wysysania kasy nie będzie. Administracja ma głęboko w poważaniu jakiekolwiek inwazyjne działania. Wychodzą z założenia, że brak zmian = brak ryzyka.
    Lepiej ich zdaniem stworzyć 100 zmian kosmetycznych i poświęcić na to 20 razy więcej czasu niż zaryzykować jedną zmianą, która mogłaby (ale nie musi) rozwiązać problem.
    Odpuscie sobie pisanie w działach propozycje. Jak dla mnie ten dział to można nawet zamknąć.

    Pozdrawiam, Zirytowany Tester.
    Ostatnio edytowane przez The End ; 30-05-2011 o 23:05

  4. #19
    Niech Zirytowany Tester da sobie odrobinę świeżego powietrza i zrobi chwilę przerwy bo za bardzo przejmuje się rolą.
    Wszystko wymaga czasu. Poza tym stosuj się do wytycznych w odpowiednim dziale https://forum.mfo3.pl/showthread.php...6812#post16812

  5. #20
    Jak dla mnie ten dział to można nawet zamknąć.
    Ja tylko przypomnę, bo wydaje mi się, że zapomniałeś, nad grą pracują zaledwie dwie osoby. To nie Ty stracisz czas i pieniądze, podejmując niewłaściwie decyzje. W tym przypadku jakakolwiek presja może tylko zaszkodzić.

    Ogranicz się do mniej agresywnego lobbowania lub daj sobie spokój.

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Odświeżam pomysł, bo dobry.

    W dokładniejszej wersji:
    Na targ 2-3 razy w tygodniu o stałej godzinie trafia na 24 h tajemniczy przedmiot X,Y,Z (lub inne cośtam w nazwie).
    Przedmioty X,Y, Z różnią się szansą na unikat - największa w przedmiocie Z (ok. 90%), najmniejsza w X (ok. 20%).
    W przedmiotach X,Y,Z znajduje się to, co na loterii, przy czym miksy 2x i na unikaty większa szansa.
    Przedmioty X,Y,Z po trafieniu na licytację są oczywiście licytowane przez graczy, jak kto będzie chciał . Po zakończeniu aukcji gracz, który wygrał otrzymuje wiadomość, w której jest napisane "Kupiłeś tajemniczy przedmiot za 2000000G, przedmiot znajduje się w depozycie. Przedmiotem tym jest Pancerz Orka +3 (etc.)"


    W każdym razie odświeżam temat.


    P.S. FoD - pionier narzekania na apdejty ;>

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Wolałbym to w takiej formie, że raz na jakis czas graczowi (lub wszystkim) pojawia się gdzieś skrzynka. I wszystko polegałoby na tym, zeby przejsć przez wszystkie mapy i ją znależź.

  8. #23
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PiTTeR PiT Zobacz post
    Wolałbym to w takiej formie, że raz na jakis czas graczowi (lub wszystkim) pojawia się gdzieś skrzynka. I wszystko polegałoby na tym, zeby przejsć przez wszystkie mapy i ją znależź.
    Wszystko za darmo byście chcieli.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Byłbym za gdyby jedną z "nagród niespodzianek" był free ban na 7 dni

  10. #25
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    Byłbym za gdyby jedną z "nagród niespodzianek" był free ban na 7 dni
    To w założeniu jest normalna propozycja a nie miejsce na spam i "żarciki" na poziomie korzeni kopru.

  11. #26
    Ptahu
    Konto usunięte
    dla mnie niewiele sie to rozni od losow na arenie tyle ze za zloto a nie zetony i jest na stale a nie okazjonalnie

  12. #27
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ptahu Zobacz post
    dla mnie niewiele sie to rozni od losow na arenie tyle ze za zloto a nie zetony i jest na stale a nie okazjonalnie
    I jest jeden item na całą grę, a nie itemy oddzielnie dla każdego gracza i do tego są lepsze dropy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •