Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [P4]Pierwszy portal - aktywowany czy nie?

  1. #1

    [P4]Pierwszy portal - aktywowany czy nie?

    Po ukończeniu questu "Zdobądź kryształ do miejskiego portalu w Eternii" Segaron pokazuje nam jak aktywować portal. Nasza postać aktywuje go w sposób automatyczny w trakcie rozmowy z Segaronem. Problem w tym, że ten portal w Eternii nie jest aktywny, dopóki nie dotkniemy go jeszcze raz, "aktywując" manualnie. Błąd zauważyłem na Samotnym Wzgórzu po aktywowaniu portalu srebrnym pyłem, screen poniżej:
    Nazwa:  25rmfmh.png
Wyświetleń: 357
Rozmiar:  260.0 KB

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    40
    sprawdz jesazcze raz w eterni cy aby na pewno aktywowales, a jak nie to relognij jeszcze razz gre

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał szmechel Zobacz post
    sprawdz jesazcze raz w eterni cy aby na pewno aktywowales, a jak nie to relognij jeszcze razz gre
    Portal podobno sam się aktywuje przy interakcji z Seragonem. Relog gry raczej tutaj nic nie zmieni.

  4. #4
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Levusek Zobacz post
    Po ukończeniu questu "Zdobądź kryształ do miejskiego portalu w Eternii" Segaron pokazuje nam jak aktywować portal. Nasza postać aktywuje go w sposób automatyczny w trakcie rozmowy z Segaronem. Problem w tym, że ten portal w Eternii nie jest aktywny, dopóki nie dotkniemy go jeszcze raz, "aktywując" manualnie. Błąd zauważyłem na Samotnym Wzgórzu po aktywowaniu portalu srebrnym pyłem, screen poniżej:
    Nazwa:  25rmfmh.png
Wyświetleń: 357
Rozmiar:  260.0 KB
    Potwierdzam, miałem to samo za każdym razem, kiedy robiłem nową postać.

  5. #5
    bardziej niedopatrzenie niż błąd, ale zawsze

  6. #6
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    to blad jest, kiedys to zglaszalem i zamilko o tym niestety, w Eternii trzeba manualnie go aktywowac
    dokladnie tutaj:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...port-w-eternii
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 16-05-2015 o 17:19
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  7. #7
    Da się jakoś na szybkości załączyć aktywowanie tego kryształu w czasie dialogu z NPC albo usunąć element prezentacji dlaczego kryształ nie wiruje(przerobić dialog tak, żeby NPC zasugerował dotknięcie kryształu, ale żeby postać nie dotykała go podczas scenki)?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Poprawione (oczywiście dla nowych aktywacji w scence)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •