Strona 989 z 1130 PierwszyPierwszy ... 48988993997998798898999099199910391089 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,821 do 14,835 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #14821
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2020
    Postów
    2
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    Jak to możliwe że boss na 27 lvl (tarantula*3) pokonał mnie mimo że mam 30 lvl pokażę raporty

    https://mfo3.pl/r/b596b60a1

    https://mfo3.pl/r/b6c8ad4d0

    wiem woj jest najsłabszy ale to nie znaczy że nie da się pokonać bosa na niższym lvl
    Tarantulę niekoniecznie są na 27 lvl bo każdy może pokonać nawet na 25 lvl ale pod warunkiem że ma dobre eq oraz staty. A druga sprawa to nie każdy woj jest najsłabszy bo nawet taki woj może tarantulę pokonać na 25 lvl to nie ma różnicy jaką profesją grasz.

  2. #14822
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533

    Czemu ten item nie jest fabularny?, zalega mi w zakładce "Inne"
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #14823
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    Jak to możliwe że boss na 27 lvl (tarantula*3) pokonał mnie mimo że mam 30 lvl pokażę raporty

    https://mfo3.pl/r/b596b60a1

    https://mfo3.pl/r/b6c8ad4d0

    wiem woj jest najsłabszy ale to nie znaczy że nie da się pokonać bosa na niższym lvl
    masz za mało szybkości, biją ci dość dużo, i jeżeli chcesz je ubić to zacznij jako pierwszą bić tarantule C ponieważ ona jest najszybsza z nich wszystkich

  4. #14824
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    gdzie znalesc jakis klucz czy cos co otworzy niebieska skrzynie w zamku arktosa

  5. #14825
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    dzięki #Infinitum

  6. #14826
    Cytat Napisał Vortex Zobacz post
    gdzie znalesc jakis klucz czy cos co otworzy niebieska skrzynie w zamku arktosa
    Wyłączasz fontannę i strącasz sopel w sali tronowej i klucz będzie w fontannie.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  7. #14827
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    jak sie wymienia 20 futer na eq to ma sie szanse na + i jaki max moze byc?

  8. #14828
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Vortex Zobacz post
    jak sie wymienia 20 futer na eq to ma sie szanse na + i jaki max moze byc?
    +3

  9. #14829
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    Mam takie pytanie:

    jak zdobywać dużo złota bez MF bo ja chcę zarobić bo mam 31 lvl

  10. #14830
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #14831
    Użytkownik Avatar Refsgaard
    Dołączył
    09-11-2020
    Postów
    70
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    Mam takie pytanie:

    jak zdobywać dużo złota bez MF bo ja chcę zarobić bo mam 31 lvl
    Od siebie bym dodał że warto np. zbierać kryształy w jaskiniach obok Lange bo każdy kryształ to 1,2k i expić na potworkach z których wypadają przedmioty i sprzedawać np. anioły (1.9k za piórko u Spotlight'a ) .

  12. #14832
    Jest coś planowane z okazji zbliżającej się 1000 strony tematu?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  13. #14833
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    Mam takie pytanie:

    jak zdobywać dużo złota bez MF bo ja chcę zarobić bo mam 31 lvl
    Ja na twoim miejscu biłbym codziennie Gryfa, a za resztę energii próbował łapać Magiczne Dzbany. Co prawda trochę staniały dropy z obu tych minibossów, ale wciąż są warte na tyle dużo, żeby nie brakowało ci pieniędzy na tym etapie gry.
    ::::​)

  14. #14834
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    Mam takie pytanie:

    jak zdobywać dużo złota bez MF bo ja chcę zarobić bo mam 31 lvl
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Ja na twoim miejscu biłbym codziennie Gryfa, a za resztę energii próbował łapać Magiczne Dzbany. Co prawda trochę staniały dropy z obu tych minibossów, ale wciąż są warte na tyle dużo, żeby nie brakowało ci pieniędzy na tym etapie gry.
    Oprócz tego znajdź sobie kilka osób do wymian minibossów respiących się co 24h: Smok Mroku, Trójgłowy Wąż, Gomez, Wywerna Pasiasta, Ogr, Skrzydlata Kobra. Itemki z nich możesz sprzedać na targu, powinna być to zadowalająca dawka złota. Staraj się pochodzić na nie pieszo, bo teleporty zabierają masę energii

  15. #14835
    Czy odkrył ktoś jakieś osiągnięcia nieopisane tutaj? https://forum.mfo3.pl/showthread.php...estandardowych
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •