Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Miksturki w sklepach

  1. #1

    Miksturki w sklepach

    Witam, mam mala propozycje dodania do oferty sklepow w eliar (i wyzej) miksturek poziomu 1. Niby to zaden problem przejsc sie do urkaden, ale w zasadzie po co? To tylko 2 miksturki, czyli nie zbyt wiele przy ofercie sklepu, wiec przejrzystosc nie zostanie zmieniona. Osobiscie poza walka lecze sie miksturami poziomu pierwszego ze wzgledow ekonomicznych (2.5x tanej, grosz do grosza ). Wiem, ze wielu graczy czyni podobnie, przez co wprowadzenie zmiany spotka sie z milym odzewem. To tyle.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Avatar zxv
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    25
    Chciałem to dodać kiedyś ale stwierdziłem że bez sensu jest żeby były tam one

    W tej grze chodzi o podróż

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tych miksturek się kupuje się bardzo dużo, żeby był zapas na rok, a nie jak niektórzy kupują po 100 i zadowoleni z życia

  4. #4
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Tych miksturek się kupuje się bardzo dużo, żeby był zapas na rok, a nie jak niektórzy kupują po 100 i zadowoleni z życia
    Kupuje po 2000 ale i tak się szybko kończą. Co do pomysłu, przydałyby się lv 1 w każdym mieście.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Kupuje po 2000 ale i tak się szybko kończą.
    Jakieś dwa zera za mało

  6. #6
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Według mnie, miksy te które są lvl mniejszy, powinny być w dalszych miastach.
    Po prostu przechodzą dalej.

  7. #7
    Ja tez kupuje po 2000, czasem wiecej. Poprostu osoby bijace lv zwykle nie dysponuja nieograniczonym budzetem, przez co wlasnie nie moga pozwolic sobie na az taki zapas, o jakim wspomniales. Latwo powiedziec, kup sobie miksturki za 4kk i nie bedziesz musial chodzic. Cala ta wyprawa po picie to nie jest duzy problem dla 40lv, 2 minuty do urkaden i zalatwione, ale z devos juz dalej. A to bieganie tylko denerwuje.

  8. #8
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Ja tez kupuje po 2000, czasem wiecej. Poprostu osoby bijace lv zwykle nie dysponuja nieograniczonym budzetem, przez co wlasnie nie moga pozwolic sobie na az taki zapas, o jakim wspomniales. Latwo powiedziec, kup sobie miksturki za 4kk i nie bedziesz musial chodzic. Cala ta wyprawa po picie to nie jest duzy problem dla 40lv, 2 minuty do urkaden i zalatwione, ale z devos juz dalej. A to bieganie tylko denerwuje.
    to ubij sobie kobre na pocieszenie
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  9. #9
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    to ubij sobie kobre na pocieszenie
    To i sobie ubije jak do domu wroce, moze mi wypadnie po 100k miksturek i problem z glowy.

    Zamykac plz -,-

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    415
    Ja robie zapasy po 20'000-30'000 miksów i nie tylko poziomu 1 tylko wszystkich nawet tych których nie używam i sie cieszę że kasa mi rośnie i nie mam wydatków.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    Nie chodzi o to, kto ile tych mikstur kupuje na zapas, ale o to, czy istnieje możliwość dodania do sklepów w Eliar i Devos mikstur 1? O kosztach podróży nie wspomnę.

  12. #12
    Gracze kupują mikstury lvl 1 ze względu na ich opłacalność w leczeniu poza walką. Konieczność udania się do początkowych miast minimalnie zmniejsza tą opłacalność.

    Nie będzie zmian.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •