Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Wynik walki

  1. #1
    Finder
    Konto usunięte

    Wynik walki

    Nawiązując do wprowadzonych zmian, czyli usuwania starych raportów walk z potworami, mini-bossami itd. chciałbym coś zaproponować.
    Mianowicie uważam, że powinny być usuwane TYLKO raporty z walk, a nie raporty i wyniki. Dla niewiedzących "wyniki walki" to takie okienko, gdzie możemy znaleźć informacje o dropie, zdobytym doświadczeniu, złocie itd...
    Dla przykładu, miałem walkę z magicznym dzbanem, w której mojemu koledze wyleciała zielona szata. Walkę chciałem dodać do ulubionych, jako, że byłą jedną z moich ulubionych . A teraz ktoś kto wejdzie w moje "ulubione" walki, nie zobaczy co z tego dzbanka wydropiło.
    Często chcemy się komuś pochwalić naszym dropem, a przez wprowadzone zmiany zrobić tego nie możemy.
    Przez to zakładka "Ulubione" jest bezwartościowa gdyż widzimy tam tylko kto walczył i kto wygrał. A na co nam to?
    Muszę przyznać, że ciężko cokolwiek do tej propozycji dodać, niemniej wypowiedzi graczy/administracji są mile widziane.

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Przecież widać loot w walkach (w ulubionych też).

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Przecież widać loot w walkach (w ulubionych też).
    Nie zawsze. Czasme znikają et ikonki, zaraz ci profil znajdę.

  4. #4
    Jacek
    Konto usunięte
    Replay walki jest usuwany tylko jak walka nie jest w ulubionych. Czy jak dodawałeś walkę do ulubionych to miała raport?

  5. #5
    Finder
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Replay walki jest usuwany tylko jak walka nie jest w ulubionych. Czy jak dodawałeś walkę do ulubionych to miała raport?
    Nie, chciałem ją dodać parę dni po walce.

  6. #6
    Jacek
    Konto usunięte
    No to wtedy już wszystko stracone. Aby zachować wyniki, to trzeba dodać walkę do ulubionych zanim znikną.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •